možnosti platby
  • dobierka
  • bankový prevod
  • Platba cez PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP referencie

Pergoly

Nedeľné popoludnie pred vašim domom je na nezaplatenie. Prečo si ho tak ešte nespríjemniť elegantný pergolou, ktorá vás ochráni pred nepriazňou počasia. Ak viete ako na to, môžete vytvoriť neoceniteľný dizajnový prvok. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Realizácia hliníkové pergoly Regulus

Aj tie najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov je možné vyriešiť prostredníctvom bioklimatické pergoly Regulus. Jej vlastnosti umožňujú vytvoriť dokonalú stavbu, ktorá sa úplne prispôsobí svojmu okoliu a odolá každému počasiu. Pozrite sa na niektoré naše realizácie.

Čítať celý článok

Správna starostlivosť o hliníkovú pergolu

Hliník poskytuje pergole všetky potrebné vlastnosti. Odolnosť, dlhá životnosť aj elegantný vzhľad. Oproti drevené variante navyše vyniká ľahkou údržbou, ktorá vás nebude stáť peniaze ani čas. Čo je tak dôležité urobiť, aby vám táto stavba mohla slúžiť po dlhé roky?

Čítať celý článok

Pergola s dokonalým tienením

Chráni pred vetrom, slnečnými lúčmi a nevyhledávanými pohľady susedov. Tienenie pergoly je stále využívanějším prvkom, ktorý je plne funkčný a navyše vyzerá dobre. Vy si tak môžete vytvoriť dokonalé miesto obývateľné po väčšinu časť roka.

Čítať celý článok

Samonosný prístrešok ako elegantné riešenie

Prístrešok pre auto je stále populárnejšie variantom, ako ochrániť auto pred silným dažďom či slnečnými lúčmi. Pri jeho výbere sa nám ponúka veľa možností. Samonosné riešenie je elegantný a maximálne funkčné.

Čítať celý článok

Hliníkové zastrešenie Hawaii 40 Pure uchváti jednoduchosťou

Predstavujeme novinky pre rok 2019. Pergola Hawaii 40 Pure vyniká prostými profilovými pohľady, ktoré zaujmú svojou jednoduchosťou. Špičkové technológie pri výrobe zaistí maximálnu funkčnosť a odolnosť voči nepriaznivému počasiu v akejkoľvek podobe.

Čítať celý článok

Hliníková pergola Pure stredom pozornosti

Nadčasový dizajn hliníkové pergoly Pure vychádza z jej jednoduchej konštrukcie. Tá vďaka svojej povahe dokonale splynie s domom a vytvorí nezabudnuteľné a funkčné miesto pre stretávanie s priateľmi či detské hrátky. Presvedčte sa.

Čítať celý článok
ľudí si práve prezerá túto kategóriu
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.