Obytná zimná záhrada
Zimná záhrada sa môže stať riešením pre každého milovníka prírody, a to za každého počasia. So silným vetrom i nízkymi teplotami si poradí verzie, ktorú bezozbytku pripojíme k interiéru domu. Týmto vytvoríme novú miestnosť v domácnosti. Tá sa môže stať letnej jedálňou i zimné obývacou izbou. V takom prípade nie je potrebné šetriť miestom, každý m² rozhoduje.

Zimná záhrada v hliníkovom prevedení je možné vytvoriť úplne na mieru vašim požiadavkám. Rozmery, farebný odtieň i celkové prevedenie je úplne variabilné. To všetko umožňuje naše vlastné výroba. Tá nám dáva dostatočný priestor realizovať variant úplne na zákazku. Stačí nás kontaktovať.
 

ModelyVyberte model
 

Zania s bezpečnostným sklomZania s bezpečnostným sklomNovinka v ponuke, vlastná výroba, bočné steny zo skla v ráme, dlhá životnosť11 947 €21 028 €Zimná záhrada SOLAR ENERGO s FVE - napojenéZimná záhrada SOLAR ENERGO s FVE - napojenéVýkonný fotovoltaický systém, bezpečnostné sklo, pripojenie k distribučnej sieti 16 811 €29 725 €Zania integrovanáZania integrovanáHliníková zimná záhrada so sklom v ráme, integrovaná do domu, vlastná výroba5 354 €9 424 €Zania s polykarbonátomZania s polykarbonátomHliníková zimná záhrada so sklom v ráme, vlastná výroba11 378 €20 027 €Zania v tvare Zania v tvare "L"Novinka v ponuke, rohový atypický tvar, hliníková konštrukcia, dlhá životnosť23 512 €41 381 €Zania so zábradlímZania so zábradlímVlastná výroba, bezpečnostný prvok v podobe zábradlia, variant úplne na mieru12 751 €22 442 €Zania XXLZania XXLVlastná výroba, nadštandardná veľkosť, variant úplne na mieru, hliníková konštrukcia25 926 €45 630 €Zania samonosná uzavretá zo štyroch stránZania samonosná uzavretá zo štyroch stránSamostatne stojaca konštrukcia, variabilné rozmery a farebný odtieň, vlastná výroba12 844 €22 604 €Zania drevodekorZania drevodekorSezónna zimná záhrada, hliníková konštrukcia v drevenom dekore, variabilný rozmery, vlastná výroba.15 125 €26 619 €Zania balkónZania balkónHliníková zimná záhrada vytvorená pre balkóny a terasy.13 740 €24 182 €Zania zádverieZania zádverieHliníkové zádverie so sklom v ráme, vlastná výroba.11 947 €21 028 €PARADISE celoročná zimná záhradaPARADISE celoročná zimná záhradaZimná záhrada bez tepelných mostov pre náročných klientov.23 267 €29 915 €Zimná záhrada SOLAR ENERGO s FVE - ostrovnáZimná záhrada SOLAR ENERGO s FVE - ostrovnáKombinácia bezpečnostného skla a solárnych panelov, ostrovný fotovoltaický systém 16 811 €29 725 €

Práve teraz Nenechajte si utiecť

zľavy
až 50%

Zľavy až do 50 % a garancia najlepšej ceny!

Táto akcia platí pre vybrané produkty a platí za osobitných podmienok.

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčší ukážková centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

V tropickej (temperované) zimnej záhrade, ktorú využívame celoročne, potrebujeme istý komfort. To znamená stabilnú klímu, kedy v zime nie je chladno a v lete naopak horúco, kde sklá dobre tepelne izolujú a voda sa nerosí okolo okien. Nenahraditeľné je oddelenie zimné záhrady od obytného priestoru domu, väčšinou presklenými dverami alebo veľkými sklenenými plochami.

Šetrite ročné výdavky za teplo

Celoročné zimná záhrada disponuje inými pravidlami ako sezónne variant. Dokonalá izolácia je zaistená zosilnenými sklami a odolným hliníkovým profilom, ktorý zvládne nástrahy každého počasia. Konštrukcia vo kvalitnom prevedení prerušuje tepelný most a zabraňuje úniku príjemného klímu z interiéru.

Výhody obytnej zimnej záhrady
 • Zamedzenie úniku tepla
 • Jednoduchá údržba
 • Izolačné vlastnosti
 • Dlhá životnosť
 • Elegantný vzhľad

VýhodyPrečo zimnú záhradu od nás?

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Česká výroba - hliníkové zimné záhrady sami vyrábame
 • Hliníková konštrukcia - kvalita, stálosť, odolnosť, bezúdržbovosť
 • Zákaznícky servis - zákazník je pre nás na prvom mieste
 • Šírka sortimentu - u nás si vyberie naozaj každý

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • Montáže po celej čr a slovensku

  V súčasnej dobe sme schopní zabezpečiť služby po celej Českej republike a Slovensku.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy 

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v ČR

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.