Teraz je najlepší čas investovať do bývania

Nastal ten ideálny čas na plánovanie. Iste už viete ako si záhradu vylepšiť, ktorú stavbu zvoliť a koľko investovať. So všetkým vám radi pomôžeme. Navyše môžete využiť jednu z našich špeciálnych akcií.

Pre svojich klientov sme pripravili rad výhod, ktoré spoločne vytvárajú najlepšiu cenu na trhu. K bezkonkurenčným zľavám sme pre naše produkty pridali montáž úplne zadarmo. V prípade, že sa vám podarí nájsť výhodnejšiu ponuku u niektorého z našich konkurentov, cenu vám minimálne dorovnáme. Robíme maximum pre to, aby sme vám uľahčili cestu k vysnívanému bývaniu.

Príjemné posedenie v tieni pergoly, nová miestnosť v podobe zimnej záhrady či spoľahlivý prístrešok pre auto. Na tieto produkty sa vzťahujú vyššie uvedené akcie. Hliník je trendom súčasnosti. Jeho univerzálny vzhľad zapadne aj k mobilnému domu, ktorý tiež nájdete v našej ponuke.

Pozývame vás na krátku prehliadku našich najzaujímavejších produktov. Pripravili sme si menší výber vlastnej výroby hliníkových záhradných stavieb.

Moderný dizajn hliníkovej pergoly

Hliníková pergola dodá záhrade pôvab. Elegancia jednoduchej konštrukcie zapadne do rozmanitého okolia. Použitý materiál vyniká svojím variabilným prevedením, preto je rozmer a farebný odtieň závislý iba na vašich preferenciách. Na výber  su k dispozícii dva typy zastrešenia. Polykarbonát a bezpečnostné sklo potešia svojimi funkčnými vlastnosťami, odolnosťou a ľahkou údržbou.

Táto stavba vytvára nezabudnuteľné chvíle v obklopení rodiny a najbližších priateľov. Rozširuje domácnosť o ďalší priestor. Pre náročnejších užívateľov sme pripravili novinku v podobe bioklimatickej pergoly. Jedinečnosť našich pergol tkvie v tom, že konštrukciu môžete následne obohatiť o zasklenia a získať plnohodnotnú sezónnu zimnú záhradu.

Nesmrteľná zimná záhrada

Ako jarná jedáleň, letná obývačka či jesenná študovňa. So zimnou záhradou získate novú miestnosť v domácnosti. V ponuke je v sezónnom či celoročnom prevedení. Oba varianty predĺžia vaše vonkajšie posedenie až do chladných jesenných dní. V obklopení prírody môžete tráviť takmer celý rok.

Hliníkové zimné záhrady si sami vyrábame a vďaka tomu máte možnosť si zvoliť riešenie úplne na mieru. Atypické rozmery, farebné prevedenie podľa vzorkovníka RAL či rôzne systémy otvárania jednotlivých stien. Pri nákupe od nás získate sálavý ohrievač zadarmo. S ním sa novembrové dni stanú romantickú záležitosťou.

Dokonalá ochrana auta vo forme prístrešku

Cenová dostupnosť, jednoduchá montáž a dlhá životnosť. Prístrešok pre auto poteší pyšných majiteľov všetkých typov vozidiel. Na rozdiel od murovanej garáže vyniká nízkou obstarávacou cenou. Odolný prístrešok v kombinácii s kvalitným zastrešením vytvára nesmrteľné parkovacie státie. To všetko v elegantnom prevedení.

Tento typ prístrešku ponúka multifunkčné využitie. S ním získate záhradnú pergolu, sklad náčinie alebo miesto pre uskladnenie dreva na zimu. Stačí si len vybrať z našej širokej ponuky. Tá zahŕňa aj nadštandardnú verziu pre viac áut, karavan či dodávku.

Mobilné domy na kľúč

Už niekoľko rokov sa venujeme realizácii mobilných domov. Tento typ stavby zapadá do nášho portfólia svojou šetrnosťou k prírode, variabilitou a cenovou dostupnosťou. Našim zákazníkom ponúkame realizáciu úplne na kľúč. Tá začína pri prvotných plánoch a končí finálnou úpravou interiéru. Vytvárame celoročné bývanie pre mladé rodiny i staršie páry. Myslíme tiež na komerčné využitie.

Tento rok sme uviedli nové typy mobilných domov s označením ALEX. Máme pre vás tri rôzne veľkosti. Výsledné prevedenie závisí na vašich preferenciách. Vzhľad aj dispozícia zodpovedajú najmodernejším trendom. Súčasťou dodávky mobilného domu je tiež základné vybavenie do interiéru a zariadení vonkajšej fasády. Všetky použité materiály pre konštrukciu sú maximálne šetrné k svojmu okoliu.

Pre viac informácií kontakujte našu infolinku.

Mimoriadne akcie 

Na záver ešte zopakujeme naše špeciálne akcie. Máte jedinečnú príležitosť ušetriť a vylepšiť svoje bývanie.

 • Zľava na vybrané produkty až 50%

 • Montáž zadarmo (až 20% z pôvodnej ceny)

 • Garancia najlepšej ceny na trhu

Pozrite sa na výber našich najpopulárnejších produktov.

ModelyVyberte model
 

POLLARD s polykarbonátom v tvare LPOLLARD s polykarbonátom v tvare LHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia, účinný UV filter6 524 €11 482 €POLLUX so sklom v tvare LPOLLUX so sklom v tvare LZastrešenie z bezpečnostného skla, hliníková konštrukcia, elegantný vzhľad8 834 €15 548 €POLLUX so sklomPOLLUX so sklomHliníková pergola s bezpečnostným sklom, vysoká odolnosť, vlastná výroba2 872 €5 744 €Zania s polykarbonátomZania s polykarbonátomHliníková zimná záhrada so sklom v ráme, vlastná výroba8 724 €15 354 €Zania s bezpečnostným sklomZania s bezpečnostným sklomNovinka v ponuke, vlastná výroba, bočné steny zo skla v ráme, dlhá životnosť9 160 €16 121 €Zania so zábradlímZania so zábradlímVlastná výroba, bezpečnostný prvok v podobe zábradlia, variant úplne na mieru9 776 €17 206 €Zania v tvare Zania v tvare "L"Novinka v ponuke, rohový atypický tvar, hliníková konštrukcia, dlhá životnosť18 025 €31 726 €Zania samonosná uzavretá zo štyroch stránZania samonosná uzavretá zo štyroch stránSamostatne stojaca konštrukcia, variabilné rozmery a farebný odtieň, vlastná výroba9 847 €17 330 €Zania XXLZania XXLVlastná výroba, nadštandardná veľkosť, variant úplne na mieru, hliníková konštrukcia19 877 €34 982 €Prístrešok na auto KWCPrístrešok na auto KWCLuxusné varianta pre dva automobily, konštrukcia z eloxovaného hliníka, strecha z plného lexanu13 243 €16 763 €Prístrešok na auto KWC DOUBLEPrístrešok na auto KWC DOUBLEKryté parkovanie pre dve vozidlá, luxusné prevedenie, konštrukcia z eloxovaného hliníka13 243 €16 763 €Bezrámové zasklenie VG 17Bezrámové zasklenie VG 17Hliníková zimná záhrada so sklom bez rámu, vlastná výroba10 534 €18 540 €POLLARD s polykarbonátomPOLLARD s polykarbonátomHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia a účinný UV filter2 212 €3 659 €Prístrešok POLLARD kotvený o domPrístrešok POLLARD kotvený o domHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia a účinný UV filter2 026 €3 492 €Prístrešok POLLEX samonosnýPrístrešok POLLEX samonosnýHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia a účinný UV filter3 548 €6 245 €Prístrešok na auto PJR 5030Prístrešok na auto PJR 5030Hliníkový prístrešok v jednoduchom spracovaní, ochranný filter voči UV žiareniu, japonská kvalita2 076 €2 599 €Prístrešok na auto PJR 5027Prístrešok na auto PJR 5027Hliníkový prístrešok v jednoduchom spracovaní, ochranný filter voči UV žiareniu, japonská kvalita2 076 €2 599 €Zania balkónZania balkónHliníková zimná záhrada vytvorená pre balkóny a terasy.10 534 €18 540 €Zania integrovanáZania integrovanáHliníková zimná záhrada so sklom v ráme, integrovaná do domu, vlastná výroba4 105 €7 225 €Zania drevodekorZania drevodekorSezónna zimná záhrada, hliníková konštrukcia v drevenom dekore, variabilné rozmery, vlastná výroba.11 595 €20 408 €SKC hliníková pergolaSKC hliníková pergolaKonštrukcia z eloxovaného hliníka, dva varianty zastrešenia, záruka 10 rokov21 814 €27 613 €

Práve teraz Nenechajte si utiecť

Zľavy až50 %

Zľavy až do 50 %
sa vzťahuje na vybrané hliníkové výrobky

Do - zbývá už jen:
 • 0 dní
 • 0 hodin
 • 0 minut
 • 0 sekund
Garanciaceny

Garancia najlepšej ceny na trhu
Na vybrané produkty

Do - zbývá už jen:
 • 0 dní
 • 0 hodin
 • 0 minut
 • 0 sekund

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčší ukážková centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • PROFESIONÁLNE MONTÁŽE

  Zaisťujeme montáže našich výrobkov po celej Európe.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy 

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v Európe

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.