NovinkyFor Arch 2019 za nami

V minulých dňoch sme sa zúčastnili najväčšieho stavebného veľtrhu na českom území. For Arch 2019 v pražských Letňanoch patrí k významným udalostiam a my sme radi, že sme sa mohli 30. ročníka zúčastniť. Ďakujeme všetkým, že navštívili náš stánok a stretli sa s našimi odborníkmi.

Tento rok sme zaujali miesto priamo v hale č.1, kde sme mali možnosť prezentovať naše produkty. Každý návštevník si tak mohol priamo ohmatať napríklad prístrešok pre auto série PJR, mobilný dom Corinne a populárne zimnú záhradu Zania. Počas 5 dní sme niektorým z vás poradili, ako vylepšiť vzhľad vašej záhrady o ďalšie stavbu, prípadne priamo dohovorili osobnú schôdzku s jedným z našich odborníkov.
 
 
 
Našu kompletnú ponuku si kedykoľvek môžete prísť pozrieť do jedného z našich showroomov v Prahe, Brne alebo Hradci Králové. Ten v Říčanoch je ojedinelý predovšetkým svojou veľkosťou, jedná sa totiž o vôbec ten najväčší svojho druhu v Českej republike. Na jednom mieste nájdete nielen klasické záhradné stavby, ale dostanete aj možnosť si pozrieť niekoľko druhov montovaných domu. V budúcnosti plánujeme aj výstavbu ukážkového centra v Bratislave.
 

Fotografie z výstavy For Arch 2019