ProduktyFotovoltická dobíjacia stanica na bicykle 517 x 215 cm vrátane technológií

Hliníkový solárny bikeport 517 x 215 cm

Hlavné charakteristiky

 • Hliníková konštrukcia
 • Vlastná výroba
 • 2 roky záruka
 • Moderný design
 • Široko variabilný systém
Nezáväzný dopyt

Poponáhľajte sa!

Montáž zadarmo - platí na vybrané produkty a tiež zľavy až do 51 % vo výpredaji
Táto akcia platí pre vybrané produkty a platí za osobitných podmienok.

 

ŠpecifikácieTechnické informácie

S rozvojom mestskej cyklistickej dopravy rozširujeme ponuku o solárnu dobíjaciu stanicu bikeport v rozmere 517 x 215 cm. Produkt našej výroby ponúkne veľkorysý fotovoltický výkon. Vďaka jeho ľahkej a odolnej konštrukcii ho možno umiestniť na akékoľvek miesto, čomu sme prispôsobili aj jeho povahu. Ide o tzv. ostrovný systém, pri ktorom fotovoltika nie je pripojená do distribučnej siete. Tým získate úplne nezávislú stavbu.

Ako prístrešok na elektrobicykle či elektrokolobežky. Solárny bikeport sa čoskoro stane neoddeliteľnou súčasťou mestského mobiliára. Montáž vám zaistíme po celom Slovensku. Jednotlivé bikeporty sa dajú umiestniť vedľa a vytvoriť kryté státie nadštandardných rozmerov. Na produkt je možné čerpať dotáciu.

Zvislé prvky môžu byť prispôsobené a uzavretý tvar profilov zaisťuje vysokú tuhosť a odolnosť voči zaťaženiu vetrom a snehom. Do nosných krokiev je možné umiestniť LED osvetlenie v niekoľkých radoch. Konštrukcia je doplnená o dômyselný systém odtoku dažďovej vody. Tá je odvádzaná preč integrovaným odkvapom s možnosťou voľby jeho nasmerovania.

Výplň

Solárne panely sme integrovali priamo do zastrešenia z bezpečnostného skla.

Špecifikácia jednotlivých panelov:

Solárne panely využívajú najmodernejšie technológie a dosahujú vysokú účinnosť. Bezpečnostné sklo odolá silnému vetru a poradí si s väčšou snehovou pokrývkou (450 kg/m²).

Najčastejší typ fotovoltického panelu (môže sa líšiť podľa dostupnosti, bude upresnené po zaslaní nezáväzného dopytu):

 • Typ B60: 350 Wp

Špecifikácia batérie:

Súčasťou dodávky môže byť za príplatok aj výkonnú batériu, ktorá je určená na akumuláciu energie. Tým budete šetriť výdavky na prevádzku domácich spotrebičov.

Rozmer

Typizovaný rozmer je 517 x 215 cm. Bikeport je možné rozširovať prostredníctvom jednotlivých modulov do neobmedzenej šírky.

Farba konštrukcie

Štandardná farba hliníkovej konštrukcie je antracitová, biela, strieborná alebo hnedá. Odtieň si môžete tiež vybrať podľa vzorkovníka RAL za príplatok + 15% z výslednej ceny prístrešku.

Cena

Uvedená cena produktu je v najmenšom katalógovom rozmere a nezahŕňa cenu dopravy a montáže. Pre vypracovanie cenovej ponuky nám odošlite nezáväzný dopyt na ponuky@hobbytec.sk, alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 909 100 200. uvedená cena za FVE panely sa môže líšiť v závislosti od veľkosti produktu.

Dokumenty k FVE na stiahnutie

OtázkyČasto sa pýtate

Ako sa líši ostrovný systém od systému napojeného do siete? Našim klientom ponúkame dva typy realizácie. Ostrovný systém (OFF-GRID) nie je napojený na distribučnú sieť a slúži pre vašu väčšiu energetickú nezávislosť. Ideálny je na miestach, kde nie je dostupný prívod energie a hodí sa na napájanie konkrétnych spotrebičov. Systém napojený do siete (ON-GRID) kombinuje energiu vyrobenú pre vlastnú spotrebu a energiu na jej prípadný predaj do distribučnej sústavy. Tento systém so sebou nesie isté požiadavky, a to minimálny výkon 3kW.Aká je návratnosť investície do solárnych panelov? Návratnosť sa líši podľa voľby typu panelu a života v domácnosti. Všeobecne sa odporúča spotrebovávať aspoň 70 % vyrobenej elektriny. Návratnosť sa potom pohybuje v rozmedzí 4 – 8 rokov. Je možné na stavbu čerpať dotácie? Áno, na fotovoltický systém pripojený do distribučnej siete je možné čerpať dotáciu vo výške až 1500 eur z obstarávacej ceny záhradnej stavby.Na čo sa najčastejšie používa vyrobená elektrina? Elektrina vyrobená fotovoltickým systémom sa primárne využíva na spotrebu v dome, prípadne priamo v záhradnej stavbe. Pokiaľ nedôjde k spotrebe, môže sa energia využiť na ohrev vody v bojleri či sa uložiť v batérii pre budúce účely.Na akú svetovú stranu orientovať záhradnú stavbu so solárnymi panelmi? Jasná odpoveď leží na južnej strane, na ktorej získate najväčší výkon. Orientácia na juhovýchod a juhozápad nie je tiež zlá, no je nutné počítať so stratou cca 8%. Severnú stranu neodporúčame.

VýhodyPrečo zimnú záhradu u nás?

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Vlastná výroba - vybrané produkty sami vyrábame
 • Hliníková konštrukcia - kvalita a stálosť
 • Zákaznícky servis - zákazník u nás na prvom mieste
 • Šírka sortimentu - u nás si vyberie každý

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčšie ukážkové centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov a Bratislava) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • PROFESIONÁLNE MONTÁŽE

  Zaisťujeme montáže našich výrobkov po celej Európe.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy 

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v Európe

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.