informacijecopy
Potrebujete poradiť?

Kolesá na elektrinu, elektrobicykle

Chcete vymeniť bicykel za elektrobicykel? Výborný nápad! Elektrobicykel je vhodné pre všetkých! Ani zdravotné problémy nie sú v tomto prípade prekážkou. Nielenže elektrobicykle sú trendom súčasnosti, ale predovšetkým výborným dopravným prostriedkom ... využiť ho môžete kamkoľvek (do práce, do školy alebo na výlet do hôr) a nikdy sa pri tom nemusíte zapotiť! Elektrobicykle majú veľa ďalších výhod.
Cena
Zobraziť filtre
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvoliť parametre produktu.
Vďaka elektrokolům sa ľahko a hlavne rýchlo premiestnite tam, kam práve potrebujete. Náklady na 1 km sú úplne minimálne (cca 0,05 Sk pri bežnej cene za 1 kWh) a nepotrebujete k nim vodičský preukaz! Elektrobicykel aj s batériou váži priemerne okolo 17 kg a možno ho prepracovať v prípade potreby aj v dopravných prostriedkoch. Vyberte si z mnohých zaujímavých dizajnových prevedení mestských i horských elektrobicyklov.
 

Možnosti platby

VIP referencie

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Letná zľava 35% na pergoly a prístrešky

5.7.2017

Najpredávanejšie typy pergol série PJF a prístreškov PJR vo veľkosti 5x3 len za necelých 2200€. Presvedčte sa sami.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX

ľudí si práve prezerá
túto kategóriu