VIP referencie

Ostatné vybavenie

Dokonalé miesto tvorí zmysel pre detail. Doplnky bývajú rozhodujúcim činiteľom, ktorý nie je treba podceniť. Čo vašej záhradu či drevený dom ozvláštni? O tom vás budeme pravidelne informovať. Inšpirujte sa v našom magazíne!

Výběr montované plechové garáže. Za málo peněz hodně muziky

Mobilita, variabilita a bezkonkurenčná cena. Plechová garáž sa postupne zbavuje mýtov o jej funkčnosti a stáva sa plnohodnotnou alternatívou k svojej murované sesternici. Naviac sa dá úplne prispôsobiť potrebám majiteľa. Rozmery i farebný odtieň sú v tomto smere flexibilné.

Čítať celý článok

Záhradné trendy novej dekády

V čase, keď sa človek vydáva smerom k prírode, sa záhrada stáva kľúčovým prvkom v domácnosti každého z nás. Jej usporiadanie, funkčnosť a dizajn jednotlivých prvkov musí byť navrhnutý pre maximálne pohodlie. Dôraz je pritom kladený na originalitu a vlastný invenciu. Riešenie na mieru predstavuje dnešnej štandard.

Čítať celý článok

3 výhody plechové garáže

Plechová garáž je skvelým riešením, ako vyriešiť problém s krytým parkovacím miestom. Jedná sa o veľmi lacnú variantu, ktorá odvedie veľký kus práce. Výber aj následná realizácia predstavuje rýchly proces a vy môžete chrániť váš automobil už behom pár dní. Celkové prevedenie sa dá zvoliť úplne na mieru požiadavkám zákazníka.

Čítať celý článok

Výhody montované garáže s omietkou

Mobilita, odolnosť a ľahká konštrukcia. Takéto výhody v sebe nesie tzv. Montovaná garáž s omietkou. Ochrana vozidla je zaistená za každého počasia. Prevedenie je možné zvoliť s pultovou alebo sedlovou strechou. Celá stavba zvládne aj tie najnáročnejšie podmienky.

Čítať celý článok

Ukážkové centrum v Tehovci v obrazoch

Naše ukážkové centrum v Tehovci je tým najväčším svojho druhu v Českej republike. Na viac ako 20 000 m² nájdete našu kompletnú ponuku. Každý produkt si môžete vyskúšať priamo na mieste. Ak nás navštívite, budú sa vám venovať skúsení odborníci. Tí vám vždy pomôžu nájsť to najlepšie riešenie.

Čítať celý článok

Skleník v zimnom období

Zimná sezóna skončila a my našou všetku pozornosť upíname ku skleníku. Správna starostlivosť o neho nám môže zabezpečiť pekné výsledky do nasledujúceho obdobia. Ak sme boli v priebehu jesene starostliví, môžeme už skoro na jar zasiať do dokonalej pôdy.

Čítať celý článok
ľudí si práve prezerá túto kategóriu
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.