Hliníkové zastrešenie s fotovoltickými panelmi

Hliníková stavba s napojením do siete

Máme pre vás fotovoltický systém, ktorý úplne nahradí solárne panely na streche bežného rodinného domu. Využívame najmodernejšie technológie, ktoré vám zaistia maximálny výkon a dlhú životnosť všetkých častí systému. Vytvorte si vlastnú slnečnú elektráreň na hliníkovej pergole, zimnej záhrade, či prístrešku pre auto. Získate dostatočný výkon, aby ste sa mohli pripojiť na distribučnú sieť a teda potenciál predávať prebytočnú energiu. Zároveň máte možnosť čerpať dotáciu až 1500 eur.

Hliníková stavba bez napojenia na sieť

Ako sa stať energeticky nezávislým? Ako výrazne ušetriť ročné výdavky? Zachyťte trend solárnych panelov a obohaťte nimi vašu záhradnú stavbu. Ako prví v Slovenskej republike implementujeme solárne panely priamo do zastrešenia pergoly, zimnej záhrady a prístrešku pre auto. Vytvorte si vlastnú fotovoltickú elektráreň v ostrovnom režime. Nemusíte žiadať o povolenie prevádzkovateľa distribučnej siete, ani sa zložito pripájať na jeho sieť. Buďte úplne samostatní.

ModelyVyberte model
 

Hliníková pergola SOLAR ENERGO s FVE - ostrovnáHliníková pergola SOLAR ENERGO s FVE - ostrovnáHliníková pergola s bezpečnostným sklom a fotovoltickými panelmi, ostrovným systémom 6 600 €13 200 €Zimná záhrada SOLAR ENERGO s FVE - ostrovnáZimná záhrada SOLAR ENERGO s FVE - ostrovnáKombinácia bezpečnostného skla a solárnych panelov, ostrovný fotovoltický systém 12 151 €20 315 €
Hliníková pergola SOLAR ENERGO s FVE - napojenéHliníková pergola SOLAR ENERGO s FVE - napojenéHliníková pergola s bezpečnostným sklom a fotovoltickými panelmi5 005 €Zimná záhrada SOLAR ENERGO s FVE - napojenéZimná záhrada SOLAR ENERGO s FVE - napojenéVýkonný fotovoltický systém, bezpečnostné sklo, pripojenie k distribučnej sieti 12 151 €Hliníkový prístrešok SOLAR ENERGO s FVE - napojenéHliníkový prístrešok SOLAR ENERGO s FVE - napojenéFotovoltický systém pripojený k distribučnej sieti, účinné tienenie vozidla 8 131 €Hliníkový prístrešok SOLAR ENERGO2 s FVE - napojenéHliníkový prístrešok SOLAR ENERGO2 s FVE - napojenéFotovoltický systém pripojený k distribučnej sieti, účinné tienenie vozidla 5 951 €Hliníkový prístrešok SOLAR ENERGO2 s FVE - napojenéHliníkový prístrešok SOLAR ENERGO2 s FVE - napojenéFotovoltický systém pripojený k distribučnej sieti, účinné tienenie vozidla 5 951 €Solárna elektráreň Hobbytec výkon 3,15 kWp + batériaSolárna elektráreň Hobbytec výkon 3,15 kWp + batériaModerné prevedenie, výkonný systém a veľká batéria, možné čerpať dotácie10 081 €10 841 €Hliníkový prístrešok SOLAR ENERGO s FVE - napojenéHliníkový prístrešok SOLAR ENERGO s FVE - napojenéFotovoltický systém pripojený k distribučnej sieti, účinné tienenie vozidla 10 454 €16 560 €Hliníkový fotovoltický prístrešok NEAPOL 545x551 cmHliníkový fotovoltický prístrešok NEAPOL 545x551 cmTypizovaný rozmer, tri varianty prevedenia, dotácie na kľúč, možné financovanie7 109 €Hliníkový solárny bikeport 517 x 215 cmHliníkový solárny bikeport 517 x 215 cmNovinka! Typizované riešenie, hliníková konštrukcia, ostrovné riešenie FVE, možné čerpanie dotácií5 908 €

Práve teraz Nenechajte si utiecť

Zľavy až51 %

Zľavy až do 51 %
sa vzťahuje na vybrané hliníkové výrobky vo výpredaji

Do - zbývá už jen:
 • 0 dní
 • 0 hodin
 • 0 minut
 • 0 sekund

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčšie ukážkové centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov a Bratislava) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

Technické špecifikácie

Na výplň zastrešenia používame dvojité bezpečnostné sklo bez rámu o hrúbke 2 mm. Solárne panely sú integrované priamo do skla a tvoria s ním jeden kompaktný celok. Sklo je certifikované aby odolalo náporu vetra až 2400 Pa a snehovej pokrývke o sile 5400 Pa. Celkovo zvládne zaťaženie až 450 kg/m².

Výplň zastrešenia je prispôsobená vlastnostiam solárnych panelov. Počas dlhej životnosti nehrozí poškodenie z dôvodu vyhrievania fotovoltických článkov. Zároveň sa nemusíte báť potenciálnej indukovanej degradácii jednotlivých panelov.

V súčasnej dobe máme k dispozícii nasledujúce typy panelov (špecifikácia jednotlivých panelov sa líši podľa ich aktuálnej dostupnosti):
 • Typ M50: 250 Wp
 • Typ M72: 380 Wp
 • Typ B72: 365 Wp

VýhodyPrečo fotovoltiku od nás?

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Naša výroba - hliníkové zimné záhrady sami vyrábame
 • Hliníková konštrukcia - kvalita, stálosť, odolnosť, bezúdržbovosť
 • Zákaznícky servis - zákazník je pre nás na prvom mieste
 • Šírka sortimentu - u nás si vyberie naozaj každý
 • Najväčší showroom v SR - naše produkty si môžete osobne prezrieť

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • PROFESIONÁLNE MONTÁŽE

  Zaisťujeme montáže našich výrobkov po celej Európe.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy 

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v Európe

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.