Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Hliníková pergola série MLC
 • Hliníková pergola série MLC
 • Hliníková pergola série MLC
 • Hliníková pergola série MLC

Hliníková pergola série MLC

Výrobca:SankyoAlumi
Dostupnosť:30 dní
Záruka:2 roky
Hliníkové pergoly séria MLC vynikajú svojím dizajnom. Hliníkové pergoly sú samonosné a nie je nutné ich kotvenie do stavby. Vďaka tomu sa stávajú veľmi populárne a žiadané. Hliníkové pergoly sa vyrábajú v rôznych rozmeroch a farbách.
Pergoly je možné stavať za seba / vedľa seba a docieliť tak aj väčším rozmerov. 

Najžiadanejšie rozmery hliníkových pergol sú: dĺžka 510 cm, hĺbka 270cm a dĺžka 580C a hĺbka 300cm
Dostupné rozmery pergol vrátane cien nájdete výberom rozmeru na karte produkt vpravo hore. 
 
Konštrukcia z eloxovaného hliníka. Strešná krytina v podobe plného lexanu, ktorý vyzerá ako sklo.
Strešná krytina má vynikajúce izolačné vlastnosti, 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB žiarenie). 
Prístrešky sú ako jediné v SR cerfifikováno úradom TÜV. Nejde o čínskej kópie, ale o japonský originál, záruka 10 rokov.

Pergoly dodávame ako bez montáže, tak v prípade záujmu tiež vrátane montáže na kľúč a to po celej SR, tak i slovenské.
Cena montáže je závislá od typu prístrešku a tiež na spôsobe vykonania montáže - priemerne 15 000 Sk bez DPH. Montáž je možná dvoma spôsobmi a to ako priamym betónovaním do výkopu alebo použitím oceľových prírub, ktoré sa kotvia na chemické kotvy do vopred pripraveného základu.

lexan stresni krytina

 lexan stresni krytina2Hrdza, plesne ani machy nemajú žiadnu šancu. Dlhotrvajúci krásny vzhľad je zaručený. Polykarbonátové zastrešenie je navyše vybavené efektívnym UV filtrom s takmer 100% UVA a 75% UVB ochranou. Veľkým plusom je aj vysoká svetelná priepustnosť materiálu. Takže nielen, že ochráni váš automobil pred prehrievaním interiéru, takže sa v ňom budete cítiť vždy komfortne, tiež zabráni blednutiu laku vozidla a presvetlí celú plochu prístrešku. Hliníkové prístrešky majú nosnosť (podľa typu) 60 až 150 Kg / m2 a odolajú vetra s rýchlosťou víchrice aj orkánu. 

Viac informácií na www.hotove-pergoly.cz
Napsat dotaz na prodejce
 • Hliníková pergola série MLC
 • Hliníková pergola série MLC
 • Hliníková pergola série MLC
 • Hliníková pergola série MLC
 • Hliníková pergola série MLC
 • Hliníková pergola série MLC
 • Hliníková pergola série MLC
celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

POLLARDPOLLARD
2 516 € 1 459 €
TF, so sklomTF, so sklom
2 513 € 1 382 €
Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Novinka - španielska bioklimatická pergola za skvelú cenu

5.3.2020

Ide to aj chytro. Pripravili sme pre vás novinku v podobe bioklimatickej pergoly BIO 120. Španielska výroba a kvalitné spracovanie každého detailu vytvára z tejto stavby nezabudnuteľný prvok vašej záhrady. Postavte nový obytný priestor pre celú rodinu.

Januárové akcie v Hobbytecu

17.1.2020

Zimné záhrady, prístrešky pre auto a pergoly v mnohých prevedeniach. V novom roku 2020 sme si pre vás pripravili špeciálne akcie na tieto záhradné stavby. Kúpte si nové posedenie alebo chráňte svoje vozidlo pred nástrahami počasia. Dnes so zľavou až 50%.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.