informacijecopy
Potrebujete poradiť?

Montáže

Dodávame ako zákazkové produkty na mieru (garáže, pergoly, prístrešky, zimné záhrady a ďalšie), tak i "krabicové" hotové produkty svetových výrobkov, ktoré máme skladom ihneď k dodaniu.
 
Naše úsilie spočíva v zaistení komplexnosti a kvality poskytovaných služieb. Preto zákazkové produkty dodávame vrátane montáže na kľúč a to po celej Českej aj slovenský republike, Nemecka a Rakúska. V rámci SR zabezpečujeme prípravné alebo aj dokončovacie stavebné práce.

Ceny montážnych úkonov

Ceny montážnych úkonov sa líši v závislosti od zložitosti a náročnosti montáže.
Ak nie je uvedené inak, ceny montáží sú uvedené paušálne nižšie.
 
do 3700€        = 20% z ceny výrobku
3700-6400€   = 17% z ceny výrobku
nad 6400€      = 15% z ceny výrobku

Doprava

Vybrané výrobky dodávame na želanie vrátane montáží a to v rámci celej Českej i slovenský republiky. Cena dopravy je podľa vzdialenosti  0,7€,  / km z centrálneho skladu z Tehovce. Doprava výrobkov je spravidla zabezpečovaná vozidlá typu Renault Master s prívesným 7m dlhým prívesom. Dĺžka celej súpravy je 13m. Miesto montáže musí byť prístupné pre tento typ vozidla. 

 

Dodanie výrobkov bez montáže

 
V prípade dodania výrobku bez montáže objednávateľ zabezpečí na svoje náklady vykládku tovaru. Dopravu tovaru zabezpečujeme spravidla vlastnými vozidlami, v niektorých prípadoch externé špedičnou spoločnosťou. Tovar je po dobu prepravy poistený.
 

Termín montáže

 
Termín montáže stanovuje dodávateľ. Termín montáže môže byť zmenený v závislosti od počasia (denná teplota -4 st, vietor nad 4 m / s, trvalý dážď, sneženie), pretože nie je možné v tomto počasí dodržať technologické postupy.
 
 

Stavebná príprava pred montážou

 
Stavebná pripravenosť podľa priloženého plániku a inštrukcií, ktoré sú súčasťou objednávky zaisťuje objednávateľ. Pokiaľ nebude zo strany objednávateľa vykonaná príprava pre montáž v súlade s odovzdaným plánom, budú objednávateľovi účtované náklady, ktoré nie sú v objednávke uvedené.
 

Poistenie

 
Spoločnosť je poistená u ČSOB. Poistenie zodpovednosti za škodu a zo vzťahu do výšky 185000€  a poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú chybou výrobku do výšky 185000€.

Možnosti platby

VIP referencie

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Letná zľava 35% na pergoly a prístrešky

5.7.2017

Najpredávanejšie typy pergol série PJF a prístreškov PJR vo veľkosti 5x3 len za necelých 2200€. Presvedčte sa sami.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX