informacijecopy
Potrebujete poradiť?

Zásoby

Centrálny sklad sa nachádza v Tehovci u Říčan, neďaleko Prahy na ploche viac ako 2000 m2. V našej ponuke nájdete viac ako 25.000 produktov. Vedeli ste, že viac 95% zásielok dodávame do troch pracovných dní od objednania po celom území Slovenskej i Českem Republiky ? Doručenie zásielok je spravidla prostredníctvom kuriérskej služby Geis, Toptrans alebo našimi vlastnými vozidlami.
 
Zákazkové produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zaisťujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska.Vce informácií o montážach sa dozviete TU.
 
Ako jedni z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať je v našich predvádzacích a predajných centrách s celkovou plochou viac ako 5000 m2. Prevádzkujeme aj najväčší ukážkové centrum v SR, nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy, novo tiež showroomu v Sadovej pri Hradci Králové. Viac informácií o ukážkových centrách TU.

Možnosti platby

VIP referencie

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Navrhujte drevené stojany

24.9.2017

Najlepší čas na nákup dizajnového dreveného stánku.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX