Poponáhľajte sa!

Montáž zadarmo - platí na vybrané produkty a tiež zľavy až do 51 % vo výpredaji
Táto akcia platí pre vybrané produkty a platí za osobitných podmienok.

 

ŠpecifikácieTechnické informácie

Zimná záhrada série TRADICIONAL, je určená pre celoročné použitie

Najčastejšou farbou prevedenia je biela / hnedá, alebo farba antracit. Za príplatok vyrobíme zimnú záhradu v akejkoľvek RAL farbe. 

Zimné záhrady vyrábame a dodávame na zákazku v rôznych rozmeroch. Ide o zákazkovú výrobu na mieru. Pred zadaním zimnej záhrady do výroby predchádza zameranie našim technikom priamo u zákazníka. 
Konzultácia, návrh riešenia aj spracovanie cenovej ponuky je ZDARMA. Pre viac informácií nás kontaktujte alebo zašlite svoj dopyt na email: ponuky@hobbytec.sk

Cena

Investíciu si môžete rozložiť na dvakrát. Najskôr postavíte pergolu a bočné sklenené segmenty nainštaluje až neskôr. Výhody pergoly tak možete využívať okamžite a zároveň máte možnosť kedykolvek doinštalovaním bočných sklenených segmentov (panelov), získať plnohodnotnú zimnú záhradu. Ak si chcete užívať príjemný tieň aj za slnečných letných dní, odporúčame dovybaviť zimnú záhradu o tieniacu techniku.

Uvedená cena produktu je v najmenšom katalógovom rozmere a nezahŕňa cenu dopravy a montáže. Pre vypracovanie cenovej ponuky nám odošlite nezáväzný dopyt na ponuky@hobbytec.sk, alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 909 100 200

Varianty nami dodávaných nemeckých profilov sú:
 • päťkomorový profil M.5 so stredovým tesnením + dvojsklo U = 1,1 U okna = 1,2 W / m2K
 • päťkomorový profil M.5 so stredovým tesnením + trojsklo U = 0,6 U okna = 0,89 W / m2K
 • šestiikomorový profil 88+ a trojsklo U = 0,6 U okna = 0,83 W / m2K
Zimná záhrada je ideálnym spojením medzi obytným priestorom a záhradou. Najkrajšie zážitky zo zimnej záhrady sú v zime, kde si sadnete so svojou kávou,alebo iným nápojom, odpočívate a pozorujete zasneženú krajinu okolo vás v teple a pohodlí vášho domova. Zimná záhrada tiež zvyšuje hodnotu vášho obydlia.

Ak si nie ste istí výberom zimnej záhrady a tieniacich doplnkov, neváhajte kontaktovať našich pracovníkov, ktorí majú bohaté skúsenosti a dokážu poradiť to najlepšie riešenie pre vaše účely.

Zimná záhrada sa skladá z nosnej konštrukcie z plastových profilov. Strešné systémy pre zimné záhrady sú v súčasnosti to najlepšie, čo trh ponúka. Ide o špeciálne vytvorený strešný systém, ktorý nevyžaduje podpornú konštrukciu, montuje sa priamo na obvodovú zostavu. Štandardnou výbavou sú integrované žľaby pre zber dažďovej vody + zvod.

Najpopulárnejší rozmery zimných záhrad s pultovou strechou

Nižšie sú uvedené rôzne typy zastrešenia zimné záhrad

Výhody celoročnej zimnej záhrady

 • Vďaka celoročnej zimnej záhrade si môžete dopriať odpočinok s výhľadom do prírody aj v zimných mesiacoch a nepriaznivom počasí.
 • Aj v letných mesiacoch je možné využívať pohodlie zimnej záhrady. Proti prehriatiu možno inštalovať zodpovedajúcu tieniacu techniku, ktorú môžete objednať aj na našom webe, a tiež siete proti otravnému hmyzu.
 • Zimná záhrada zvýši hodnotu vašej nehnuteľnosti. Je teda investíciou, ktorá sa zaručene vráti, aj keď sa rozhodnete pre zmenu bydliska.
 • Naše zimné záhradyvyrobené z kvalitných materiálov a montované skúsenými odborníkmi, preto je zaručená dlhá životnosť a zachovanie izolačných vlastností po celú dobu užívania.
 • Nemusíte sa obávať ani bezpečnostného rizika. Zimné záhrady sú vysoko odolné proti poveternostným vplyvom, nezvaným návštevníkom a mechanickému poškodeniu.

Viac informácií na tel .: +421 909 100 200 alebo ponuky@hobbytec.sk

Pre viac informácií nás kontaktujte . Zadarmo Vám nezáväzne spracujeme presnú cenovú ponuku. 

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčšie ukážkové centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov a Bratislava) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • PROFESIONÁLNE MONTÁŽE

  Zaisťujeme montáže našich výrobkov po celej Európe.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy 

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v Európe

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.