Leto sa pomaly končí a my už sa tešíme sezónu roku 2022. Teraz nastáva ten ideálny čas na plánovanie. Iste už vieme, ako si záhradu vylepšiť, ktorú stavbu zvoliť a koľko investovať. So všetkým vám radi pomôžeme. Navyše môžete využiť jednu z našich špeciálnych akcií.

Pre svojich klientov sme pripravili rad výhod, ktoré spoločne vytvárajú najlepšiu cenu na trhu. K bezkonkurenčným zľavám sme pre naše produkty pridali montáž úplne zadarmo. V prípade, že sa vám podarí nájsť výhodnejšiu ponuku u niektorého z našich konkurentov, cenu vám minimálne dorovnáme. Robíme maximum pre to, aby sme vám uľahčili cestu, ako si vytvoriť bývanie snov.

Príjemné posedenie v tieni pergoly, nová miestnosť v podobe zimnej záhrady či spoľahlivý prístrešok pre auto. Na tieto produkty sa vzťahujú vyššie uvedené akcie. Hliník je trendom súčasnosti. Jeho univerzálne vzhľad zapadne aj k mobilnému domu, ktorý tiež nájdete v našej ponuke.

Poďte na krátku prehliadku našich najzaujímavejších produktov. Pripravili sme pre vás menší výber vlastnej výroby hliníkových záhradných stavieb.

Moderný dizajn hliníkové pergoly

Hliníková pergola dodá záhrade pôvab. Elegancia jednoduchej konštrukcie zapadne do rozmanitého okolia. Použitý materiál vyniká svojím variabilným prevedením. Rozmer aj farebný odtieň závisí na vašich preferenciách. Na výber je z dvoch typov zastrešenia. Polykarbonát aj bezpečnostné sklo poteší svojimi funkčnými vlastnosťami, odolnosťou a ľahkou údržbou.

Táto stavba vytvára nezabudnuteľné chvíle v obklopení rodiny a najbližších priateľov. Rozširuje domácnosť o ďalší priestor. Pre náročnejších užívateľov sme pripravili novinku v podobe bioklimatické pergoly. Jedinečnosť našich pergol tkvie v tom, že konštrukciu môžete následne obohatiť o zasklenia a získať sezónne zimnú záhradu.

Nesmrteľná zimná záhrada

Ako jarný jedáleň, letná obývačka či jesenné študovňa. So zimnou záhradou získate novú miestnosť v domácnosti. V ponuke je v sezónnom či celoročnom prevedení. Obe varianty predĺži vaše posedenie do chladných dní. V obklopení prírody môžete tráviť takmer celý rok.

Hliníkové zimné záhrady si sami vyrábame a vďaka tomu máte možnosť si zvoliť riešenie úplne na mieru. Atypické rozmery, farebné prevedenie podľa vzorkovníka RAL či rôzne systémy otvárania jednotlivých stien. Pri nákupe od nás získate sálavý ohrievač zadarmo. S ním sa novembrové dni stanú romantickú záležitosťou.

Dokonalá ochrana prístrešku pre auto

Cenová dostupnosť, jednoduchá montáž a dlhá životnosť. Prístrešok pre auto poteší pyšné majiteľov všetkých typov vozidiel. Oproti murované garáží vyniká nízkou obstarávacou cenou. Odolný prístrešok v kombinácii s kvalitným zastrešením vytvára nesmrteľné parkovacie státie. To všetko v elegantnom prevedení.

Tento typ prístrešku ponúka multifunkčné využitie. S ním získate záhradný pergolu, sklad náčinie a miesto pre uskladnenie dreva na zimu. Stačí si len vybrať z našej širokej ponuky. Tá zahŕňa aj nadštandardné verziu pre viac áut, karavan či dodávku.

Mobilné domy na kľúč

Už niekoľko rokov sa venujeme realizáciu mobilných domov. Tento typ stavby zapadá do nášho portfólia svojou šetrnosťou k prírode, variabilitou a cenovou dostupnosťou. Svojim zákazníkom ponúkame realizáciu úplne na kľúč. Tá začína pri prvotných plánov a končí finálnou úpravou interiéru. Vytvárame celoročné bývanie pre mladé rodiny i staršie páry. Myslíme tiež na komerčné využitie.

Tento rok sme uviedli nové typy mobilných domov s označením ALEX. Máme pre vás tri rôzne veľkosti. Výsledné prevedenie závisí na vašich preferenciách. Vzhľad aj dispozícia zodpovedajú najmodernejším trendom. Súčasťou dodávky mobilného domu je tiež základné vybavenie do interiéru a zariadení vonkajšej fasády. Všetky použité materiály pre konštrukciu sú maximálne šetrné k svojmu okoliu.

Pre viac informácií kontakujte našu infolinku.

Mimoriadne akcie 

Na záver ešte raz zopakujeme aké špeciálne akcie u nás platí. Máte jedinečnú príležitosť ušetriť a vylepšiť svoje bývanie.

 • Zľava na vybrané produkty až 50%

 • Montáž zadarmo (až 20% z pôvodnej ceny)

 • Garancia najlepšie ceny na trhu

Níže se podívejte na část našich nejpopulárnějších produktů.

Práve teraz Nenechajte si utiecť

garanciaceny

Garancia najlepšej ceny
+ bezplatná montáž na vybrané produkty

Do - zbývá už jen:
 • 0 dní
 • 0 hodin
 • 0 minut
 • 0 sekund

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčší ukážková centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • Montáže po celej čr a slovensku

  V súčasnej dobe sme schopní zabezpečiť služby po celej Českej republike a Slovensku.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy v čr a sk

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v ČR

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.