MagazínTipy, rady a inšpirácie pre prístrešky

Prístrešky predstavujú neoceniteľného pomocníka pre váš dom. Môžete nimi chrániť akýkoľvek priestor, prípadne i automobil alebo ďalšie objekty. Jeho moderný dizajn bude lahodiť každému oku. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Magazín
Prístrešok pre auto chráni vozidlo pred silnými slnečnými lúčmi, dažďom, krúpami a prípadne snehom. Jedná sa o elegantného a funkčného pomocníka v prípadoch, že nedisponujete garáží. Vo svojom vzhľade úplne variabilná stavba ponúka veľké množstvo prevedení. Tie sa líšia predovšetkým tvarom zastrešenia. Aké máme v tomto možnosti?
Magazín
V prístrešku pre auto sa využíva rad podkladov. K tým najpopulárnejším patrí štrk, asfalt a samozrejme zámková dlažba. Tá pôsobí veľmi esteticky, je rýchla na realizáciu a prakticky nezničiteľná. Ako sa v takom prípade popasovať so stavbou prístrešku?
Magazín
Zhruba 2/3 rodín vlastní osobný automobil a dokonca 1/5 ich využíva dva a viac. Garážového státia je však nedostatok. Prístrešok pre auto sa stáva stále obľúbenejším riešením. Žiadaná je predovšetkým jeho jednoduchosť a ľahká realizácia. Aký podklad sa stáva ideálnym pre tento typ stavby? Možností je viac.
Magazín
Garáž je súčasťou každého domova. Ako však vyriešiť situáciu, keď si kúpime druhý automobil alebo vozidlo väčších parametrov? Stavať ďalšie murované parkovacie miesto stojí čas aj peniaze. Ekonomicky sa tak hodí pristavať prístrešok. Ten svojimi vlastnosťami nesklame žiadneho majiteľa.
Magazín
Stále váhate či postaviť novú garáž alebo prístrešok pre auto? Voľba je to ťažká. Oba varianty ponúkajú maximálnu ochranu vozidla. Prístrešok pre auto však prináša ďalšie výhody. Medzi nimi variabilita, nízka cena, jednoduchá montáž a univerzálnosť vo svojom využitie.
Magazín
Či sa jedná o akúkoľvek záhradné stavbu, výber správneho miesta je základným rozhodnutím. Prístrešky pre auto majú svoje špecifiká a ponúka širokú variabilitu. Možno ich prikotviť k domu, či nechať voľne stojace. Vďaka tomu je možné umiestniť prakticky kamkoľvek. Aj to má však svoje náležitosti.