VIP referencie

Drevený záhradný nábytok

V sortimente nájdete drevený záhradný nábytok všetkého druhu - od kresiel, stoličiek , stolíkov, stolov a lehátok až po luxusné zostavy z borovice, mahagónu a ďalších odolných, atraktívnych drevín. Stačí si len vybrať. Nezabudnite si pozrieť tiež vybraný drevený záhradný nábytok výpredaji, ktorý pre vás pravidelne organizujeme.
 
stránka 1 z 2nasledujúce

S umiestnením dreveného nábytku je to ľahké - hodí sa všade

Drevený záhradný nábytok je možné umiestniť na záhradu, pod pergolu, na terasu - skrátka kamkoľvek si spomeniete. Veľmi sa hodí do klasických exteriérov. Posedenie z dreveného nábytku v tieni stromu, lavička pri ceste ... Romantické atmosfére nič nebráni. Ale drevené výrobky možno vďaka nadčasovosti materiálu umiestniť praktiky všade.
 
Na odkrytých plochách, kde na záhradný drevený nábytok pôsobí dážď, či dokonca v zime sneh, je len treba o drevo čas od času starať - obrúsiť, napustiť impregnáciou, natrieť, nalakovať. Pri občasnom ošetrení Vám však bude záhradný nábytok z dreva slúžiť mnoho a mnoho rokov. Ak k tomu nemáte dosť času či elánu, vyberte si radšej bezúdržbový kovový alebo ratanový nábytok.
 
Pre obzvlášť pohodlné sedenie si vyberte tvarovaný alebo polohovateľný drevený záhradný nábytok, napríklad masívne kreslá alebo ležadlá.
Doplnky k drevenému nábytku
 
Aby vaše posedenie bolo ešte príjemnejšie, nezabudnite si vybrať polstrovanie na záhradný nábytok a podsedáky na stoličky.