VIP referencie

Zimné záhrady

Zimná záhrada predstavuje trend dnešnej doby. Elegantné a funkčné stavba vyniká svojou mobilitou a možnosťou prispôsobiť vzhľad aj rozmery potrebám domu a vašim požiadavkám. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Ako na rosný bod v zimnej záhrade

Zimná záhrada je zložitou stavbou, ktorá si vytvára vlastné ekosystém. A to predovšetkým v prípadoch ak sa rozhodneme ju využiť na pestovanie kvetín, večierkom s priateľmi, varenie alebo sušenie bielizne. To všetko sa môže stať príčinou vysokej vlhkosti a následného rosenie okien. V takom prípade môže dôjsť k poškodeniu konštrukcie a klíma vo vnútri sa nestane príjemné pre ďalší pobyt.

Čítať celý článok

Fotogaléria zimných záhrad

Inspirujte se v naší fotogalerii zimních zahrad z hliníkového materiálu. Ať už toužíte vytvořit klasickou variantu v běžných rozměrech nebo atypické řešení, vždy jsme vám schopni vytvořit stavbu zcela na míru. Nabídka je široká a záleží pouze na vašich preferencích a budoucím využití.

Čítať celý článok

Zimná záhrada pre komerčné účely

Zimná záhrada je modernou stavbou, ktorá nájde uplatnenie nielen v súkromnej sfére. Už niekoľko rokov sa využíva aj ako časť reštauračných zariadení alebo moderných priestorov v meste. Je to predovšetkým jej dizajn a variabilita. Ten z nej vytvára úplne univerzálne a originálne riešenie.

Čítať celý článok

Zimná záhrada časť 5. - typy zimné záhrady

Pri plánovaní zimnej záhrady je nutné sa rozhodnúť pre správny typ. Pri výbere rozhoduje cena, budúce využitie a vzhľad domu, ku ktorému bude stavba ukotvená. Všetko musí do seba zapadnúť. V súčasnej dobe je ponuka široká a prináša hneď niekoľko variantov.

Čítať celý článok

Zimná záhrada časť 4. - hliníková konštrukcia na nezaplatenie

Zimná záhrada sa stáva novou miestností v dome. Vo väčšine prípadov sa jedná o spojnicu medzi obývacou izbou a vonkajším priestorom. Jej prevedenie závisí nielen na budúcom účelu využitia, ale predovšetkým potom na architektúre domu. Tomu musíme prispôsobiť dizajn konštrukcie a ďalšie vlastnosti.

Čítať celý článok

Zimná záhrada časť 4. - typ zastrešenia

Zastrešenie je pre zimnú záhradu tým najdôležitejším prvkom. Spoločne s konštrukciou vytvára jej vzhľad a odolné vlastnosti. Pri jeho výbere sa však musíme mať na pozore. Aj drobnosti rozhodujú a záleží na mnohých faktoroch.

Čítať celý článok
ľudí si práve prezerá túto kategóriu
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.