Prístrešky pre autáOceľový prístrešok na 2 autá CP FLAT DOUBLE

Hlavné charakteristiky

 • 2 roky záruka
 • Moderní design
 • Široko variabilný systém
 • Nemecká výroba
 • Oceľová konštrukcia
Nezáväzný dopyt

Poponáhľajte sa!

Jesenné zľavy až 50%
platí na vybrané hliníkové produkty

 

ŠpecifikácieTechnické informácie

Moderné oceľový prístrešok pre auto série CP FLAT dodávame v niekoľko modelových prevedeniach. Typ DOUBLE bol vytvorený pre dva zaparkované vozidlá vedľa seba. Jedná sa o prémiovú kvalitou so zárukou dlhej životnosti a 100% ochranu automobilu pred rozmarmi počasia. Jednotlivé prístrešky možno modulovo pridávať vedľa seba a vytvoriť nadštandardné stavbu. Šírka tak nie je obmedzená. CP FLAT tak nájde uplatnenie nielen u súkromných stavieb, ale aj u tých komerčných. Pri bytových domov sa dá vytvoriť radová variant. Vďaka použitým materiálu možno garantovať dlhú životnosť a záruku 10 rokov.

Oceľový prístrešok zaujme svojou variabilitou. Rozmery sa dajú prispôsobiť vašim požiadavkám. Strechu môžete kúpiť v troch variantoch, a to ako rovná, sedlová či oblúková. Bočné steny sa dajú doplniť o výplne. Týmto priestor úplne uzavrieme pred nepriaznivým počasím a zachováme si súkromie. Oceľové prístrešky sú dodávané s výškovo nastaviteľnými podperami. Všetko sa dá prispôsobiť úplne na mieru vašim požiadavkám.

Rozmer 

Šírka: 4 m - 6,07 m
Hĺbka: 5,03 m - 8,96 m

Nastaviteľné podpery možno upraviť + 15 cm / - 5 cm. Iné dĺžky je možné zvoliť za príplatok. Podpery sú štandardne vpredu a vzadu posunuté o 1,10 cm. Maximálny odstup podpier od seba je 300 cm pri použití stenových výplní.

Farba 

Konštrukcie aj samotná strecha sú k dostaniu v troch farebných prevedeniach - biela, hnedá, antracit.

Výplň 

Pre zastrešenie je použité trapézového plechu. Bočné strany možno vyplniť plechom či drevom.

VýhodyPrečo zimnú záhradu u nás?

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Zákaznícky servis - zákazník u nás na prvom mieste
 • Šírka sortimentu - u nás si vyberie každý
 • Kvalitné spracovanie - moderné materiály a technológie
 • Oceľová konštrukcia - prémiová kvalita a dlhá životnosť
 

PriebehPriebeh zákazky

1. Špecifikácie

Výber prístrešku pre auto je úplne jednoduchý. Stačí si na našich stránkach zvoliť preferovanú variantu, rozmery a opísať vaše priania. Na základe týchto špecifikácií vás kontaktuje náš odborný zástupca a spoločne si definujete ďalšie podrobnosti.

Príďte k nám do ukážkového centra, kde máte všetko po ruke

V Říčanoch pri Prahe a v Brne sme pre vás pripravili najväčšie ukážková centra svojho druhu. Na 2 000 m² na vás čakajú všetky naše produkty, ktoré si môžete vyskúšať. Po celý čas sa vám bude venovať kvalifikovaný odborník. Ten s vami preberie vaše priania a možnosti.

2. Cenová ponuka

Cenová ponuka je ďalším krokom a vyplýva zo špecifikácií, na ktorých ste sa dohovorili s obchodným zástupcom. Výsledná cena sa odvíja od zvolených rozmerov, použitých materiálov, doplnkov, farebného odtieňa a celkového prevedenia. 

Cena je variabilná zložkou a závisí na vašich možnostiach

Prístrešok pre auto predstavuje veľmi variabilný stavbu a cena sa dá úplne prispôsobiť vašim požiadavkám. Prístrešok môže byť voľne stojace v priestore, alebo ukotvený k stene domu či garáže. Jednotlivé stavby sa dajú kombinovať a vytvoriť radové státie.

3. Zameranie

Náš odborník vás po schválení rozpočtu vždy navštívi a vykoná finálna zameranie budúcej stavby. Jedná sa o posledný krok pred výrobou prístrešku pre auto. Všetko musí presne zapadnúť na svoje miesto.

Na základe finálneho meraní vám vytvoríme variantu úplne na mieru

Finálny zameranie odhalí nezrovnalosť ako v podloží, tak aj v miestach, kde bude prístrešok pre auto ukotvený k domu. Dôležitá je spolupráca zákazníka s naším odborníkom. Je nutné vedieť, kam bude zvedená voda, aká je hrúbka izolačnej vrstvy na dome, rozvody v stene a ďalšie parametre, ktoré by mohli spôsobiť problém pri inštalácii.

4. Výroba

Finálny realizácia je pre nás veľmi dôležitým krokom. Celý proces prebieha pod rukami skúsených odborníkov. Prístrešok pre auto musí spoľahlivo chrániť vaše vozidlo.

Hliníková výroba umožňuje vytvoriť variant na mieru

Vďaka našej výrobe sme schopní vytvoriť riešenie prispôsobené požiadavkám zákazníka. Pri výbere rozmerov, farebného odtieňa a ďalších parametrov rozhoduje aj vzhľad celého miesta. Prístrešok pre auto by mal dokonale plniť svoju budúcu funkciu.

5. Finálna realizácia

Montáž prístrešku pre auto je jednoduchá a trvá len niekoľko hodín. Táto doba závisí od zložitosti konkrétnej stavby. Vo výnimočných a komplikovanejších sa môže stavba maximálne o pár hodín predĺžiť.

Celý proces prebieha za dozoru skúsených odborníkov

Finálna realizácia je pre nás veľmi dôležitým krokom. Celý proces prebieha pod rukami skúsených odborníkov. Prístrešok pre auto musí spoľahlivo chrániť vaše vozidlo.

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštivte jedny z největších ukázkových center v České republice - Říčany u Prahy a Holubice u Brna a vyberte si z desítek produktů.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • Montáže po celej čr a slovensku

  V súčasnej dobe sme schopní zabezpečiť služby po celej Českej republike a Slovensku.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy v čr

  Vytvorili sme pre vás najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR. Nájdete nás v Prahe a Brne.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v ČR

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.