Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Prístrešok na auto CP FLAT
 • Prístrešok na auto CP FLAT
 • Prístrešok na auto CP FLAT
 • Prístrešok na auto CP FLAT

Prístrešok na auto CP FLAT

Výrobca:Siebau
Dostupnosť:30 dní
Záruka:predĺžená 10 rokov
Kvalitné Carport na jedno auto od nemeckej firmy Siebau sa vyznačujú hneď niekoľkými výhodami. V prvom rade nesmieme zabudnúť, že na výrobu konštrukcií bola použitá tá najlepšia pozinkovaná oceľ. Strešné časť prístrešku na auto a ďalšie komponenty, ktoré si môžete voliteľne vybrať sú z tých najkvalitnejších materiálov ošetrených špičkovými postupmi. Vďaka tomu môžeme garantovať u týchto prístreškov dlhodobú životnosť s 10 ročnou zárukou.  Prístrešky možno ľubovoľne radiť vedľa seba či za seba a tak môžete získať väčšiu zastrešujúcim plochu. Vybrať si môžete z niekoľkých prevedení s odlišnými rozmermi.
 
Voliteľné sú tiež doplňujúce výplne (vlnité, kovové) či už pre zadnú či bočnú časť carpotu.Tie vám pomôžu uchovať si súkromie, ale aj skvele utlmia slnka. Všetko príslušenstvo k prístreškom na autá je za príplatok. Konštrukcie (atika) aj samotná strecha sú k dostaniu vo farebnom prevedení: biela, hnedá, antracitová.
 
Použité materiály sú takmer nesmrteľné a ochráni vaše vozidlo pri silných dažďových či snehových prehánkach. Konštrukcia si zachováva stabilnú stav aj pri vetroch vanúcich rýchlosti víchrice či orkánu. Dažďovú vodu zo strechy odvádza integrovaný žľab s odtokom.
 
 

Viac informácií na www.hotove-pristresky.cz 
Napsat dotaz na prodejce
 • Prístrešok na auto CP FLAT
 • Prístrešok na auto CP FLAT
 • Prístrešok na auto CP FLAT
 • Prístrešok na auto CP FLAT
celkové hodnotenie
90 %
2 zákazníci hodnotili
 • 1 ×
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

CP FLAT BOXCP FLAT BOX
10 315 € 8 872 €
CPMCPM
5 620 € 4 832 €
Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Montáž zadarmo na zimné záhrady a pergoly

6.11.2019

Obľúbené zimné záhrady a multifunkčné hliníkové pergoly. Pre tieto produkty našej výroby sme pripravili špeciálnu akciu. Až do konca roka si ich Môžete zaobstará s montážou úplne zadarmo. Nechajte starosti na nás a my vám dodáme stavbu priamo na kľúč.

Hliníkové prístrešky v reportáži na Českej televízii

2.10.2019

V nedeľu 29.9. sme sa predstavili v relácii polopate na Českej televízii. Ústrednou témou sa stali hliníkové prístrešky. Predstavili sme ich výhody, spôsob montáže a cenu. Pozrite sa na reportáž a inšpirujte sa pri výbere parkovacieho miesta na vašu záhradu.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.