MagazínTipy, rady a inšpirácie pre prístrešky

Prístrešky predstavujú neoceniteľného pomocníka pre váš dom. Môžete nimi chrániť akýkoľvek priestor, prípadne i automobil alebo ďalšie objekty. Jeho moderný dizajn bude lahodiť každému oku. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Magazín
Prístrešky pre auto vám pomáhajú chrániť auto pred nástrahami počasia. A nejedná sa len o silný dážď, krúpy alebo snehovú nádielku. Prehrievaniu interiéru i je nebezpečnejšie, než si myslíte. A práve vhodný typ tejto stavby môže zachrániť vozidlo pred nevratným poškodením.
Magazín
Čo v sebe skrýva tajomný pojem lexan? Jedná sa o materiál, ktorý sa používa pre zastrešenie pergol, striešok a predovšetkým prístreškov pre auto. Vyniká predovšetkým svojou odolnosťou, transparentnosťou a dokonale chráni vozidlo pred silnými slnečnými lúčmi.
Magazín
Garáž vyniká pohodlím a bezpečnosťou. Prístrešok pre auto vás uchváti svojou dizajnovú stránkou, obstarávacou cenou a účelnosťou. Každá stavba má svoje výhody aj zápory. Ideálna variantom kombinácia oboch. Ovšem pre čo sa rozhodnúť, ak sú naše financie značne obmedzené?
Magazín
Menej ako 25 m² a nižšia ako 5 m. Taká špecifikácia platí pre prístrešok pre auto, pre ktorý nie je potrebné zriaďovať stavebné povolenie. Avšak pozor. Aj ak spĺňate tieto parametre, návšteve stavebného úradu by ste sa nemali vyhýbať. Ako teda získate zelenú pre výstavbu?
Magazín
Prístrešok pre auto sa stáva čoraz obľúbenejšie stavbou. Jeho funkčné vlastnosti nahradí garážové státie a svojim dizajnom obohatí miesto, do ktorého je umiestnený. Jeho variabilita je nekonečná a rozmery aj celkové prevedenie je možné voliť úplne na základe vašich požiadaviek.
Rady
Hliníkový prístrešok pre jedno alebo dva automobily je dnes už bežnou variantom. Variabilita tejto stavby však umožňuje vytvoriť kryté parkovacie miesto vo väčších rozmeroch. Nie je tak problém ochrániť hneď tri vozidlá naraz.