VIP referencie

Pergoly

Nedeľné popoludnie pred vašim domom je na nezaplatenie. Prečo si ho tak ešte nespríjemniť elegantný pergolou, ktorá vás ochráni pred nepriazňou počasia. Ak viete ako na to, môžete vytvoriť neoceniteľný dizajnový prvok. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Hliníková pergola so sklom

Vyniká eleganciou a chráni pred nástrahami počasia. Taká je hliníková pergola so zastrešením zo skla. Stáva sa pravou voľbou, ak túžime vytvoriť ideálne kút pre spoločné chvíle s rodinou a priateľmi. Jej služieb sa dá využívať takmer po celý rok.

Čítať celý článok

Zastrešenie u záhradnej pergoly

Zastrešenie je hlavnou súčasťou záhradných stavieb a u pergol to platí dvojnásobne. Dotvára samotnú stavbu a ešte zvyšuje jej funkčné aj estetické vlastnosti. Na výber máme z dvoch hlavných typov. Polykarbonát i sklo sú kvalitné vo svojom spracovaní. Aké sú ich hlavné rozdiely?

Čítať celý článok

3 dôvody pre voľbu bioklimatické pergoly

Bioklimatická pergola si pomaly získava svoje miesto na slovenskej záhrade. Jedná sa o nenahraditeľnú stavbu, ktorá každého zaujme svojim dizajnom a funkcií. Jej vzhľad estetický obohatia každý priestor. A tak zapadne do súkromnej záhrady i ako posedenie pri reštaurácií či kaviarní. V čom tkvie jej skutočná krása?

Čítať celý článok

Zákazková výroba pergoly bez hraníc

Dizajn, funkčnosť i životnosť sa v posledných rokoch posunuli výrazne vpred a dnes máme pri výbere pergoly prakticky neobmedzené možnosti. Konštrukcia aj celkové prevedenie sa dá prispôsobiť úplne na mieru. Zákazková výroba nepredstavuje najmenší problém.

Čítať celý článok

Využitie stavebných skrutiek pri stavbe pergoly

Rovná plocha, kvalitné materiály a pevný základ. Tri hlavné zásady pri stavbe pergoly, ktorým treba venovať pozornosť. Zatiaľ čo v minulosti bola stabilita zaistená predovšetkým betónovaním, dnes sa neoceniteľným pomocníkom stávajú zemné skrutky.

Čítať celý článok

Výber a realizácia záhradnej pergoly

Pergola z hliníkového materiálu je trendem dnešní doby. Oproti jiným variantám je zcela bezúdržbová a zaručí vám dlouhou životnost. Navíc se její rozměry dají zvolit přesně na míru. V tomto případě jsou možnosti prakticky neomezené.

Čítať celý článok
ľudí si práve prezerá túto kategóriu
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.