NovinkyNové produkty v ponuke Hobbytec

Pozrite sa na nové produkty v našej ponuke. Pripravili sme pre vás široký výber zimných záhrad v rôznych prevedení, od tých celoročných až po sezónne. Ďalej sme zaradili dva nové typy hliníkových pergol, ktoré svojim jednoduchým dizajnom obohatí každý priestor.

1) Studené zimné záhrady

Svet moderného dizajnu pre vašej terasu sa predstavuje v tzv. studenej zimnej záhrade. Celosklenené posuvné steny prináša ochranu pred nepriazňou počasia, na druhej strane poskytujú dostatok svetla a výhľad do okolia. To všetko je doplnené kvalitnou konštrukciou z hliníka, ktorý vyniká dlhou životnosťou a nenáročnosťou.

Hliníková studená zimná záhrada Cubo zaujme plochou strechou a starostlivým spracovaním každého detailu. Stavba môže byť voľne stojace alebo použitá ako prístavba k domu. Zamilujte sa!
 

 
 
Vďaka svojim vlastnostiam prináša stena VG17 dostatočný komfort na vašej terasu a premení ju v ďalšej obytný priestor. Vy si tak môžete užiť pohodlie od prvých jarných dní až po romantickej babie leto. Inšpirujte sa!
 

2) Celoročné zimnej záhrady

Celoročné záhrada vytvára nový priestor v dome. Ten sa dá pritom využiť úplne rôzne, ako jedáleň, miesto na odpočinok či priestor pre nadšeného botanika. Kvalitná povrchová úprava hliníkovej konštrukcie zaručí dlhú životnosť bez známky viditeľného poškodenia. Tepelná izolácia zabezpečí možnosť využiť záhradu po celý rok.

Zimná záhrada Supertherm nadchne maximálnym komfortom jednoduchej obsluhy, a to vďaka dômyselnému skladaciemu systému. Jednotlivé panely zaberú minimálnu plochu a podľa vašich prianí sa môžu otvárať jednostranne, doprostred, obojstranne či sa skladať dovnútra alebo von. Presvedčte sa!
 
 
Zimná záhrada Thermoslide sa perfektne hodí pre uzavretie obytných priestorov a dostatočne naplní požiadavky na kvalitné bývanie. Veľkoformátová posuvné krídla zaistí jedinečný výhľad do okolia. Pozrite sa!
 

Otočné panely zimnej záhrady Monoslide možno v otvorenom stave posunúť cez rohy v uhle až 90 ° a kompaktne tak zaparkovať na stranu. Možno tak jedným pohybom získať maximálny prístup do prírody. Prejdite sa!

3) Sezónne zimné záhrady

Sezónne zimné záhrady predĺži vaše romantické večery pri západe slnka. Budete si ich môcť užívať od prvých jarných dní až takmer do neskorej jesene.

So sezónnou zimnou záhradou Freeslide - Fantasy vytvoríte dokonalé miesto pre spoločné chvíle s rodinou a priateľmi. Celosklenený posuvný skladací systém za roh umožní ľahký prístup do prírody. Kochajte sa!

Zimná záhrada Fiesta premení vašej terasu v relaxačnú zónu plnú svetla a slobody. Široký systém zasklenia obsahuje steny, okná i dvere. Oddýchnite si!

4) Hliníkové pergoly

V oblasti hliníkových pergol sme sa rozhodli vkročiť do sveta jednoduchého dizajnu, ktorý plní dokonale svoju funkciu a navyše vás uchváti svojim vzhľadom. Vysoko kvalitná hliníková konštrukcia bola zredukovaná len na to najdôležitejšie, a napriek tomu bolo myslené na všetko. Vytvořilili sme čistú kvalitu v jednom kuse.

Pergola Hawaii 40 Pure vyniká špičkovou technológiou pri výrobe a prostými profilovými pohľady, ktoré sa môžu priamo integrovať k domu. Týmto sa zvýši jeho architektonická hodnota. Obohaťte ho!
 

 
 
Pergola Hawaii 40 Cubo je veľmi variabilné a jej rozmery sa dajú meniť na základe veľkosti strechy. Celú stavbu možno kombinovať s celosklenenými, posuvnými, skladacími a sťahovacími stenami. Skúste to!