VIP referencie

Zimné záhrady

Zimná záhrada predstavuje trend dnešnej doby. Elegantné a funkčné stavba vyniká svojou mobilitou a možnosťou prispôsobiť vzhľad aj rozmery potrebám domu a vašim požiadavkám. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Zimná záhrada časť 1. - vetranie

Zimná záhrada predstavuje komplikovanú stavbu. Pokiaľ ju túžime využívať za každého ročného obdobia, je nutné ju vybaviť zodpovedajúcimi doplnkami. Ako na to? Postupne vám predstavíme zložitosti s jednotlivými komponentmi. Dnes nás čaká alchýmie ohľadom správnej cirkulácie vzduchu.

Čítať celý článok

Obľúbená zimná záhrada s 50% zľavou na montáž

Užijte si venkovních aktivit na vaší terase i za nepříznivého počasí. Pořiďte si populární zimní zahradu a získejte slevu 50 % na montáž. Nechte práci odborníkům a ušetřete čas i finanční prostředky. Výsledek vás nadchne a prodlouží pobyt blízko přírodě do pozdních podzimních večerů.

Čítať celý článok

Vychutnajte si priestor vašej terasy aj v zime

Každý z nás miluje posedenie na vlastné terase. Rodinné chvíle alebo večery s priateľmi sú nezabudnuteľným zážitkom. Výhľad do okolia nás približuje k prírode a vytvára dokonalú atmosféru. S nástupom zimy však túto aktivitu musíme nedobrovoľne opustiť. Tomu sa však dá zabrániť, a to kvalitným a funkčným zasklením.

Čítať celý článok

Zimná záhrada nadštandartných rozmerov

Priestor pre každú príležitosť s permanentným výhľadom do okolia. Zimná záhrada môže tieto parametre ľahko spĺňať, je však dôležité zvoliť tú pravú. V ponuke Hobbytec vychádzame v ústrety želaniam zákazníkov a sme tak schopní vytvoriť riešenie priamo na mieru. Rozhodujú predovšetkým budúce plány s využitím.

Čítať celý článok

Ako vybrať materiál pre opláštenie zimné záhrady

Zimná záhrada sa nemusí stať iba sezónnou záležitosťou. Jej služieb sa dá využiť celoročne a my si potom môžeme užiť dni blízko prírode aj v chladných dňoch. Dôležitá je voľba správneho typu opláštenia. Sklo alebo polykarbonát sa stanú neoceniteľným pomocníkom.

Čítať celý článok

Zimná záhrada japonského typu

Konštrukcia zimnej záhrady Happina je určená pre celoročné využitie. Pevný hliníkový rám, izolované steny a možnosť voľby vykurovanie. Klíma v interiéri je ľahké udržať na príjemných teplotách aj za chladných dní a vy si tak napríklad môžete vytvoriť menšie botanickú záhradu.

Čítať celý článok
ľudí si práve prezerá túto kategóriu
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.