Možnosti platby
VIP referencie

Spolupráca

Výrobcovia, distribútori - dodávatelia

Chcete zvýšiť svoj predaj a zaradiť vaše výrobky a produtky do našej ponuky v rámci Českej a Slovenskej republiky? A nielen to. Vieme Vaše produtky dodať na zahraničné trhy strednej a západnej Európy.

S každoročným nárastom obratu o takmer 100% patríme medzi najrýchlejšie expandujúce spoločnosti v SR. Našim cieľom je poskytnúť zákazníkovi plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s ročným obratom viac ako 20 mil. € v rámci SR + ČR a ďalších 20 mil. € v rámci celej strednej Európy. Dodávame ako zákazkové produkty na mieru, tak aj "krabicové" hotové produkty svetových i tuzemských výrobcov. Výrobky, ktoré dovážame napriamo od výrobcov máme skladom ihneď k dodaniu. Zákazkové produkty dodávame vrátane montáže na kľúč po celej Českej aj Slovenskej republike, Nemecku a Rakúsku. K dispozícii máme vlastný tím obchodníkov, technikov i montážnikov. Výrobky slovenských distribútorov spravidla dodávame formou B / B alebo B / C.

Pošlite nám Vašej ponuku na adresu: dodavatel@hobbytec.cz
 

Hľadáme vhodné lokality v oblasti Bratislava a Viedeň

Hľadáme vhodné lokality pre otvorenie ďalších predvádzacích a predajných centier. Naše požiadavky na pozemok sú nižšie.

  • umiestnenie priamo v týchto mestách alebo ich priamom okolo do 10 min. autom: Bratislava alebo Viedeň
  • miesto musí byť zjízdné a prístupné pre ťažkú ​​techniku ​​(žeriav, nákladné vozidlo)
  • perfektnú viditeľnosť z väčšej vzdialenosti a bezproblémové parkovanie
  • frekventovaná lokalita, ku ktorému sa dobre naviguje
  • rozloha 800-2000m2

Ponuky spĺňajúce vyššie vypísaná kritériá posielajte na adresu info@hobbytec.cz
 

Ďalej hľadáme obchodných partnerov v zahraničí

Pre dodávky vybraných produktov z našej ponuky hľadáme vhodné obchodných partnerov pre tieto zahraničné trhy: Poľsko, Slovinsko, Chorvátsko, Ukrajina, Taliansko a Francúzsko. Zaistíme priamu podporu predaja prostřednitvím vybudovanie online predajného kanálu a zaistíme priame dodávky výrobkov z nášho centrálneho skladu. Zahraničný partner zabezpečí predaj koncovému zákazníkovi vrátane servisných a ďalších úkonov.

Napíšte nám na adresu: partner@hobbytec.cz