FotovoltikaHliníkový prístrešok na auto SOLAR ENERGO 6x8m s fotovoltaikou 9,12 kW + batéria 6,2 kW a s napojením do siete, vlastná výroba

Hliníkový prístrešok na auto SOLAR ENERGO 6x8m s FVE 9,12 kW + batéria 6,2 kW

Hlavné charakteristiky

 • Hliníková konštrukcia
 • Vlastná výroba
 • 2 roky záruka
 • Moderní design
 • Široko variabilný systém
Nezáväzný dopyt

Poponáhľajte sa!

Zľavy až do 50 % + nákup v cene bez DPH (- 20 %)
Táto akcia platí pre vybrané produkty a platí za osobitných podmienok.

 

ŠpecifikácieTechnické informácie

Multifunkčný prístrešok môže slúžiť, ako kryté parkovacie státie, záhradná pergola aj priestor na úschovu náčinia. Zároveň sa stane vašou osobnou solárnou elektrárňou. Prístrešok SOLAR ENERGO v rozmere 6 x 8 metra disponuje výkonom, ktorý sa vyrovná fotovoltaike bežného rodinného domu. Solárne panely sme integrovali do bezpečnostného skla, ktoré slúžia ako výplň zastrešenia. Súčasťou je výkonná batéria na úschovu elektriny do budúcnosti. Jedná sa o systém pripojený do siete, a vďaka tomu je možné čerpať na stavbu dotáciu vo výške až 1500 eur z obstarávacej ceny.

Kvalitné spracovanie, elegantný dizajn a nesmrteľná funkčnosť. Pri výrobe prístrešku SOLAR ENERGO používame najmodernejšie technológie a najkvalitnejšie materiály. Jednoduchá konštrukcia zaistí jednoduchú montáž, ktorú sme schopní previesť po celej SLOVENSKEJ republike.

Distribútorom a predajcom solárnych panelov ponúkame B2B spoluprácu. V prípade, že máte k dispozícii fotovoltaické panely, vytvoríme k nim zodpovedajúcu hliníkovú konštrukciu. Neváhajte nás kontaktovať.

Výplň

Výplň prístreškov tvorí bezpečnostné sklo, do ktorého sú priamo implentované solárne panely. Kompaktné riešenie pôsobí veľmi elegantne a zároveň si zachováva dostatočnú mieru transparentnosti.

Špecifikácia jednotlivých panelov:

Solárne panely využívajú najmodernejšie technológie a dosahujú vysokú účinnosť. Bezpečnostné sklo odolá silnému vetru a poradí si s väčšou snehovou pokrývkou (450 kg/m²). Najčastejší typ fotovoltaického panelu (môže sa líšiť podľa dostupnosti, bude upresnené po zaslaní nezáväzného dopytu):

 • Typ M50: 250 wp
 • Typ M72: 380 wp
 • Typ B72: 365 wp

Špecifikácia batérie:

Súčasťou systému je výkonná batéria, ktorá je určená na akumuláciu energie. Tým budete šetriť výdavky na prevádzku domácich spotrebičov. Zároveň si môžete uchovať energiu na zimné mesiace.

Rozmer

600 x 800 metra

Farba

Antracit

OtázkyČasto sa pýtate

Je odolné sklo voči nárazom, napríklad krúp?Áno, pre zastrešenie našich pergól používame bezpečnostné sklo, ktoré vydržia i silné krupobitie. Pokiaľ dôjde k poškodeniu z iného dôvodu, sklo sa láme v úlomkoch s hladkými hranami a nehrozí tak zraneniu osôb.Ako sa líši ostrovný systém od systému napojeného do siete? Našim klientom ponúkame dva typy realizácie. Ostrovný systém (OFF-GRID) nie je napojený na distribučnú sieť a slúži pre vašu väčšiu energetickú nezávislosť. Ideálne je na miestach, kde nie je dostupný prívod energie. Hodí sa na napájanie konkrétnych spotrebičov. Systém napojený do siete (OFF-GRID) kombinuje energiu vyrobenú pre vlastnú spotrebu a na prípadný predaj energie do distribučnej sústavy. Tento systém so sebou nesie isté požiadavky, a to minimálny výkon 3kW. Aká je návratnosť investície do solárnych panelov? Návratnosť sa líši podľa voľby typu panelu a života v domácnosti. Všeobecne sa odporúča spotrebovávať aspoň 70 % vyrobenej elektriny. Návratnosť sa potom pohybuje v rozmedzí 4 – 8 rokov. Je možné na stavbu čerpať dotácie? Áno, na fotovoltický systém pripojený do distribučnej siete je možné čerpať dotáciu vo výške až 1500 eur z obstarávacej ceny záhradnej stavby. Na čo sa najčastejšie používa vyrobená elektrina? Elektrina vyrobená fotovoltaickým systémom sa primárne využíva na spotrebu v dome, prípadne priamo v záhradnej stavbe. Pokiaľ nedôjde k spotrebe, môže sa energia využiť na ohrev vody v bojleri, či sa uložiť v batérii pre budúce účely. Na akú stranu orientovať záhradnú stavbu so solárnymi panelmi? Jasná odpoveď leží na južnej strane, kde získate najväčší výkon. Orientácia juhovýchod a juhozápad nie sú tiež zle, ale musíte počítať so stratou cca 8%. Severnú stranu neodporúčame.

VýhodyPrečo zimnú záhradu u nás?

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Vlastná výroba - vybrané produkty sami vyrábame
 • Hliníková konštrukcia - kvalita a stálosť
 • Zákaznícky servis - zákazník u nás na prvom mieste
 • Šírka sortimentu - u nás si vyberie každý

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčší ukážková centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • PROFESIONÁLNE MONTÁŽE

  Zaisťujeme montáže našich výrobkov po celej Európe.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy 

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v Európe

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.