VIP referencie

Pergoly

Nedeľné popoludnie pred vašim domom je na nezaplatenie. Prečo si ho tak ešte nespríjemniť elegantný pergolou, ktorá vás ochráni pred nepriazňou počasia. Ak viete ako na to, môžete vytvoriť neoceniteľný dizajnový prvok. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Montáž hliníkové pergoly

Hliníková pergola obohatí vzhľad domu a zaistí vonkajšie posedenie za každého počasia. Jej konštrukcia je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, aby bola zaistená dostatočná odolnosť a dlhá životnosť. Zároveň sa pri výrobe myslí na to, aby jej stavba nebola zložitá a mohli sme ju realizovať v priebehu niekoľkých hodín.

Čítať celý článok

Ako vyriešiť nedostatok miesta s parkovaním

Dve autá v rodine a nedostatok priestoru pre vybudovanie garáže alebo väčšieho chráneného státie. Jedná sa o klasický problém, a to predovšetkým vo väčších mestách. Riešenie je jednoduché a spočíva v prístrešku, kde budete môcť zaparkovať za sebou.

Čítať celý článok

Pergola chránená bezpečnostným sklom

Hliníková konštrukcia, dômyselný zasklievací systém, celoročná ochrana a variabilita v prevedení. To je pergola s bezpečnostným sklom, ktoré poskytne príjemné vonkajšie posedenie za každého počasia a s niekoľkými možnosťami využitia. Vďaka svojim vlastnostiam môže nájsť uplatnenie u rodinných domov, reštaurácií alebo ako ochrana pre auto.

Čítať celý článok

Montáž hliníkové pergoly s 50% zľavou

Hliníková pergola je vďačnou stavbou. Jednoduchá konštrukcia v spojení s maximálnou funkčnosťou z nej robia obľúbené riešenie, ako vytvoriť miesto pre voľné chvíle. Jej montáž sa často obávaným krokom nových majiteľov, v tomto prípade nastupujú na rad naši odborníci, ktorí vám všetko zostaví presne na mieru.

Čítať celý článok

Ako oživiť starú pergolu

Drevo je krásne na pohľad, originálne vo svojom spracovaní a dokonale ladí s okolitou prírodou. Aj keď sa výroba stále skvalitňuje, stále sa nejedná o umelý materiál a postupom času môže strácať na svojom vzhľade. U pergoly to platí dvojnásobne, stavba je totiž neustále vystavená klimatickým zmenám.

Čítať celý článok

Ako si vytvoriť teplé podnebie pod pergolou

Letné dni sú za nami a jeseň nastupuje na scénu. Chladné dni nám postupne budú krátiť spoločné rodinné chvíle pod našou obľúbenou pergolou. Voľba vhodného typu vykurovania však môže zaistiť príjemnú klímu aj za studeného počasia. Ako na to?

Čítať celý článok
ľudí si práve prezerá túto kategóriu
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.