MagazínTipy, rady a inšpirácie pre pergoly

Nedeľné popoludnie pred vašim domom je na nezaplatenie. Prečo si ho tak ešte nespríjemniť elegantný pergolou, ktorá vás ochráni pred nepriazňou počasia. Ak viete ako na to, môžete vytvoriť neoceniteľný dizajnový prvok. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Ako sa starať o záhradné stavby v zime? - december 2023
Magazín
Určite každý majiteľ záhradnej stavby si aspoň raz povedal, že by chcel svojej pergole či zimnej záhrade dopriať starostlivosť, ktorú si zaslúži. Záhradné stavby svojou konštrukciou dokážu prežiť desiatky rokov, preto považujeme za správne informovať ako pripraviť vašu záhradnú stavbu na zimné počasie.
Bezrámové zasklenie a bioklimatické pergoly - trend roku 2023
Novinky
Ak ste fanúšikom obľúbeného minimalistiského štýlu, určite oceníte doplnok vo forme bezrámového zasklenia vašej terasy či balkóna.
Predstavujeme bioklimatické pergoly série Climatic
Magazín
V našej ponuke novo nájdete sériu bioklimatických pergol Climatic. Základné prevedenie sme doplnili od dvoch variantov. Jednu s bočným zasklením, druhú obohatenú o vonkajšie žalúzie. Oba typy je možné kombinovať. Poďme si ich predstaviť bližšie.
Pozrite sa na podrobné reportáže o solárnych stavbách
Magazín
V spolupráci so serverom tvbydleni.cz sme pripravili sériu reportáži na tému solárnej záhradnej stavby. Dozviete sa všetko o funkčnosti, výkone, možnosti čerpania dotácií či vám predstavíme kompletnú ponuku tejto novinky.
10 najčastejších otázok k fotovoltaickým záhradným stavbám
Magazín
Pripravili sme pre vás prehľad najčastejších otázok ohľadom nášho fotovoltaického systému.
9 otázok k bioklimatické pergole
Magazín
Bioklimatická pergola je stále horúcou novinkou, ktorá sa ihneď dostala do povedomia a túžob každého milovníka záhradného posedenia. Avšak jej funkčnosť zostáva pre mnohých záhadou. Poďme sa pozrieť na pár častých otázok.