PlotyObstaranie hliníkového plota znamená investíciu do ochrany svojho majetku na desiatky rokov. Hliník je veľmi odolný materiál nevyžadujúci žiadnu údržbu. Vyberte si ľubovoľný plotový systém pre dom, záhradu či iný pozemok, ktorý potrebujete oplotiť. V ponuke nájdete tiež hliníkové bránky, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou oplotenia. Kvalitné hliníkové ploty z nášho sortimentu dodávame za najlepšie možné ceny na trhu a v mnohých ľubovoľných variantoch.Bránky jednokrídlovéNHliníkové jednokrídlové bránky sú vhodné pre príchod a odchod z pozemku. Krídlo brány je dostatočne široké, aby sa ním dalo bez väčších problémov prejsť. Hliníková konštrukcia je veľmi ľahká, odolná korózii. Zvoliť si môžete rôzne typy výplní, napríklad ozdobné mreže. Na výber máme niekoľko rozmerov týchto gólov, ľahko si tak oplotenie prispôsobíte svojim potrebám. Bránky dodáva japonská firma SankyAlumi. Vyrába ploty vysoko kvalitné a za veľmi nízke ceny. K bránke si môžete zvoliť tiež rôzne typy madiel. Všetko je veľmi precízne spracované, čím je zaistená vysoká odolnosť a dlhá životnosť materiálu. Bránky z hliníka nepodliehajú korózii.Bránky dvojkrídlovéNeoddeliteľnou súčasťou oplotenia sú aj bránky, ktoré umožnia vstup či vjazd na a z pozemku. Kvalitné hliníkové dvojkrídlové bránky z našej ponuky nevyžadujú žiadnu údržbu, sú ľahké a pritom veľmi stabilný. Výrobcom bránok je japonská firma SankyoAlumi dodávajúca ploty do celého sveta. Vybrať si môžete bránky rôznych výšok a šírok. Na výber máme aj päť rôznych druhov madiel. Zvoliť si môžete z mnohých typov gólov a rôznych farieb výplní. Hliníková konštrukcia bránok odoláva korózii, s jednotlivými krídlami sa ľahko manipuluje. Precízne spracovanie a elegantný vzhľad sú dôvody, prečo si nami dodávané hliníkové bránky zaobstarať.
Chrániť svoje obydlia môžete mnohými spôsobmi, ale tým najúčinnejším je zaobstarať si kvalitný plot, respektíve bránku. Takúto ochranu si možno objednať v sekcii "ploty a bránky".

Prvé, čo je na góloch a plotoch najdôležitejšieho, je ich odolnosť. A to nielen pred mechanickým poškodením, ktoré môže urobiť zlodej či vandal, ale aj pred nepriaznivými vplyvmi počasia ako sú ostré letné slnko, alebo naopak dlhotrvajúce jesenné kyslý dážď či dokonca krúpy. U nás nájdete len kvalitné bránky, poťažmo ploty zo špičkových materiálov, napríklad pevného a ľahko udržiavateľného hliníka.

Naše kovové ploty a bránky sú nielen dostatočne húževnaté, ale disponujú takisto vkusným moderným dizajnom. Ich farbu si samozrejme môžete vybrať a prispôsobiť ju tak farbe omietky vášho domu. Aj zabezpečovacie prvky totiž môžu vyzerať elegantne.

Práve teraz Nenechajte si utiecť

zľavy
až 50%

Teraz zľavy na našu zákazkovú výrobu až 50%

Jarná akcia: Nečakajte dlho jar je tu

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštivte jedny z největších ukázkových center v České republice - Říčany u Prahy a Holubice u Brna a vyberte si z desítek produktů.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • Montáže po celej čr a slovensku

  V súčasnej dobe sme schopní zabezpečiť služby po celej Českej republike a Slovensku.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy v čr

  Vytvorili sme pre vás najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR. Nájdete nás v Prahe a Brne.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v ČR

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.