ProduktyHliníkový prístrešok na auto SOLAR ENERGO s fotovoltikou a napojením do siete, vlastná výroba

Hliníkový prístrešok SOLAR ENERGO s FVE - napojené

Hlavné charakteristiky

 • Hliníková konštrukcia
 • Vlastná výroba
 • 2 roky záruka
 • Moderný design
 • Široko variabilný systém
Nezáväzný dopyt

Poponáhľajte sa!

Montáž zadarmo - platí na vybrané produkty a tiež zľavy až do 51 % vo výpredaji
Táto akcia platí pre vybrané produkty a platí za osobitných podmienok.

 

ŠpecifikácieTechnické informácie

Máte elektromobil a chcete sa nabíjať pohodlne pred svojim bydliskom? Hliníkový solárny prístrešok SOLAR ENERGO2 ponúkne vlastnú solárnu elektráreň, ktorú sme integrovali priamo do bezpečnostného skla. Ide o systém napojenia do distribučnej siete, ktorý vám dáva možnosť predávať vyrobenú elektrinu ostatným. Súčasťou je výkonná batéria na úschovu elektriny do budúcna. Prístrešok môže slúžiť aj ako pergola či altánok na vašej záhrade. Uvedená cena je za prístrešok vrátane fotovoltických panelov. Ceny jednotlivých rozmerov sú uvedené v orientačnej kalkulačke.

Na tento typ fotovoltického systému je možné čerpať dotácie. Vzhľadom na to, že je systém napojený na sieť elektrickej energie, je na jeho využívanie potrebný súhlas vášho dodávateľa energií.

Hliníkový prístrešok je našej výroby a vy si môžete zvoliť variant úplne na mieru. Rozmery a farebný odtieň odolnej konštrukcie sú vo vašej réžii. Fotovoltické panely fungujú aj ako tienenie a vy sa nemusíte báť, že slnečné lúče budú mať vplyv na klímu v interiéri a lak automobilu. Na fotovoltickú elektráreň je možné čerpať dotácie. Montáž je možné vykonať po celej Slovenskej republike.

Distribútorom a predajcom solárnych panelov ponúkame B2B spoluprácu. V prípade, že máte k dispozícii fotovoltické panely, vytvoríme k nim zodpovedajúcu hliníkovú konštrukciu. Neváhajte nás kontaktovať.

Výplň

Výplň prístreškov tvorí bezpečnostné sklo, do ktorého sú priamo implentované solárne panely. Kompaktné riešenie pôsobí veľmi elegantne a zároveň si zachováva dostatočnú mieru transparentnosti.

Špecifikácia jednotlivých panelov:

Solárne panely využívajú najmodernejšie technológie a dosahujú vysokú účinnosť. Bezpečnostné sklo odolá silnému vetru a poradí si s väčšou snehovou pokrývkou (450 kg/m²).

Najčastejší typ fotovoltického panelu (môže sa líšiť podľa dostupnosti, bude upresnené po zaslaní nezáväzného dopytu):

Špecifikácia batérie:

Súčasťou systému je výkonná batéria, ktorá je určená na akumuláciu energie. Tým budete šetriť výdavky na prevádzku domácich spotrebičov. Zároveň si môžete uchovať energiu na zimné mesiace.

Rozmer

Hĺbka: 300 cm - 700 cm - individuálne je možné aj viac
Šírka: 300 cm - 600 cm

Farba

Štandardná farba hliníkovej konštrukcie je antracitová, biela, strieborná alebo hnedá. Odtieň si môžete tiež vybrať podľa vzorkovníka RAL za príplatok + 15% z výslednej ceny prístrešku.

Dokumenty k FVE na stiahnutie

OtázkyČasto sa pýtate

Je odolné sklo voči nárazom, napríklad krúp?Áno, pre zastrešenie našich pergol používame bezpečnostné sklo, ktoré vydrží aj príval silného krupobitia. Pokiaľ dôjde k poškodeniu z iného dôvodu, sklo sa láme v úlomkoch s hladkými hranami a nehrozí tak zraneniu osôb.Ako sa líši ostrovný systém od systému napojeného do siete? Našim klientom ponúkame dva typy realizácie. Ostrovný systém (OFF-GRID) nie je napojený na distribučnú sieť a slúži pre vašu väčšiu energetickú nezávislosť. Ideálny je na miestach, kde nie je dostupný prívod energie a hodí sa na napájanie konkrétnych spotrebičov. Systém napojený do siete (ON-GRID) kombinuje energiu vyrobenú pre vlastnú spotrebu a energiu na jej prípadný predaj do distribučnej sústavy. Tento systém so sebou nesie isté požiadavky, a to minimálny výkon 3kW.Aká je návratnosť investície do solárnych panelov? Návratnosť sa líši podľa voľby typu panelu a života v domácnosti. Všeobecne sa odporúča spotrebovávať aspoň 70 % vyrobenej elektriny. Návratnosť sa potom pohybuje v rozmedzí 4 – 8 rokov. Je možné na stavbu čerpať dotácie? Áno, na fotovoltický systém pripojený do distribučnej siete je možné čerpať dotáciu vo výške až 1500 eur z obstarávacej ceny záhradnej stavby.Na čo sa najčastejšie používa vyrobená elektrina? Elektrina vyrobená fotovoltickým systémom sa primárne využíva na spotrebu v dome, prípadne priamo v záhradnej stavbe. Pokiaľ nedôjde k spotrebe, môže sa energia využiť na ohrev vody v bojleri či sa uložiť v batérii pre budúce účely.Na akú svetovú stranu orientovať záhradnú stavbu so solárnymi panelmi? Jasná odpoveď leží na južnej strane, na ktorej získate najväčší výkon. Orientácia na juhovýchod a juhozápad nie je tiež zlá, no je nutné počítať so stratou cca 8%. Severnú stranu neodporúčame.

VýhodyPrečo zimnú záhradu u nás?

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Vlastná výroba - vybrané produkty sami vyrábame
 • Hliníková konštrukcia - kvalita a stálosť
 • Zákaznícky servis - zákazník u nás na prvom mieste
 • Šírka sortimentu - u nás si vyberie každý

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčšie ukážkové centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov a Bratislava) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • PROFESIONÁLNE MONTÁŽE

  Zaisťujeme montáže našich výrobkov po celej Európe.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy 

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v Európe

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.