možnosti platby
  • dobierka
  • bankový prevod
  • Platba cez PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP referencie

Prístrešky

Prístrešky predstavujú neoceniteľného pomocníka pre váš dom. Môžete nimi chrániť akýkoľvek priestor, prípadne i automobil alebo ďalšie objekty. Jeho moderný dizajn bude lahodiť každému oku. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Hliníkový prístrešok na auto série RSZ

Zimné obdobie sa pomaly blíži a my začíname vyzerať miesto, kde by sme mohli zazimovať automobil. Hliníkový prístrešok RSZ ponúka zaujímavú alternatívu. Jeho konštrukcia je pripravená odolať aj silnej vrstve snehu, prípadne náročnejšiemu daždi v jesenných mesiacoch. Zoznámte sa!

Čítať celý článok

Aká stavba je do záhrady Ideálna?

Aké záhradné stavby by nemali chýbať na žiadnej záhrade, a aká je do tej vašej najvhodnejší?

Čítať celý článok

Vyriešte garážovanie vozidla jednoducho

Riešite garážovanie vozidla? Prečítajte si, ako na to lacno.

Čítať celý článok

Ako vyberať garáž pre svoje vozidlo?

Vybudovali ste si nový rodinný dom, alebo ste si ho nechali postaviť na kľúč? V & nbsp; tom prípade určite premýšľajú aj o tom, aký domček vytvoriť pre svoje auto. Hodila by sa vám garáž. Lenže aká? Ktorá je najlepšia? A čo vlastne od garáže očakávať? Veľa otázok, na ktoré by bolo dobré si odpovedať. Skúsme to.

Čítať celý článok

Hliníkové altány ponúkajú množstvo predností

Veľa ľudí si pod pojmom altánok predstaví nákladný domček niekde vo šľachtické záhrade. Preto altánok mnohým ľuďom príde staromódny a nešikovná záležitosť. My vám ale dokážeme, že altánok je moderný a praktický objekt.

Čítať celý článok

Ako by mal vyzerať kvalitný multifunkčný prístrešok?

Potrebujete prístrešok na záhradu, ktorý by bol podľa možnosti multifunkčné? Objasníme vám, čo sa ponúka a čo bude práve pre vás to najlepšie riešenie.

Čítať celý článok
ľudí si práve prezerá túto kategóriu
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.