informacijecopy
Potrebujete poradiť?

Záhradné atrakcie pre deti

Chcete rozžiariť oči Vašich detí? Kúpte im skákací hrad! Skákanie je jednoducho tak zábavné, že je nikdy neomrzí, ale príjemne unaví a hlavne Vaše deti budú v pohybe, ktorý im v dnešnej dobe toľko chýba! Táto vonkajšia hračka zabaví nielen Vaše deti, ale aj všetky detské návštevy. Teraz už si len stačí vybrať ten najlepší z našej ponuky.
Cena
Zobraziť filtre
Stránka 1 z 1
Skákacie hrady sú zábavnou hračkou pre deti rôzneho veku. Baviť sa budú menšie aj väčšie deti naraz. Manipulácia so skákacím hradom je ľahká a nafukovanie netrvá dlho. Všetky ponúkané skákacie hrady sú samozrejme bezpečné a kvalitné, takže vydrží aj náročné skoky Vašich detí.
 

Možnosti platby

VIP referencie

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Letná zľava 35% na pergoly a prístrešky

5.7.2017

Najpredávanejšie typy pergol série PJF a prístreškov PJR vo veľkosti 5x3 len za necelých 2200€. Presvedčte sa sami.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX

ľudí si práve prezerá
túto kategóriu