Zimná záhrada predstavuje atraktívnu súčasť každého bývania. Stáva sa obývacou izbou, miestností k celoročnému obývanie, prípadne zastrešením pre vnútorný bazén. Zimná záhrada sa vo väčšine prípadov stavia na terasu alebo špeciálne základy na to určené. Aby vždy plnila svoj účel, je nutné dať veľkú váhu samotnému plánovania.

Naše zákazková výroba umožňuje vytvoriť variantu úplne na mieru. Záleží vždy na vás, aký učel by mala zimná záhrada v budúcnosti plniť. Pri príprave je potom dôležité zvážiť rad faktorov. Medzi ne patrí orientácia na svetovú stranu, rozmery, voľba doplnkov a celkové prevedenie hliníkové konštrukcie. So všetkým vám radi pomôžeme.
 

ModelyVyberte model
 

VINDEMA letná zimná zahradaHliníková zimná záhrada pre stavbu svojpomocne3 310 €7 330 €VINDEMA letná zimní zahrada XXLHliníková zimná záhrada pre montáž svojpomocne5 976 €9 298 €PARADISE celoročná zimná záhradaZimná záhrada s tepelnými mostami pre náročných klientov16 092 €20 689 €Zasklenie terasy VG17Hliníkové zasklenia terasy so sklom bez rámu1 603 €2 545 €VINDEMA MAXI letná zimná záhrada MAXIHliníková zimná záhrada pre montáž svojpomocne6 204 €11 591 €ZANIA sezónna zimná záhradaHliníková zimná záhrada so sklom v ráme, vlastná výroba7 154 €ZANIA integrovaná zimná záhradaHliníková zimná záhrada so sklom v ráme, integrovaná do domu, vlastná výroba8 227 €ZANIA rohová zimná záhradaHliníková zimná záhrada so sklom v ráme, do rohu, vlastná výroba8 227 €ZANIA zimná záhrada bez rámu VG17Hliníková zimná záhrada so sklom bez rámu, , vlastná výroba8 227 €ZANIA zasklenie terasyHliníkové zasklenia terasy so sklom v ráme, zákazková výroba1 507 €HAWAII sezonná zimná záhradaHAWAII hliníková zimná záhrada so sklom bez rámu, posuvné dvereUvedená cena je za základní velikost 300x250cm. Ostatní rozměry dle individuální kalkulace.8 852 €FREESLIDE - FANTASY sezónná zimná záhradaHliníková zimná záhrada, skladací s posuvnou stenou,Uvedená cena je za základní velikost 300x250cm. Ostatní rozměry dle individuální kalkulace.11 646 €ZANIA zimní zahrada s dřevodekoremSezónna zimná záhrada, hliníková konštrukcia v drevenom dekore, variabilný rozmery, vlastná výroba7 884 €ZANIA balkónová zimná záhradaHliníková zimná záhrada vytvorená pre balkóny a terasy8 227 €ZANIA zádveříHliníkové zádveří so sklom v ráme, vlastná výroba7 154 €SUPERTHERM zimná záhrada pre celoročné využitieHliníková zimná záhrada s telepnými mosty, celoročné využitie16 092 €THERMOSLIDE zimní zahrada pre celoročné využitieHliníková zimná záhrada z odolnej konštrukcia a tepelnými mostami17 011 €MONOSLIDE zimná záhrada pre celoročné využitieHliníková zimná záhrada s teleplnými mosty17 471 €

Práve teraz Nenechajte si utiecť

zľavy
až 50%

Montáž zadarmo + garancia najlepšie ceny

platí na vybrané hliníkové produkty

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčší ukážková centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

Náladu záhrady významne ovplyvňuje jej orientácie. Líši sa podľa toho, či do záhrady svieti ranné, poludňajšie či popoludňajšie slnko. Pri výbere polohy zimnej záhrady je preto potrebné brať do úvahy dráhu slnka, plochý dopad lúčov a krátky slnečný svit v zime. Východná poloha bude chránená pred silnými poludňajšiemu lúčmi, neskoro popoludní tu však už môže byť chladno.

Slunečná južná strana aneb na orientáciu záleží

Umiestnenie na južnej strane zaisťuje najdlhšiu dobu slnečného svitu po celý rok, nutnosťou je však možnosť vetrania a tieniace technika, a to aspoň pre strešné skla. Zatienenie a vetranie je ďalší nevyhnutnosťou. Pri situovaní na západ sa zimná záhrada stane cez leto najteplejším priestorom v interiéri. Slnko ju bude vyhrievať priamo. Orientácia nie sever je potom najmenej častá, kedy poskytuje veľmi málo slnka.
Výhody vybudovanie zimnej záhrady pri dome
 • Elegantný a moderný vzhľad
 • Nová miestnosť v dome
 • multifunkčné využitie
 • Dlhá životnosť a ľahká údržba
 • Rozmery na mieru

VýhodyPrečo zimnú záhradu od nás?

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Česká výroba - hliníkové zimné záhrady sami vyrábame
 • Hliníková konštrukcia - kvalita, stálosť, odolnosť, bezúdržbovosť
 • Zákaznícky servis - zákazník je pre nás na prvom mieste
 • Šírka sortimentu - u nás si vyberie naozaj každý

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • Montáže po celej čr a slovensku

  V súčasnej dobe sme schopní zabezpečiť služby po celej Českej republike a Slovensku.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy v čr a sk

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v ČR

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.