NovinkySpustili sme Nadačný fond Hobbytec

Už takmer 10 rokov sa snažíme zlepšovať kvalitu bývania našich klientov. Teraz sme sa rozhodli pomáhať na miestach, kde je najviac potrebná. Založili sme Nadačný fond Hobbytec. Z každej objednanej záhradnej stavby venujeme 1% z celkovej ceny verejne prospešným projektom v Čechách a na Slovensku.

„V posledných rokoch sa v Českej republike zdvihla obrovská vlna solidarity. Ani my nestojíme bokom a už dlhodobo sa snažíme pomáhať tým, ktoré nečakané udalosti zasiahli najviac. Nadačný fond nám umožní rozložiť pomoc medzi rôzne skupiny. Chystáme sa podporiť deti v núdzi, týrané ženy, seniorov, zvieratá a mnoho ďalších charitatívnych iniciatív,“ vysvetľuje Miroslav Zelený, konateľ spoločnosti.

Pomoc tiež Ukrajine

Nadačný fond bude reagovať na aktuálne spoločenské problémy. Jedna z prvých pomocou okamžite putovala na vojnou sužovanú Ukrajinu. Konkrétne sme niekoľko desiatok tisíc korún poslali na účet spolku Desiderata. Ten je v úzkom kontakte s vybranými organizáciami na Ukrajine.

„Budeme vyberať projekty, ktoré sa venujú konkrétnym problémom. Veríme, že môžeme zlepšiť život mnohým ľuďom a pomôcť týraným zvieratám. To všetko s pomocou našich zákazníkov. Z každej objednávky venujeme 1% z celkovej ceny do fondu,“ dopĺňa Miroslav Zelený.

Všetko dôležité o fonde na webových stránkach: https://nadacni-fond-hobbytec.cz/