informacijecopy
Potrebujete poradiť?
FB TW

Využite zľavy drevených domov

Využite jesenné zľavy drevených domov


 


Doprava

Prefabrikovaný dom je na sklade a môže byť dodaný bez čakania. Môžete si sami postaviť drevený dom alebo radi vám pomôžeme. V prípade dodávky bez inštalácie dodáme váš záhradný dom paletizovaný prostredníctvom kuriérskej služby. V tomto prípade je potrebné zabezpečiť dostatočný priestor pre vstup pozemného dopravníka a následnú kompozíciu palety. V prípade nákupu vrátane montáže sa preprava účtuje individuálne.
 

Budovanie pripravenosti

Aby sa dosiahlo maximálne ukotvenie a bezpečnosť, musí zákazník pripraviť vhodný základ pre stavbu. Horná betónová doska alebo betónové korálky (kocky). Je nevyhnutné, aby sa dom postavil na rovnom, pevnom a stabilnom povrchu. 
 
Dom je možné izolovať na celoročné trvalé použitie vyfukovanou minerálnou izoláciou. Dom je dodávaný v demontovanom stave ako súprava. Cena dopravy na požiadanie podľa typu domu a miesta dodania. 
 
 

KANSAS 76 m²

39 286 €28 062€
Detail produktu
Chyba!
Je nutné zvoliť parametre produktu.
Chci zpracovat nabídku

Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Váš formulář byl v pořádku odeslán.
Späť na výpis noviniek

Možnosti platby

VIP referencie

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Letná zľava 35% na pergoly a prístrešky

5.7.2017

Najpredávanejšie typy pergol série PJF a prístreškov PJR vo veľkosti 5x3 len za necelých 2200€. Presvedčte sa sami.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX