informacijecopy
Potrebujete poradiť?

Zemné skrutky

Vykopání či vybetonování základů je časově náročné, zemní vruty vám však umožní připravit základy pro pergolu, plot či zahradní domek čistě, rychle a levně. Stačí vrut jednoduše zavrtat do země a na vrchní část upevníte oplocení, stojiny pergoly... A máte hotovo.


Zemné skrutky sú ekonomicky výhodnou investíciou v porovnaní s klasickým betónovaním. Základy altánkov, plotov, drevodomov a iných ľahkých stavieb na zemných skrutiek je možné postaviť už za jeden deň. Použitím zemného vrutu nevzniká žiadny stavebný odpad. Na montáž nie je potrebná ťažká technika ani prístup ku elektrickej sieti. Životnosť je minimálne 50 rokov, záruka 2 roky.


Zobraziť filtre
Stránka z 0

Možnosti platby

VIP referencie

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Navrhujte drevené stojany

24.9.2017

Najlepší čas na nákup dizajnového dreveného stánku.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX