informacijecopy
Potrebujete poradiť?

Poradňa a inšpirácie

Čo s markízou na jeseň?

Čo s markízou na jeseň?

Textilné markízy bývajú vyrobené z veľmi odolných textílií. Navyše sú od výroby opatrené impregnáciou, aby odpudzovali vodu, ale aj nečistoty. Avšak na jeseň s prichádzajúcim chladným počasím, kedy už markízu nevyužívame, je potreba markízu vyčistiť. K vyčisteniu markízy si však vyberte slnečný deň, aby vonkajšia markíza kvalitne úplne preschla.

Chcete grilovať aj v chladných dňoch

Chcete grilovať aj v chladných dňoch

Radi grilujete, ale s koncom grilovacej sezóny sa obávate, že sa s touto pohodovú aktivitou budete musieť rozlúčiť? Riešení je hneď niekoľko. S grilovaním sa ani v chladných dňoch nemusíte rozlúčiť.

Kúpanie aj v chladných dňoch

Kúpanie aj v chladných dňoch

Záhradný bazén nie je v slovenských záhradách ničím výnimočným. Dobre udržiavaný bazén ponúka deťom veľa zábavy a dospelým žiaducu relaxáciu. Avšak s končiacim letom sa pomaly, ale iste chýli kúpacia sezóna ku koncu. Príjemné kúpanie aj v chladných dňoch si možno dovoliť v zastrešenom záhradnom bazéne.

Upratovanie lístia na záhrade

Upratovanie lístia na záhrade

Jeseň so sebou prináša okrem romantické záplavy farieb aj veľa práce. Záplave lístie na záhrade sa nevyhnete a ani jeho upratovania. Avšak ten si možno značne uľahčiť. Nie je dobré nechávať lístie ležať ladom na zemi. Tie začnú čoskoro zahnívať, čo sa v nasledujúcej sezóne prejaví na kvalite trávniku. Listy je potreba priebežne odstraňovať a likvidovať.

Montovaný dom Langon trikrát inak

Montovaný dom Langon trikrát inak

Drevený montovaný jednopodlažný dom Langon s balkónom je výbornou voľbou pre rekreačné aj celoročné využitie. Je však potrebné vedieť si správne vybrať. So správnou voľbou sa montovaný dom Langon stane štýlovým aj funkčným bývaním pre celú rodinu, za veľmi priaznivú cenu.

Prečo prefabrikovaný dom? A prečo nie?

Prečo prefabrikovaný dom? A prečo nie?

Možno je to tým, že vnímanie prefabrikované architektúry je u nás veľmi ovplyvnené unifikovanými panelovými zástavbami alebo nekvalitnými prefabrikovanými drevostavbami. V severských krajinách sú montované domy veľmi obľúbené, tak prečo by nemohli byť aj u nás. Kvalita montovaného domu bungalov Studio A vás o tom presvedčí.

Možnosti platby

VIP referencie

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Navrhujte drevené stojany

24.9.2017

Najlepší čas na nákup dizajnového dreveného stánku.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX