MagazínTipy, rady a inšpirácie pre zimné záhrady

Zimná záhrada predstavuje trend dnešnej doby. Elegantné a funkčné stavba vyniká svojou mobilitou a možnosťou prispôsobiť vzhľad aj rozmery potrebám domu a vašim požiadavkám. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Pozrite sa na podrobné reportáže o solárnych stavbách
Magazín
V spolupráci so serverom tvbyvanie.sk sme pripravili sériu reportáži na tému solárnej záhradnej stavby. Dozviete sa všetko o funkčnosti, výkone, možnosti čerpania dotácií či vám predstavíme kompletnú ponuku tejto novinky.
10 najčastejších otázok k fotovoltaickým záhradným stavbám
Magazín
Pripravili sme pre vás prehľad najčastejších otázok ohľadom nášho fotovoltaického systému.
Predstavujeme solárne záhradné stavby
Magazín
Potenciál záhradných stavieb na solárne využitie je ohromný. Jedná sa o izolované stavby, ktoré ponúknu zastrešenie v ideálnej ploche a sklone. Navyše ich môžete orientovať na správnu svetovú stranu a maximálne využiť silu slnečných lúčov. Poďme si predstaviť jednotlivé typy stavieb.
Ako funguje slnolam?
Magazín
Krásne slovo slnolam v sebe skrýva hliníkové lamely, ktoré vás budú chrániť pred silným slniečkom. Predovšetkým však zaistí, aby sa za horúceho dňa miestnosť neprehrievala. Ako celý systém funguje? A aké máme možnosti pri jeho výbere?
Cena záhradnej stavby
Magazín
Pri plánovaní zimnej záhrady zohráva cena zásadnú úlohu. Jej výšku ovplyvňuje zvolený rozmer, skladba doplnkov a celkové prevedenie. Často musíme robiť kompromisy, do ktorých sa nám nechce. Avšak je to možné aj bez nich. Ako?
Pestovanie zeleniny v zimnej záhrade
Magazín
Zimná záhrada nemusí slúžiť iba k odpočinku. Veľké presklené plochy, ochrana pred dažďom, systém odvetrávania a dostatok tepla vám zaistí príjemnú klímu pre uspokojenie vašich záhradníckych chúťok. Celý priestor sa môže premeniť na oázu zeleninovej zberu.