VIP referencie

Prístrešky

Prístrešky predstavujú neoceniteľného pomocníka pre váš dom. Môžete nimi chrániť akýkoľvek priestor, prípadne i automobil alebo ďalšie objekty. Jeho moderný dizajn bude lahodiť každému oku. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Prístrešok pre auto ako úschovňa dreva

Palivové drevo na zimu musí mať maximálne suché. Vlhkosť sa toleruje maximálne 20%. Plesne a parazity nesmie mať najmenší šancu. Jedine tak sa dá udržať rodinný oheň po celú zimu. Pre uskladnenie polien však nemusíte budovať špeciálne miesto, bohato si tak vystačíte s prístreškom pre auto.

Čítať celý článok

Cena prístrešku pre auto

Prístrešok pre auto predstavuje riešenie, ako ochrániť určené miesto pred dažďom, snehom a silným slnkom. Jeho variabilita je nekonečná a dá sa využiť aj ako posedenie s priateľmi alebo priestor pre uskladnenie záhradného nábytku a vybavenia. Jeho krása spočíva v možnosti si vytvoriť si riešenie priamo na mieru vašej rozpočtovej situácii.

Čítať celý článok

Niekoľko prevedenie oceľového prístrešku pre auto

Oceľový prístrešok séria CP Flat ponúkne prémiovú kvalitu za rozumnú cenu. Pri výbere toho vášho sa nemusíte spoliehať iba na katalógové riešenie. V ponuke je hneď niekoľko modelových prevedenie, ktoré nielen presne zapadnú do vašich plánov, ale zároveň vytvorí stavbu v originálnom rukopisu.

Čítať celý článok

Mnoho využitie prístrešku na auto

Prístrešok na auto zďaleka neponúka iba jediné využitie. Keďže si ho môžeme kúpiť v rôznych rozmeroch a prevedení, záleží čisto na nás, aké s ním budeme mať plány. Na jar ochráni auto pred silným dažďom, v lete poslúži ako miesto pre posedenie a na jeseň vytvorí priestor pre uskladnenie dreva.

Čítať celý článok

Vchodová strieška na zákazku

Prístrešok nad vstup do domu čiže vchodová strieška obohatí vzhľad dverí o svoju eleganciu a predovšetkým funkčnosť. Ideálnym materiálom sa opäť stáva hliník, ktorý zaručí dlhú životnosť a maximálnu odolnosť voči dažďu i silným ľadovcu. Vyberte si tú pravú z našich nedávnych realizácií.

Čítať celý článok

Hliníkový prístrešok RSC v rôznych rozmeroch

Hliníkový prístrešok séria RSC si môžete zvoliť v akomkoľvek rozmere. V prípade, že disponujete dvomi autami, dodávkou alebo karavanom, nie je problém pre nich vytvoriť pohodlné parkovacie miesto. Prednosťou konštrukcia je vytvorenie voľného predného výjazde a výhľadu bez prekážok.

Čítať celý článok
ľudí si práve prezerá túto kategóriu
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.