MagazínTipy, rady a inšpirácie pre doplnky na bývanie

Dokonalé miesto tvorí zmysel pre detail. Doplnky bývajú rozhodujúcim činiteľom, ktorý nie je treba podceniť. Čo vašej záhradu či drevený dom ozvláštni? O tom vás budeme pravidelne informovať. Inšpirujte sa v našom magazíne!

Magazín
Mať vlastnú záhradu je nenahraditeľná záležitosť, či už sa za vašim domom nachádza akokoľvek veľký kus prírody. Ak disponujete menším pozemkom, je nutné s každým metrom zaobchádzať šetrne. Aj tak je možné vytvoriť dokonalú oázu pre váš odpočinok. Ako na to?
Magazín
Redesign webových stránok, spustenie Hobbytec reality, podpora výrobných kapacít a výrazná expanzia na zahraničné trhy. Rok 2020 sa niesol v znamení posilnenie našej komunikácie smerom ku koncovým zákazníkom. Okrem služieb sme rozšírili našu ponuku o ďalšie hliníkové stavby, mobilné domy či bioklimatické pergoly.
Magazín
Ku spevnenie svahu, ako deliaca stena hnojísk, na skládkach sypkých materiálov a ako silážnej žľaby. Oporné steny majú nespočetné množstvo funkčných využitie. Zároveň však môžu slúžiť ako okrasný prvok na vašej záhrade. Ich prevedenie je jednoduché a elegantné. Aké sú možnosti pri realizácii?
Magazín
Skleník vám umožní záhradníčiť po celý rok. Výber jeho parametrov tak nie je na mieste podceniť. Od vašich pestovateľských plánov sa odvíja použité materiály, veľkosť a umiestnenie. Starostlivosť, ktorú mu venujete, sa vám vráti v kvalite dopestovaného potravín a vzhľadu rastlín.
Magazín
Pred zimou je potreba záhradu a dom pripraviť na zvýšenú záťaž, ktorú predstavuje sneh, chlad a mráz a tak nezostáva, než sa pustiť do potrebných činností, ktoré pôsobenie vplyvov zimy značne obmedzí.
Magazín
Leto začína pomaly odpočítavať posledné týždne a vy už chystáte plány, ako zmeniť záhradu na budúcu sezónu. Stredomorský štýl vyniká jednoduchosťou, farebnými rastlinami, záhradnými stavbami a rustikálnymi doplnky. Jeho povaha vychádza z teplejšieho podnebia a je veľmi vhodná aj pre naše klimatické podmienky.