MagazínTipy, rady a inšpirácie pre zimné záhrady

Zimná záhrada predstavuje trend dnešnej doby. Elegantné a funkčné stavba vyniká svojou mobilitou a možnosťou prispôsobiť vzhľad aj rozmery potrebám domu a vašim požiadavkám. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Inspirace
Po väčšinu roka nás teší príjemné počasie. Teploty pomaly rastú a naozaj chladných dní ubúda. Zimná záhrada je tak stále využívanějším miestom a plnohodnotnou súčasťou interiéru. Ako ideálne zariadiť jej interiér, aby uspokojil všetky vaše priania? Inšpirujte sa!
Magazín
Investície na celý život. Cena zimnej záhrady je nezanedbateľnou položkou v rodinnom rozpočte. Hliníková variant v bežnom prevedení začína okolo 8 000 €. Ukážeme vám, ako znížiť počiatočné výdavok a postupne vybudovať dokonalú zimnú záhradu do každého počasia.
Magazín
Zimná záhrada je zložitou stavbou, ktorá si vytvára vlastné ekosystém. A to predovšetkým v prípadoch ak sa rozhodneme ju využiť na pestovanie kvetín, večierkom s priateľmi, varenie alebo sušenie bielizne. To všetko sa môže stať príčinou vysokej vlhkosti a následného rosenie okien. V takom prípade môže dôjsť k poškodeniu konštrukcie a klíma vo vnútri sa nestane príjemné pre ďalší pobyt.
Magazín
Inspirujte se v naší fotogalerii zimních zahrad z hliníkového materiálu. Ať už toužíte vytvořit klasickou variantu v běžných rozměrech nebo atypické řešení, vždy jsme vám schopni vytvořit stavbu zcela na míru. Nabídka je široká a záleží pouze na vašich preferencích a budoucím využití.
Magazín
Zimná záhrada je modernou stavbou, ktorá nájde uplatnenie nielen v súkromnej sfére. Už niekoľko rokov sa využíva aj ako časť reštauračných zariadení alebo moderných priestorov v meste. Je to predovšetkým jej dizajn a variabilita. Ten z nej vytvára úplne univerzálne a originálne riešenie.