NovinkyHobbytec na najväčšom českom stavebnom veľtrhu

Najväčší český stavebný veľtrh For Arch 2019 na našom území prebehne od 17. - 21.9. v priestoroch veľtržného areálu PVA EXPO v pražských Letňanoch. Hobbytec sa stane súčasťou celej akcie. Čaká na vás ukážka produktov, ktoré si budete môcť naživo pozrieť a vyskúšať. Predstavíme hliníkovou zimnú záhradu Zania, mobilný dom Corinne a ďalšie.

Hliníkové záhrady, mobilné domy či prístrešky na auto v rôznom prevedení. To všetko a oveľa viac nájdete na našom stánku pri najväčšom stavebnom veľtrhu na českom území For Arch 2019. Ten sa uskutoční od 17. - 21.9. v pražských Letňanoch.

Už 30. ročník ponúkne široké portfólio výrobkov zo všetkých odvetví a my budeme súčasťou. Hobbytec nájdete v hale č.1 v sekcii stavebných komponentov a materiálov.

Kedy: 17. - 21.9. 2019
Kde: Veľtržné areál PVA EXPO Praha v Letňanoch
Stánok Hobbytec v hale č.1 - v červenom krúžku

 

A na čo môžete tešiť predovšetkým?

Pripravili sme pre vás prehliadku našich popredných produktov. Prezrite si elegantné a neopozeraný dizajn celoročné hliníkové zimné záhrady Zania. Jej bezúdržbové prevedenie je maximálne funkčné. Túto vlastnosť doplňuje jedinečný tieniaci systém, ktorý po celú dobu vnútri udrží dokonalé klímu. Objekt je navyše úplne variabilné a farbu konštrukcie si môžete prispôsobiť vašim prianiam.
 
Vyberte si svoju zimnú záhradu a vytvorte svoje nové miesto v dome
 

Mobilný dom Corinne ponúkne základnú obytnú plochu 25 m2 v modernom dizajne a dreveným exteriérom. Jedná sa o nový koncept ekologického bývania navrhnutý, projektovaný a vyrobený priamo našou spoločnosťou.
 
Naše mobilné domy vás ohromí svojím jednoduchým dizajnom
 

Hliníkový prístrešok na auto PJR je vykonaný hneď v niekoľkých farbách a vy tak jeho vzhľad môžete prispôsobiť okoliu. Polykarbonátové zastrešenie chráni pred nepriazňou počasia a je vybavené UV filtrom, ktorý ochráni váš automobil pred nežiaducimi lúčmi. Izolačné vlastnosti sú doplnené o maximálnu svetelnú priepustnosť. Kúpte si prístrešok pre auto s letnou zľavou 35%!
 
Príďte sa presvedčiť o multifunkčným využitie prístrešku pre auto PJR