Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Montovaný dom LYRA 135 m²
 • Montovaný dom LYRA 135 m²
 • Montovaný dom LYRA 135 m²
 • Montovaný dom LYRA 135 m²

Montovaný dom LYRA 135 m²

Výrobca:Hobbytec Home
Dostupnosť:30 dní
Záruka:2 roky
Štandardné prevedenie poschodového domu LYRA s dispozíciami 5 + 1 a úžitkovou plochou 135 m2.  Veľmi populárny je prevedenie domu LYRA s garážou. Vďaka izolácii a nízkoenergetickému riešenie sa hodí pre trvalé rodinné bývanie.

Dom je k videniu po predchádzajúcej dohode v Tehovci u Říčan. 
 
 
   
Konštrukcia je zostavená zo systému SIP panelov, ktorý je recyklovateľný. Jednotlivé panely pozostávajú z dvoch dosiek OSB, vrátane vrstvy z expandovaného polystyrénu, ktorý slúži ako nosič dosiek a najmä ako izolácia. Je to materiál, ktorý výrazne izoluje teplo, zvuk a odoláva ohňu a vlhkosti.

 

Na požiadanie sme schopní zabezpečiť realizáciu jednotlivých projektov, ktoré zákazník dodá sám. Okrem toho zabezpečujeme výstavbu takmer všetkých domov z najväčšej projektovej kancelárie, G-servis, ktoré sme partnerom. Poskytujeme kompletný servis od projektu až po realizáciu výstavby rodinných domov na kľúč.  
 
Priestor pre stavbu vášho domu radi pripravíme, zaistíme zemné práce vrátane prípojok. Prípadne vykonáme aj dokončovacie stavebné činnosti aj potrebné úpravy terénu, prípadne aj pokládku zámkovej dlažby.
   


 

Viac informácií na tel: 0850 150 151 alebo info@hobbytec.sk

Napsat dotaz na prodejce
 • Montovaný dom LYRA 135 m²
 • Montovaný dom LYRA 135 m²
 • Montovaný dom LYRA 135 m²
 • Montovaný dom LYRA 135 m²
celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

DOMINIQUE 76 m²DOMINIQUE 76 m²
51 524 € 32 796 €
AXOR 94 m²AXOR 94 m²
63 727 € 40 562 €
LOUNGE 66 m²LOUNGE 66 m²
47 624 € 31 361 €
SMART 45 m²SMART 45 m²
30 508 € 19 418 €
NATHALIE 59 m²NATHALIE 59 m²
40 000 € 25 459 €
Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Montáž zadarmo na zimné záhrady a pergoly

6.11.2019

Obľúbené zimné záhrady a multifunkčné hliníkové pergoly. Pre tieto produkty našej výroby sme pripravili špeciálnu akciu. Až do konca roka si ich Môžete zaobstará s montážou úplne zadarmo. Nechajte starosti na nás a my vám dodáme stavbu priamo na kľúč.

Hliníkové prístrešky v reportáži na Českej televízii

2.10.2019

V nedeľu 29.9. sme sa predstavili v relácii polopate na Českej televízii. Ústrednou témou sa stali hliníkové prístrešky. Predstavili sme ich výhody, spôsob montáže a cenu. Pozrite sa na reportáž a inšpirujte sa pri výbere parkovacieho miesta na vašu záhradu.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.