možnosti platby
  • dobierka
  • bankový prevod
  • Platba cez PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP referencie

Ostatné vybavenie

Dokonalé miesto tvorí zmysel pre detail. Doplnky bývajú rozhodujúcim činiteľom, ktorý nie je treba podceniť. Čo vašej záhradu či drevený dom ozvláštni? O tom vás budeme pravidelne informovať. Inšpirujte sa v našom magazíne!

5 typov ako vybrať správny typ markízy

Vonkajšia markíza je stále obľúbenejším riešením na zatienenie odpočinkových a úžitkových plôch. Jej vlastnosti chránia pred dažďom a ďalšími vplyvmi, na druhej strane moderný dizajn ozvláštni každú stavbu. Široká ponuka jednotlivých typov uspokojí aj tie najnáročnejšie požiadavky. Ako vybrať ten správny?

Čítať celý článok

Inteligentné riešenie s dreveným záhradným domčekom

Záhradné domčeky sú stále vyhľadávanejším produktom. Drevená varianta v sebe skrýva neutíchajúci potenciál v rámci možností jej využitia a zároveň ponúka dizajnovú variantu, ktorá zapadne do svojho okolia. Výber je široký - sedlová, plochá strecha alebo klasické prevedenie pre úschovu Vášho náradia. Vyberte si!

Čítať celý článok

Ako uschovať záhradné náradie - úložné boxy

Schádza vám na záhrade úložný priestor pre náradie a ďalšie vybavenie? Úložné boxy ponúknu objemný, uzatvárateľný a chránený priestor. Na výber potom máme hneď niekoľko variantov, ktoré sa líšia predovšetkým použitým materiálom. Aké výhody v sebe nesie plast, drevo a oceľ? Máme pre vás krátke porovnanie.

Čítať celý článok

Ako sa vyvíjali záhradné altány?

V posledných rokoch sa opäť vracia na výslnie rôzne typy altánov. V minulosti ste altány poznali hlavne ako drevené alebo murované stavby, ktoré boli súčasťou záhrad predovšetkým u šľachtických sídiel alebo u letných sídiel bohatých mešťanov. To je však dávna minulosť. Väčšinou tieto stavby slúžili k odpočinku.

Čítať celý článok

Je lepšia garáž v dome alebo samostatná garáž?

Kto chce niekde zaparkovať svoje vozidlo, určite si položil otázku, či má byť garáž súčasťou obytného objektu, teda domu, alebo nie. Veľa ľudí dnes dospeje k názoru, že radšej nechce garáž priamo vo vnútri domu a radšej volia buď samostatnú garáž mimo domu, alebo dokonca aj len prístrešok na auto. Čo je lepšie?

Čítať celý článok

Malý sprievodca výberom záhradného domčeka

Ste úplní laici a radi by ste si na svoju záhradu vybrali nejaký záhradný domček? Neviete si ale rady, ako pri výbere postupovať, čím sa riadiť? Pokúsime sa vás vykonať úskaliam výbere záhradných domčekov. Je ich totiž obrovská škála, a bola by škoda, keby ste si zle vybrali len preto, že sa v ponuke zle orientujete.

Čítať celý článok
ľudí si práve prezerá túto kategóriu
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.