možnosti platby
  • dobierka
  • bankový prevod
  • Platba cez PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP referencie

montáže

Dodávame ako zákazkové produkty na mieru (garáže, pergoly, prístrešky, zimné záhrady a ďalšie), tak i "krabicové" hotové produkty svetových výrobkov, ktoré máme skladom ihneď k dodaniu.

Naše úsilie spočíva v zaistení komplexnosti a kvality poskytovaných služieb. Preto zákazkové produkty dodávame vrátane montáže na kľúč a to po celej Českej aj slovenský republike, Nemecka a Rakúska. V rámci SR zabezpečujeme prípravné alebo aj dokončovacie stavebné práce. 
 

Ceny montážnych úkonov

Ceny montážnych úkonov sa líšia v závislosti od zložitosti a náročnosti montáže.
Ak nie je uvedené inak, ceny montáží sú uvedené paušálne nižšie.

do 100.000, - Sk = 20% z ceny výrobku
100.000-200.000, - Sk = 17% z ceny výrobku
nad 200.000, - = 15% z ceny výrobku

Minimálna výška jedného montážneho úkonu je 5.990, - Sk bez DPH. Servisné úkony 350, - Sk / hod. / Montážnika. 
 

doprava

Vybrané výrobky dodávame na želanie vrátane montáží a to v rámci celej Českej i slovenský republiky. Cena dopravy je podľa vzdialenosti 18, - Sk / km z centrálneho skladu z Tehovce. Doprava výrobkov je spravidla zabezpečovaná vozidlá typu Renault Master s prívesným 7m dlhým prívesom. Dĺžka celej súpravy je 13m. Miesto montáže musí byť prístupné pre tento typ vozidla. Minimálna výška dopravy je 2490, - Sk bez DPH. 
 


Dodanie výrobkov bez montáže

V prípade dodania výrobku bez montáže objednávateľ zabezpečí na svoje náklady vykládku tovaru. Dopravu tovaru zabezpečujeme spravidla vlastnými vozidlami, v niektorých prípadoch externé špedičnou spoločnosťou. Tovar je po dobu prepravy poistený. 
 

termín montáže

Termín montáže stanovuje dodávateľ. Termín montáže môže byť zmenený v závislosti na počasí (denná teplota -4 st, vietor nad 4 m / s, trvalý dážď, sneženie), pretože nie je možné v tomto počasí dodržať technologické postupy. 
 

Stavebná príprava pred montážou

Stavebná pripravenosť podľa priloženého plániku a inštrukcií, ktoré sú súčasťou objednávky zabezpečuje objednávateľ. Pokiaľ nebude zo strany objednávateľa vykonaná príprava pre montáž v súlade s odovzdaným plánom, budú objednávateľovi účtované náklady, ktoré nie sú v objednávke uvedené.


poistenie

Spoločnosť je poistená u ČSOB. Poistenie zodpovednosti za ujmu a zo vzťahu do výšky 5 mil. Sk a poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú chybou výrobku do výšky 5 mil. Sk. Viac o poistení TU