VIP referencie

Zimné záhrady

Zimná záhrada predstavuje trend dnešnej doby. Elegantné a funkčné stavba vyniká svojou mobilitou a možnosťou prispôsobiť vzhľad aj rozmery potrebám domu a vašim požiadavkám. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Zimná záhrada časť 5. - typy zimné záhrady

Pri plánovaní zimnej záhrady je nutné sa rozhodnúť pre správny typ. Pri výbere rozhoduje cena, budúce využitie a vzhľad domu, ku ktorému bude stavba ukotvená. Všetko musí do seba zapadnúť. V súčasnej dobe je ponuka široká a prináša hneď niekoľko variantov.

Čítať celý článok

Zimná záhrada časť 4. - hliníková konštrukcia na nezaplatenie

Zimná záhrada sa stáva novou miestností v dome. Vo väčšine prípadov sa jedná o spojnicu medzi obývacou izbou a vonkajším priestorom. Jej prevedenie závisí nielen na budúcom účelu využitia, ale predovšetkým potom na architektúre domu. Tomu musíme prispôsobiť dizajn konštrukcie a ďalšie vlastnosti.

Čítať celý článok

Zimná záhrada časť 4. - typ zastrešenia

Zastrešenie je pre zimnú záhradu tým najdôležitejším prvkom. Spoločne s konštrukciou vytvára jej vzhľad a odolné vlastnosti. Pri jeho výbere sa však musíme mať na pozore. Aj drobnosti rozhodujú a záleží na mnohých faktoroch.

Čítať celý článok

3 prevedenie zimnej záhrady Zania

Zimná záhrada séria Zani je našim bestsellerom. Jej elegancia, jednoduchosť a variabilita sa stala obľúbeným riešením pre každého, kto túži vytvoriť ojedinele miesto. Vďaka hliníkovej konštrukcii si môžete vytvoriť riešenie priamo na mieru. Fantázii sa medze nekladú.

Čítať celý článok

Zimná záhrada časť 3. - vonkajšie faktory pri stavbe

Materiál konštrukcia, opláštenie, zatienenie, vetranie a vykurovanie. Tieto vnútorné faktory ovplyvnia funkčnosť zimnej záhrady, a preto nie je potrebné na ne zabúdať. Okrem nich tu však máme ešte tie externé. Orientáciu na svetové strany a klimatickú oblasť nie je potrebné podceniť.

Čítať celý článok

Zimná záhrada časť 2. - vysoká vlhkosť v interiéri

Vlhkosť je jednou z najviac skloňovaných vecí pri prevádzke zimnej záhrady. A to zvlášť, ak túžite interiér využívať po celý rok, prípadne v ňom pestovať rastliny alebo tu umiestniť bazén. Ako sa s týmto problémom vysporiadať? Možností je hneď niekoľko.

Čítať celý článok
ľudí si práve prezerá túto kategóriu
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.