VIP referencie

Ostatné vybavenie

Dokonalé miesto tvorí zmysel pre detail. Doplnky bývajú rozhodujúcim činiteľom, ktorý nie je treba podceniť. Čo vašej záhradu či drevený dom ozvláštni? O tom vás budeme pravidelne informovať. Inšpirujte sa v našom magazíne!

Založenie záhrady pri drevostavby

Po realizácii hlavných častí mobilného domu nastáva čas naplánovať podobu, rozmery a celkový kolorit záhrady. Ide o dôležitú súčasť, ktorá dá ráz celému miesto. Dôležité je myslieť predovšetkým na účel, nepodceňte pritom preferencie všetkých členov rodiny.

Čítať celý článok

Zazimovanie záhrada - príprava terénu

Podľa najnovších predpovedí si môžeme užívať posledné teplé dni v roku. V tejto chvíli tak nastáva ten najlepší čas na zazimovanie záhrady. V najbližších týždňoch má teplota v noci klesnúť pod nulu, a tak nie je dôvod otáľať. Ako na to?

Čítať celý článok

Dôležité prvky mestského mobiliáru

Neoddeliteľnou súčasťou mestskej krajiny je jeho mobiliár. Jednotlivé prvky potom dotvárajú originálny vzhľad ulíc, parkov a námestí. Zároveň sú neoceniteľným pomocníkom pre všetkých miestnych obyvateľov a slúži pre oddych aj ochranu pred nepriaznivým počasím. Čo všetko sem patrí? Prejdite sa po našej ponuke.

Čítať celý článok

Drevník - váš pomocník na zimu

Príprava na zimu práve prebieha a uskladnenie dreva je neoddeliteľnou súčasťou procesu. Romantické večery pri praskajúceho ohňa miluje každý z nás. Ako však udržať prírodný materiál vo vytúženom suchu? Drevník je jednou z variantom, a hneď tou najtypickejšie. Ako si vybrať ten správny?

Čítať celý článok

5 typov ako vybrať správny typ markízy

Vonkajšia markíza je stále obľúbenejším riešením na zatienenie odpočinkových a úžitkových plôch. Jej vlastnosti chránia pred dažďom a ďalšími vplyvmi, na druhej strane moderný dizajn ozvláštni každú stavbu. Široká ponuka jednotlivých typov uspokojí aj tie najnáročnejšie požiadavky. Ako vybrať ten správny?

Čítať celý článok

Inteligentné riešenie s dreveným záhradným domčekom

Záhradné domčeky sú stále vyhľadávanejším produktom. Drevená varianta v sebe skrýva neutíchajúci potenciál v rámci možností jej využitia a zároveň ponúka dizajnovú variantu, ktorá zapadne do svojho okolia. Výber je široký - sedlová, plochá strecha alebo klasické prevedenie pre úschovu Vášho náradia. Vyberte si!

Čítať celý článok
ľudí si práve prezerá túto kategóriu
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.