VIP referencie

Záhradný nábytok lavica, lavičky

Hľadáte drevenú lavičku záhradné pre umiestnenie do tieňa košatého stromu? Alebo praktickú skladacie lavicu, na ktorú sa zmestí dostatok ľudí a ktorú môžete použiť na rôznych vonkajších akciách? Potom ste tu správne, v kategórii záhradného nábytku ponúkame nielen drevené lavice a lavičky, ktoré sú ideálnym doplnkom na záhradu aj do verejných priestorov.
 
stránka 1 z 1

Drevená lavička na záhradu

Drevená lavička sa hodí prakticky kamkoľvek. Do záhrady aj pod pergolu, do parku. Umiestnením do kvetinového zákutia alebo k jazierku získate naozaj romantické posedenie, ktoré budete navštevovať veľmi často, či už s knižkou v ruke, alebo k porozprávanie sa s priateľmi, alebo len tak na relaxáciu. Vyberte si dizajn, ktorý najlepšie vynikne vo Vašom exteriéru.
 
Nechýba však ani lavičky kovové. Tie sa hodia do moderných priestorov, ale napríklad aj na vonkajšie terasy reštaurácií a kaviarní. Nadchne Vás ich bezúdržbovosť a dlhá životnosť. Pokiaľ má záhradné lavička nahradiť alebo doplniť záhradné stoličky, nezabudnite si k nej kúpiť aj stôl, na ktorom môžete servírovať drobné občerstvenie. A pre pohodlnejšie sedenie ponúkame rôzne druhy polstrovanie.