NovinkySplňte si sen o dokonalej záhradnej stavbe s HOBBYTEC Slovensko

V HOBBYTEC Slovensko veríme, že každá záhradná stavba by mala byť dokonale prispôsobená vašim potrebám a predstavám. Naša široká ponuka hliníkových pergol, polykarbonátových striech a bezrámových zasklení vám umožní vytvoriť ideálne miesto na relax a oddych. Prečo si vybrať práve nás? Pozrime sa na výhody, ktoré vám prinášajú naše produkty.

Hliníkové pergoly: Pevné a odolné

Naše hliníkové pergoly sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu stabilitu a odolnosť. Pevné stĺpiky s výstužami v rohoch (11 x 11 cm) zaručujú výbornú statiku. Pergoly vyrábame na zákazku v akomkoľvek farebnom prevedení, čo umožňuje dokonalé prispôsobenie vašim estetickým požiadavkám.

Polykarbonátové strechy s "X-ovým profilom": Moderné a funkčné

Polykarbonátové strechy HOBBYTEC Slovensko sú vyrobené z moderného a odolného materiálu s výrazne lepšími vlastnosťami oproti minulosti. Vďaka účinnému UV filtru sústreďujú tieto strechy škodlivé žiarenie, čo umožňuje dlhodobé posedenie vonku bez obáv. Polykarbonát odpudzuje špinu, machy a plesne, čo zabezpečuje ľahkú údržbu a dlhú životnosť.

Bezrámové zasklenie: Elegantné a praktické

Bezrámové zasklenie od HOBBYTEC Slovensko je elegantné riešenie pre terasy aj bazény. Tento systém bez viditeľných rámov ochráni váš priestor pred silným dažďom a vetrom, pričom zachová jeho otvorenosť. Manipulácia je jednoduchá a plochy z tvrdeného skla sú prakticky nerozbitné. Ako produkt našej vlastnej výroby vám zasklenie prispôsobíme úplne na mieru.

Navštívte náš showroom v Prešove

Chcete vidieť naše produkty naživo? Navštívte náš showroom v Prešove, Bratislave, či pri Prahe, kde si môžete prezrieť naše hliníkové pergoly, polykarbonátové strechy a bezrámové zasklenia v reálnych podmienkach. Pripravili sme pre vás aj video z nášho showroomu, ktoré nájdete nižšie.

Vyberte si HOBBYTEC Slovensko a splňte si sen o dokonalej záhradnej stavbe. Naša kvalita, odolnosť a estetické prevedenie vás určite presvedčia. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať!