MagazínTipy, rady a inšpirácie pre pergoly

Nedeľné popoludnie pred vašim domom je na nezaplatenie. Prečo si ho tak ešte nespríjemniť elegantný pergolou, ktorá vás ochráni pred nepriazňou počasia. Ak viete ako na to, môžete vytvoriť neoceniteľný dizajnový prvok. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Predstavujeme bioklimatické pergoly série Climatic
Magazín
V našej ponuke novo nájdete sériu bioklimatických pergol Climatic. Základné prevedenie sme doplnili od dvoch variantov. Jednu s bočným zasklením, druhú obohatenú o vonkajšie žalúzie. Oba typy je možné kombinovať. Poďme si ich predstaviť bližšie.
Pozrite sa na podrobné reportáže o solárnych stavbách
Magazín
V spolupráci so serverom tvbyvanie.sk sme pripravili sériu reportáži na tému solárnej záhradnej stavby. Dozviete sa všetko o funkčnosti, výkone, možnosti čerpania dotácií či vám predstavíme kompletnú ponuku tejto novinky.
10 najčastejších otázok k fotovoltaickým záhradným stavbám
Magazín
Pripravili sme pre vás prehľad najčastejších otázok ohľadom nášho fotovoltaického systému.
Predstavujeme solárne záhradné stavby
Magazín
Potenciál záhradných stavieb na solárne využitie je ohromný. Jedná sa o izolované stavby, ktoré ponúknu zastrešenie v ideálnej ploche a sklone. Navyše ich môžete orientovať na správnu svetovú stranu a maximálne využiť silu slnečných lúčov. Poďme si predstaviť jednotlivé typy stavieb.
Ako funguje slnolam?
Magazín
Krásne slovo slnolam v sebe skrýva hliníkové lamely, ktoré vás budú chrániť pred silným slniečkom. Predovšetkým však zaistí, aby sa za horúceho dňa miestnosť neprehrievala. Ako celý systém funguje? A aké máme možnosti pri jeho výbere?
9 otázok k bioklimatické pergole
Magazín
Bioklimatická pergola je stále horúcou novinkou, ktorá sa ihneď dostala do povedomia a túžob každého milovníka záhradného posedenia. Avšak jej funkčnosť zostáva pre mnohých záhadou. Poďme sa pozrieť na pár častých otázok.