VIP referencie

Doplnky do domácnosti

Starostlivosť o domácnosť je dôležitou súčasťou dennej rutiny. Upratujeme, zdobíme, nakupujeme, rekonštruujeme, vylepšujeme. To všetko preto, aby sme sa v domácnosti cítili dobre. Ale nielen my a naše rodiny, ale tiež hostia by sa u nás mali cítiť príjemne. K tomu všetkému vedú produkty v tejto kategórii. Všetko pre domácnosť - od upratovacích pomocníkov cez kuchynské potreby až po nábytok a matrace
stránka 1 z 1
Originálne bytové doplnky
K vyšperkovaniu domácnosti možno využiť čokoľvek. Ak túžite po novom dominantným prvku miestnosti, môžete si zaobstarať napríklad elektrický krb. Avšak nezabúdajte ani na drobnosti - interiér vyladíte napríklad tiež vkusným bytovým textilom.

Všetko pre domácnosť
Dovoľte nám poukázať na moderné doplnky pre domácnosť, ako sú bezdotykové koše a dávkovače mydla. Nevyhnutnou pomôckou sú potom sušiaky na bielizeň, buď vnútorné, alebo vonkajšie. Najmä ak sušíte bielizeň vo vnútri bytu, bude sa vám zrejme hodiť tiež odvlhčovač vzduchu, prípadne stropný ventilátor. U nás nakúpite tiež domáce trezory, žehliaca systémy, štafle a rebríky či zábradlia ku schodom. Uľahčite si teda domáce práce týmito pomocníkmi.