informacijecopy
Potrebujete poradiť?

Hračky na záhradu pre deti

Hračky na záhradu sú nevyhnutným doplnkom každej domácnosti, v ktorej vyrastajú deti. Či už máte dieťa jedno, alebo ich vychovávate päť, záhradné hračky budú určite hojne využívané, pretože deti milujú hru na čerstvom vzduchu. Okrem detského vybavenia na záhradu a do prírody predávame tiež hračky do interiéru, napríklad postieľky a kolísky pre bábiky a rôzne hracie stoly.

Najpredávanejší tovar

Cena
Zobraziť filtre
Zobraziť produkty
Stránka 1 z 16Nasledujúci
Chyba!
Je nutné zvoliť parametre produktu.
Žiadna nuda! Hračky na záhradu zabaví všetky
Vytvorte na svojej záhrade raj pre deti. Poskytnite im dostatok možností k pohybu a zdravej zábave, a to najmä obstaraním hracích domčekov alebo detských ihrísk so šmýkačkou. Skákacím hradom tiež nepohrdne takmer žiadne dieťa. Vďaka týmto atrakciám sa možno budú na vašej záhrade združovať deti zo širokého susedstva, čo utuží aj sociálne väzby vašich ratolestí.

Trampolína by nemala chýbať na žiadnej záhrade, pretože skákanie na nej je veľmi zdravé. Zabaví deti na dlhé hodiny.

Pohyb i relaxácie
Na športové využitie môžete zakúpiť napríklad elektrobicykel alebo kolobežku či odrážadlo. K relaxácii sa potom hodí pohodlná hojdačka a najmenší sa medzitým upokojí pri hre na pieskovisku. V horúcich mesiacoch poteší bazén, ktorý môžu využívať deti aj dospelí. Detské kuchynky alebo toaletky môžete umiestniť dovnútra bytu a v priaznivom počasí aj na vonkajšiu terasu.

Zaistite svojim deťom dostatok možností k zdravej hre a využitia voľného času; odmení sa vám tým, že vďaka tomu poskytnú aj vám dostatok priestoru na relaxáciu a odpočinok.

Možnosti platby

VIP referencie

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Letná zľava 35% na pergoly a prístrešky

5.7.2017

Najpredávanejšie typy pergol série PJF a prístreškov PJR vo veľkosti 5x3 len za necelých 2200€. Presvedčte sa sami.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX

ľudí si práve prezerá
túto kategóriu