VIP referencie

Prístrešky

Prístrešky predstavujú neoceniteľného pomocníka pre váš dom. Môžete nimi chrániť akýkoľvek priestor, prípadne i automobil alebo ďalšie objekty. Jeho moderný dizajn bude lahodiť každému oku. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Garáž alebo prístrešok? Záleží na financiách

Garáž vyniká pohodlím a bezpečnosťou. Prístrešok pre auto vás uchváti svojou dizajnovú stránkou, obstarávacou cenou a účelnosťou. Každá stavba má svoje výhody aj zápory. Ideálna variantom kombinácia oboch. Ovšem pre čo sa rozhodnúť, ak sú naše financie značne obmedzené?

Čítať celý článok

Prístrešok pre auto a stavebné povolenie

Menej ako 25 m² a nižšia ako 5 m. Taká špecifikácia platí pre prístrešok pre auto, pre ktorý nie je potrebné zriaďovať stavebné povolenie. Avšak pozor. Aj ak spĺňate tieto parametre, návšteve stavebného úradu by ste sa nemali vyhýbať. Ako teda získate zelenú pre výstavbu?

Čítať celý článok

Najvydarenejšie realizácie prístrešku pre auto

Prístrešok pre auto sa stáva čoraz obľúbenejšie stavbou. Jeho funkčné vlastnosti nahradí garážové státie a svojim dizajnom obohatí miesto, do ktorého je umiestnený. Jeho variabilita je nekonečná a rozmery aj celkové prevedenie je možné voliť úplne na základe vašich požiadaviek.

Čítať celý článok

Prístrešok pre auto v nadštandardnej veľkosti

Hliníkový prístrešok pre jedno alebo dva automobily je dnes už bežnou variantom. Variabilita tejto stavby však umožňuje vytvoriť kryté parkovacie miesto vo väčších rozmeroch. Nie je tak problém ochrániť hneď tri vozidlá naraz.

Čítať celý článok

Prístrešok ako ochrana v zimnom období

Prístrešok sa aj v zimnom období stáva vhodným riešením pri ochrane automobilu pred chladným počasím. Strecha z polykarbonátu zvládne snehovú pokrývku o váhe 60 až 150 Kg / m2. Zároveň odolá tiež vetra s rýchlosťou víchrice či orkánu. Cena i rozmery sú absolútne variabilné.

Čítať celý článok

Variabilný oceľový prístrešok

Oceľový prístrešok vyniká predovšetkým svojou kvalitou. Jedná sa o luxusné stavbu vyrobená z tej najkvalitnejšej pozinkovanej ocele. Každého uchváti i svojou funkčnosťou. Automobil vždy spoľahlivo ochráni, navyše možno doplniť o ďalšie prvky, ktoré tieto vlastnosti ešte zvýši.

Čítať celý článok
ľudí si práve prezerá túto kategóriu
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.