možnosti platby
  • dobierka
  • bankový prevod
  • Platba cez PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP referencie

Kovový záhradný nábytok

Hľadáte kovový záhradný nábytok, ktorý je atraktívny, bezúdržbový a vydrží vám dlhé roky? Vyberte si zo širokého sortimentu kovových stolov , stoličiek , ale aj celých kovových záhradných zostáv alebo lehátok . Chcete ušetriť? Neprehliadnite vybraný kovový záhradný nábytok vo výpredaji.
 
stránka 1 z 2nasledujúce
Hliníková sedacia zostava Astana 6+NajpredávanejšieHliníková sedacia zostava Astana 6+
1 113 € 748 €
Stôl GrosetoNáš tipStôl Groseto
434 € 277 €
Hliníkový stôl LesathNáš tipHliníkový stôl Lesath
719 € 461 €

Výhody kovového záhradného nábytku

Kovový nábytok má oproti drevu jednu veľkú výhodu: je bezúdržbový. Na rozdiel od dreveného nábytku, ktorý musíte čas od času ošetrovať, kovový nábytok môžete nechať bez obáv na slnku i na daždi, a nič sa s ním nestane. Nezreziví, nepopraská, neskrúti sa.
 
Vyberajte si z pohodlných kresiel a polohovateľných stoličiek po jednotlivých kusoch alebo si kúpte rovno celú sadu. Niet nad príjemné večerné posedenie s priateľmi - k tomu Vám nesmie kovový záhradný nábytok rozhodne chýbať! Moderný dizajn a kvalitné spracovanie, to sú jeho ďalšie prednosti.
Doplnky k záhradnému kovovému nábytku
 
Na chladivý kov umiestnite podsedáky na stoličky a polstrovanie a dokonalé posedenie je zariadené! Kovový záhradný nábytok je ľahký a pôsobí dojmom vzdušnosti. Ak si ešte nie ste istí materiálom, prečítajte si článok Ako vybrať záhradný nábytok a dozviete sa viac informácií.