MagazínTipy, rady a inšpirácie pre zimné záhrady

Zimná záhrada predstavuje trend dnešnej doby. Elegantné a funkčné stavba vyniká svojou mobilitou a možnosťou prispôsobiť vzhľad aj rozmery potrebám domu a vašim požiadavkám. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Pozrite sa na podrobné reportáže o solárnych stavbách
Magazín
V spolupráci so serverom tvbydleni.cz sme pripravili sériu reportáži na tému solárnej záhradnej stavby. Dozviete sa všetko o funkčnosti, výkone, možnosti čerpania dotácií či vám predstavíme kompletnú ponuku tejto novinky.
10 najčastejších otázok k fotovoltaickým záhradným stavbám
Magazín
Pripravili sme pre vás prehľad najčastejších otázok ohľadom nášho fotovoltaického systému.
Cena záhradnej stavby
Magazín
Pri plánovaní zimnej záhrady zohráva cena zásadnú úlohu. Jej výšku ovplyvňuje zvolený rozmer, skladba doplnkov a celkové prevedenie. Často musíme robiť kompromisy, do ktorých sa nám nechce. Avšak je to možné aj bez nich. Ako?
Pestovanie zeleniny v zimnej záhrade
Magazín
Zimná záhrada nemusí slúžiť iba k odpočinku. Veľké presklené plochy, ochrana pred dažďom, systém odvetrávania a dostatok tepla vám zaistí príjemnú klímu pre uspokojenie vašich záhradníckych chúťok. Celý priestor sa môže premeniť na oázu zeleninovej zberu.
Slovníček zimnej záhrady
Magazín
Čo je Bioklimatická zimná záhrada? Aké zastrešenie vybrať? Čo znamená eloxovaný hliník? Pri výbere zimnej záhrady je potrebné zvážiť rad parametrov. A ak sa v nich trochu strácate, pripravili sme pre vás výklad viacerých základných pojmov.
Osvětlení v zimnej záhrade a pergole
Magazín
Záhradný stavbu si kupujeme s cieľom v nej tráviť väčšinu voľných chvíľ. Za príjemného počasia sem presúvame väčšinu aktivít a k nim je dôležité mať dostatok svetla, či už ide o to prírodné či umelé. Ako ho získať? Riešenie je veľa. Pergola aj zimná záhrada sú v tomto smere veľmi variabilný.