MagazínTipy, rady a inšpirácie pre prístrešky

Prístrešky predstavujú neoceniteľného pomocníka pre váš dom. Môžete nimi chrániť akýkoľvek priestor, prípadne i automobil alebo ďalšie objekty. Jeho moderný dizajn bude lahodiť každému oku. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Ako sa starať o záhradné stavby v zime? - december 2023
Magazín
Určite každý majiteľ záhradnej stavby si aspoň raz povedal, že by chcel svojej pergole či zimnej záhrade dopriať starostlivosť, ktorú si zaslúži. Záhradné stavby svojou konštrukciou dokážu prežiť desiatky rokov, preto považujeme za správne informovať ako pripraviť vašu záhradnú stavbu na zimné počasie.
Výpredaj Sankyo zásob
Novinky
Neváhajte a zaobstarajte si prístrešok pre auto Sankyo v prevedení pre jedno alebo viac áut so zľavou až 35%.
Pozrite sa na podrobné reportáže o solárnych stavbách
Magazín
V spolupráci so serverom tvbydleni.cz sme pripravili sériu reportáži na tému solárnej záhradnej stavby. Dozviete sa všetko o funkčnosti, výkone, možnosti čerpania dotácií či vám predstavíme kompletnú ponuku tejto novinky.
10 najčastejších otázok k fotovoltaickým záhradným stavbám
Magazín
Pripravili sme pre vás prehľad najčastejších otázok ohľadom nášho fotovoltaického systému.
Podľa čoho vyberať prístrešok pre karavan a obytný automobil?
Magazín
Neustále na ceste. Zaparkovať na akomkoľvek mieste, bokom od civilizácie a užiť si tam nerušené okamihy. Majitelia karavanu milujú prírodu a nekonečnú cestu pred sebou. Avšak občas nastane chvíľa, kedy sa treba vrátiť do životnej rutiny a svoje obytné vozidlo nechať stáť pri dome. Vhodný prístrešok mu môže poskytnúť ideálne útočisko. Podľa čoho ideálny variant vyberať?
História prístreškov pre auto
Magazín
To máte hliníkové prístrešky, oceľové prístrešky, prístrešky voľne stojace, prístrešky prikotvené k stene, prístrešky s bočnou stenou a mnoho ďalších. Ponuka je široká a neustále sa rozširuje. Prakticky si môžete vytvoriť variant úplne na mieru. Odkiaľ tento typ stavby prišiel a aká je jeho budúcnosť?