informacijecopy
Potrebujete poradiť?

Potreby pre chovateľov, chovateľské potreby

Chovateľské potreby sú veľmi žiadaným tovarom, pretože nejakého domáceho maznáčika má drvivá väčšina ľudí. Či už máte len jedno zviera, alebo niekoľko, iste chcete svojim zverencom dopriať to najlepšie. Vyberajte teda medzi chovateľskými potrebami pre psov, mačky, kone či králiky.

Najpredávanejší tovar

Cena
Zobraziť filtre
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvoliť parametre produktu.
Chovateľské potreby pre psy
Medzi chovateľské potreby pre psov patrí predovšetkým koterca a psie búdy, ktoré by nemali chýbať žiadnemu chovateľovi, ktorého psík prebýva väčšinu času vonku na záhrade. Ponúkame tiež ohrádky pre šteňatá a psie kŕmidlá. Na cvičisko sa potom hodí odstavné boxy pre psov.

Chovateľské potreby pre mačky
Mačkám môžete zaobstarať napríklad pekný a pohodlný pelech alebo škrabadlo. Škrabadlá s odpočívadlom sa hodí najmä pre mačky, ktoré všetok čas trávi v byte.

Chovateľské potreby pre kone a hospodárske zvieratá
Chovateľské potreby pre kone potom obsahujú rôzne druhy prístreškov a korýt na kŕmenie. Prístrešky môžu mať podobu drevených boxov alebo mobilných plachtových zastrešenie.

Ostatné chovateľské potreby
Ďalej nechýba ani králikárne, akváriá, prepravné boxy alebo prepravné vozíky za bicykel.

Možnosti platby

VIP referencie

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Navrhujte drevené stojany

24.9.2017

Najlepší čas na nákup dizajnového dreveného stánku.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX

ľudí si práve prezerá
túto kategóriu