VIP referencie

Ostatné vybavenie

Dokonalé miesto tvorí zmysel pre detail. Doplnky bývajú rozhodujúcim činiteľom, ktorý nie je treba podceniť. Čo vašej záhradu či drevený dom ozvláštni? O tom vás budeme pravidelne informovať. Inšpirujte sa v našom magazíne!

Výhody montované garáže s omietkou

Mobilita, odolnosť a ľahká konštrukcia. Takéto výhody v sebe nesie tzv. Montovaná garáž s omietkou. Ochrana vozidla je zaistená za každého počasia. Prevedenie je možné zvoliť s pultovou alebo sedlovou strechou. Celá stavba zvládne aj tie najnáročnejšie podmienky.

Čítať celý článok

Ukážkové centrum v Tehovci v obrazoch

Naše ukážkové centrum v Tehovci je tým najväčším svojho druhu v Českej republike. Na viac ako 20 000 m² nájdete našu kompletnú ponuku. Každý produkt si môžete vyskúšať priamo na mieste. Ak nás navštívite, budú sa vám venovať skúsení odborníci. Tí vám vždy pomôžu nájsť to najlepšie riešenie.

Čítať celý článok

Skleník v zimnom období

Zimná sezóna skončila a my našou všetku pozornosť upíname ku skleníku. Správna starostlivosť o neho nám môže zabezpečiť pekné výsledky do nasledujúceho obdobia. Ak sme boli v priebehu jesene starostliví, môžeme už skoro na jar zasiať do dokonalej pôdy.

Čítať celý článok

Ako sa vysporiadať so snehom na terase

Čerstvá bílá pokrývka se již brzy stane součástí ranního probuzení. S ní jde v ruku i odklízení sněhu a ledu v okolí domu. Jak postupovat v případě terasy? Jistě nesmíme tuto situaci podcenit. Některé materiály mohou pod silnou vrstvou trpět.

Čítať celý článok

Založenie záhrady pri drevostavby

Po realizácii hlavných častí mobilného domu nastáva čas naplánovať podobu, rozmery a celkový kolorit záhrady. Ide o dôležitú súčasť, ktorá dá ráz celému miesto. Dôležité je myslieť predovšetkým na účel, nepodceňte pritom preferencie všetkých členov rodiny.

Čítať celý článok

Zazimovanie záhrada - príprava terénu

Podľa najnovších predpovedí si môžeme užívať posledné teplé dni v roku. V tejto chvíli tak nastáva ten najlepší čas na zazimovanie záhrady. V najbližších týždňoch má teplota v noci klesnúť pod nulu, a tak nie je dôvod otáľať. Ako na to?

Čítať celý článok
ľudí si práve prezerá túto kategóriu
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.