FotovoltikaHliníkový prístrešok na auto SOLAR ENERGO2 6x6m s fotovoltaikou 6,84 kW + batéria 6,2 kW a s napojením do siete, vlastná výroba

Hliníkový prístrešok na auto SOLAR ENERGO2 6x6m s FVE 6,84 kW + batéria 6,2 kW

Hlavné charakteristiky

 • Hliníková konštrukcia
 • Vlastná výroba
 • 2 roky záruka
 • Moderní design
 • Široko variabilný systém
Nezáväzný dopyt

Poponáhľajte sa!

Zľavy až do 50 % + nákup v cene bez DPH (- 20 %)
Táto akcia platí pre vybrané produkty a platí za osobitných podmienok.

 

ŠpecifikácieTechnické informácie

Vyrábajte si vlastnú energiu pomocou výkonného fotovoltaického systému v zastrešení vášho prístrešku pre auto. Vytvorili sme pre vás sériu SOLAR ENERGO, kedy sme solárne panely integrovali priamo do bezpečnostného skla. Celý systém je určený na napojenie do siete, kedy máte možnosť predávať prebytočnú energiu ostatným. Súčasťou je výkonná batéria na úschovu elektriny do budúcnosti. Na prístrešok je možné čerpať dotáciu do výšky 1500 eur jeho obstarávacej ceny.  Prístrešok môže byť na 4,5,6 alebo dokonca 8 stĺpcoch. Cena jednotlivých prevedení na vyžiadanie.

Prístrešok môže slúžiť aj ako pergola, či altánok na vašej záhrade. Kvalitná hliníková konštrukcia zapadne do akéhokoľvek prostredia a uchváti vás odolnosťou, dlhou životnosťou a jednoduchou údržbou. Ide o produkt našej výroby. Montáž vám zaistíme po celej SLOVENSKEJ republike.

Distribútorom a predajcom solárnych panelov ponúkame B2B spoluprácu. V prípade, že máte k dispozícii fotovoltaické panely, vytvoríme k nim zodpovedajúcu hliníkovú konštrukciu. Neváhajte nás kontaktovať.

Výplň

Výplň prístreškov tvorí bezpečnostné sklo, do ktorého sú priamo implentované solárne panely. Kompaktné riešenie pôsobí veľmi elegantne a zároveň si zachováva dostatočnú mieru transparentnosti.

Špecifikácia jednotlivých panelov:

Solárne panely využívajú najmodernejšie technológie a dosahujú vysokú účinnosť. Bezpečnostné sklo odolá silnému vetru a poradí si s väčšou snehovou pokrývkou (450 kg/m²). Najčastejší typ fotovoltaického panelu (môže sa líšiť podľa dostupnosti, bude upresnené po zaslaní nezáväzného dopytu):

 • Typ M50: 250 wp
 • Typ M72: 380 wp
 • Typ B72: 365 wp

Špecifikácia batérie:

Súčasťou systému je výkonná batéria, ktorá je určená na akumuláciu energie. Tým budete šetriť výdavky na prevádzku domácich spotrebičov. Zároveň si môžete uchovať energiu na zimné mesiace.

Rozmer

600 x 600 metra

Farba

Antracit

OtázkyČasto sa pýtate

Je odolné sklo voči nárazom, napríklad krúp?Áno, pre zastrešenie našich pergól používame bezpečnostné sklo, ktoré vydržia i silné krupobitie. Pokiaľ dôjde k poškodeniu z iného dôvodu, sklo sa láme v úlomkoch s hladkými hranami a nehrozí tak zraneniu osôb.Ako sa líši ostrovný systém od systému napojeného do siete? Našim klientom ponúkame dva typy realizácie. Ostrovný systém (OFF-GRID) nie je napojený na distribučnú sieť a slúži pre vašu väčšiu energetickú nezávislosť. Ideálne je na miestach, kde nie je dostupný prívod energie. Hodí sa na napájanie konkrétnych spotrebičov. Systém napojený do siete (OFF-GRID) kombinuje energiu vyrobenú pre vlastnú spotrebu a na prípadný predaj energie do distribučnej sústavy. Tento systém so sebou nesie isté požiadavky, a to minimálny výkon 3kW. Aká je návratnosť investície do solárnych panelov? Návratnosť sa líši podľa voľby typu panelu a života v domácnosti. Všeobecne sa odporúča spotrebovávať aspoň 70 % vyrobenej elektriny. Návratnosť sa potom pohybuje v rozmedzí 4 – 8 rokov. Je možné na stavbu čerpať dotácie? Áno, na fotovoltický systém pripojený do distribučnej siete je možné čerpať dotáciu vo výške až 1500 eur z obstarávacej ceny záhradnej stavby. Na čo sa najčastejšie používa vyrobená elektrina? Elektrina vyrobená fotovoltaickým systémom sa primárne využíva na spotrebu v dome, prípadne priamo v záhradnej stavbe. Pokiaľ nedôjde k spotrebe, môže sa energia využiť na ohrev vody v bojleri, či sa uložiť v batérii pre budúce účely. Na akú stranu orientovať záhradnú stavbu so solárnymi panelmi? Jasná odpoveď leží na južnej strane, kde získate najväčší výkon. Orientácia juhovýchod a juhozápad nie sú tiež zle, ale musíte počítať so stratou cca 8%. Severnú stranu neodporúčame.

VýhodyPrečo zimnú záhradu u nás?

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Vlastná výroba - vybrané produkty sami vyrábame
 • Hliníková konštrukcia - kvalita a stálosť
 • Zákaznícky servis - zákazník u nás na prvom mieste
 • Šírka sortimentu - u nás si vyberie každý

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčší ukážková centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • PROFESIONÁLNE MONTÁŽE

  Zaisťujeme montáže našich výrobkov po celej Európe.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy 

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v Európe

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.