markízyKĺbové a výsuvné markízy sa dajú inštalovať na stenu alebo strop. Účinne chráni proti slnku a kvôli svojej konštrukcii sú mimoriadne praktické. Preto sú obľúbené tak v súkromnom, ako aj komerčnom sektore.Jednotlivé typy markíz majú manuálne ovládanie kľukou alebo elektromotorom a rádiovým ovládačom. Vrátane širokého výberu látok a doplnkového príslušenstva, ako sú veterná a dažďová čidla ...Screenové roletyHlavní předností screenových rolet je jejich částečná světelná propustnost a variabilita. Tento typ rolet přináší stín bez ztráty výhledu do exteriéru, zároveň však ztěžuje pohled zvenčí do interiérů a zachovává tak soukromí. Screenové rolety vytvářejí v interiéru optimální tepelné podmínky a jsou vynikajícím doplňkem konceptu pasivních staveb.RoletyVšechny modely předokenních rolet nabízí kvalitní zastínění, termoregulaci, snížení hluku a zvýšenou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami. Jsou dostupné v různých barevných odstínech.ŽaluziePředokenní venkovní žaluzie jsou exteriérové žaluzie, které chrání váš interiér před povětrnostními vlivy. Speciální tvar lamel u venkovních žaluzií řady Zetta zajišťuje vynikající zastínění a poskytuje vysoký termoregulační efekt. Tuto technologii využívá nejvyspělejší generace venkovních žaluzií a je vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov. Lamely venkovních horizontálních žaluzií vytvářejí v zavřeném stavu celistvou, dokonale stínící plochu, a po celé délce lamely je vlisovaná guma, zvyšující termoregulační působení venkovní žaluzie. Tím žaluzie efektivně podporuje termoizolační vlastnosti domu a spoří energie.Stínění pro pergolyPro zastínění zimních zahrad nebo pergol jsou ideální rolety Veranda, které Vám zajistí optimální pohodu a klima na zimní zahradě v průběhu celého roku. Verandy nejenže umožní regulovat teplo, ale také průchod světla, a tím vás chrání před nesnesitelným horkem a interiér před vyblednutím.Plachtové stěnyDíky našim plachtám si můžete užívat posezení ve vašem altánku či pergole i za nepříznivého počasí.
Potrebujete ochrániť seba, svoju terasu, balkón alebo pergolu pred priamym alebo nadmerným slnečným žiarením? Tieniaca technika, ako sú: vonkajšie markízy, tienenie zimných záhrad a rolovacie steny k pergolám sú nielen nevyhnutným doplnkom, ale aj dotvorí výsledný dojem - design celej stavby
 

Práve teraz Nenechajte si utiecť

zľavy
až 50%

Teraz zľavy na našu zákazkovú výrobu až 50%

Jarná akcia: Nečakajte dlho jar je tu

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštivte jedny z největších ukázkových center v České republice - Říčany u Prahy a Holubice u Brna a vyberte si z desítek produktů.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • Montáže po celej čr a slovensku

  V súčasnej dobe sme schopní zabezpečiť služby po celej Českej republike a Slovensku.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy v čr

  Vytvorili sme pre vás najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR. Nájdete nás v Prahe a Brne.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v ČR

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.