MagazínTipy, rady a inšpirácie pre pergoly

Nedeľné popoludnie pred vašim domom je na nezaplatenie. Prečo si ho tak ešte nespríjemniť elegantný pergolou, ktorá vás ochráni pred nepriazňou počasia. Ak viete ako na to, môžete vytvoriť neoceniteľný dizajnový prvok. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Posedenie pri dome alebo v blízkosti neho? Voľte pergolu či altánok
Rady
Ako na praktické a zároveň pekné záhradné posedenie? Čítajte ďalej.
Ako prepojiť dom s vonkajšou zeleňou?
Počasie je nevľúdne a vy ľutujete, že nie je pekne. Dopriali by ste si tak aspoň nejaký kontakt s prírodou. Preto uvažujete o tom, ako si v budúcej sezóne nejaký ten kútik vybudovať. Moc si ale neviete rady. Ako vlastne zariadiť, aby ste svoj dom prepojili s prírodou čo najväčšiu časť roka? Možností máte samozrejme celý rad a je na vás, ako sa zariadite.
Obstaranie novej pergoly
Rady
Tí, ktorí radi trávia svoj voľný čas vonku na záhrade, ideálne s šálkou niečoho dobrého určite uvažujú tiež nad tým, ako vylepšiť svoje posedenie. Áno iste, záhradný nábytok môžete postaviť na vlastné záhrade kamkoľvek chcete. Ale vytvoriť si pokojný kút obrastený zeleňou, ktorý ponúka útulné posedenie a chráni vaše súkromie pred pohľadmi okoloidúcich, ten vytvoríte len pomocou vhodne zvolenej pergoly.
Na stavbu pergoly nie je nikdy neskoro
Rady
Je pravda, že pergolu si kupujeme, montujeme a staviame skôr od jari do jesene. Ale na jej plánovanie je vhodný čas kedykoľvek. A ak chcete, aby vám pergola slúžila dlho a dobre, je jej perfektný plán na mieste.