možnosti platby
  • dobierka
  • bankový prevod
  • Platba cez PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP referencie

Zimné záhrady

Zimná záhrada predstavuje trend dnešnej doby. Elegantné a funkčné stavba vyniká svojou mobilitou a možnosťou prispôsobiť vzhľad aj rozmery potrebám domu a vašim požiadavkám. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Ako vybrať správny systém otvárania u zimnej záhrady

Na aký účel má zimná záhrada slúžiť? Prvotné otázka, ktorú si musí položiť každý. Chcete objekt využívať ako sezónne zastrešenie, na prezimovanie rastlín alebo vytvoriť celoročné obytný priestor? Podľa vašich požiadaviek sa potom ponúka tri základné typy. Poďte sa pozrieť na menšie prehľad.

Čítať celý článok

Relaxačná zóna so zimnou záhradou Fiesta

Predstavujeme novinky pre rok 2019. Miesto plné svetla a slobody. Sezónne zimná záhrada Fiesta ponúkne kvalitnú konštrukciu s možnosťou výberu posuvného či skladacieho otváranie. To vám počas chvíle zaistí ideálnu vnútornú klímu v závislosti na rozmaroch počasia.

Čítať celý článok

Hliníková zimná záhrada do každého počasia

Čistá a elegantná konštrukcia zimnej záhrady Zania poskytne ochranu pred nepriazňou počasia po väčšinu časť roka. Priblížte sa prírode pri jesennej romantike i jarných mraziacich a vytvorte si nové obľúbené miesto v dome, kam sa budete radi vracať. Pozrite sa na našej nedávnu realizáciu a inšpirujte sa.

Čítať celý článok

Celoročné zimná záhrada Supertherm do každého počasia

Predstavujeme novinky pre rok 2019. Nerušené a pohodlné chvíle s rodinou a priateľmi za každého počasia. Celoročné zimná záhrada Supertherm dokonale chráni svojich návštevníkov, k tomu zaujme svojou štíhlou a jednoduchou hliníkovou konštrukciou.

Čítať celý článok

Stena VG17 vytvorí z terasy ďalší obytný priestor

Predstavujeme novinky pre rok 2019. Stena VG17 prinesie vašej terase dokonalý komfort a premení ju v ďalšej obytný priestor. Vytvoríte tak tzv. Studenú zimnú záhradu, v ktorej si budete môcť užívať spoločne chvíle s rodinou či priateľmi od prvých jarných dní až po romantický jeseň.

Čítať celý článok

Na akú stranu orientovať zimnú záhradu

Zimná záhrada predstavuje menšie raj u vášho domu. Miesto na oddych, priestor pre nadšených botaniky alebo herné kútik pre deti. S jej realizáciou je to však trochu alchýmia, aby všetky funkcie boli naplnené, musí sa všetko dobre naplánovať. Jedným zo zásadných faktorov sa stáva jej orientácia.

Čítať celý článok
ľudí si práve prezerá túto kategóriu
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.