informacijecopy
Potrebujete poradiť?

Pelechy pre psov a mačky

Ako vrátiť lásku Vašim miláčikom? Dajte im pohodlný pelech, z ktorého nebudú chcieť ani vyliezť! Vaši miláčikovia v nich majú svoje miestečko, kde môžu odpočívať, spať alebo si len hrať. Vyberte si u nás tú najvhodnejšiu veľkosť a farbu práve pre Vášho maznáčika!
Zobraziť filtre
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvoliť parametre produktu.
Vďaka pelíškům budú mať vaši miláčikovia pocit bezpečia a zároveň pohodlie, je to taký ich vlastné pozor. Vedia, kde majú svoje miesto a kam sa môžu schovať. A tým tiež ochránite sedačky pred chlpy Vašich maznáčikov. Pelechy sú vhodné pre šteniatka aj dospelých psy, pre i veľké, zamilujú sa všetci.

Možnosti platby

VIP referencie

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Letná zľava 35% na pergoly a prístrešky

5.7.2017

Najpredávanejšie typy pergol série PJF a prístreškov PJR vo veľkosti 5x3 len za necelých 2200€. Presvedčte sa sami.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX

ľudí si práve prezerá
túto kategóriu