MagazínPoradňa a inšpirácie

Aká je história záhradných pergol a altánov?
Oba dva typy záhradných stavieb majú za sebou skutočne veľmi dlhú minulosť, ako a kde sa vlastne objavili prvýkrát.
Prečo mať striešku nad vchodom
Dobre zvolená a pekne upevnená strieška nad vstupnými dverami vyzerá nielen ako pekný doplnok, ale je hlavne veľmi funkčný. Ak je vonku nevľúdne, máte pred vstupnými dverami chránený priestor, kde si bez náhlenia nájdete kľúče v taške, alebo si prevezmete poštu. Aj malá vchodová strieška účelne chráni vstup, navyše je bezpochyby estetickým doplnkom, ktorý doladí vaše vstupné dvere k dokonalosti.
Ako skladovať úrodu
Je známe, že sme vyhlásenie záhradkári, ktorí si obstarávajú záhradu pre potešenie. A veľké potešenie nám prináša aj veľká úroda a potom sa občas stáva, že už nemáme silu viac zavárať, že už sa nám nič nevojde do mrazničky a začneme premýšľať, ako ešte skladovať to nadelenie, ktoré sa nám urodilo. Môžeme úrodu uskladniť v pivnici alebo ešte lepšie vysušiť v sušičke.
Viete, ako spoznáte kvalitný polykarbonát?
e veľa dodávateľov a predajcov polykarbonátu. Ale čo vám zaistí výbornú kvalitu za prijateľnú cenu. Jedine znalosť, ako rozpoznať kvalitný polykarbonát od nekvalitného.
Prečo si zaobstarať striešku nad vchod
Funkcia striešky nad vchod je zrejmá. Ochraňuje obyvateľov domu, pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Zabezpečuje poriadok okolo vstupných dverí, a kto ju nemá ani nevie, ako veľmi sú tieto funkcie užitočné. Skúste to a budete sa diviť, prečo ste si vchodovú striešku nekúpili skôr.
Aby bolo záhradné náradie v suchu a po ruke
Patríte medzi tých, ktorým nevadí mať záhradné náradie a techniku len tak niekde voľne opreté či položenej, tam, kde sa proste len tak niekde zmestili? Alebo patríte medzi tých, ktorí presne vedia, kde je čo uložené. Alebo sa radíte medzi tých, ktorí chcú, aby všetko malo svoje miesto, a plánujú, ako to docieliť. Práve pre vás je obstaranie záhradného domčeka na náradie tou správnou cestou.