Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Activa Madrid přenosné ohniště Activa

Activa Madrid přenosné ohniště Activa

Dostupnosť:priemerne 3-10 dní
Madrid – přenosné ohniště Activa
Oheň neodmyslitelně patří ke chvilkám pohody a posezení s přáteli. Oheň ve stylovém přenosném ohništi Madrid je nejenom zdroj příjemného osvětlení a tepla na zahradě, terase či na trávníku, ale může se využít třeba i na klasické opečení špekáčků. Ohniště je vyrobeno z nerezové oceli a má tak velmi dlouhou životnost. Nohy a rošt jsou navíc potaženy ochrannou černou barvou nebo lakem. Tělo ohniště je dostatečně vysoko nad terénem a snižuje se tak možnost poškození podkladu pod topeništěm. Ohniště má velký průměr 75,5 cm a dostatečnou hloubku, takže lze udělat i větší oheň, který bude navíc dobře chráněn před větrem. Ohniště je ve standardu vybaveno ochranným drátěným poklopem, který zachytává jiskry a slouží tak k dalšímu zvýšení bezpečnosti. Součástí dodávky je i hák s dřevěnou rukojetí, pro snadnou manipulaci s víkem.
Rozměry produktu: 450x755x500 mm
Napsat dotaz na prodejce
celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Hobbytec na najväčšom českom stavebnom veľtrhu

10.9.2019

Najväčší český stavebný veľtrh For Arch 2019 na našom území prebehne od 17. - 21.9. v priestoroch veľtržného areálu PVA EXPO v pražských Letňanoch. Hobbytec sa stane súčasťou celej akcie. Čaká na vás ukážka produktov, ktoré si budete môcť naživo pozrieť a vyskúšať. Predstavíme hliníkovou zimnú záhradu Zania, mobilný dom Corinne a ďalšie.

Nové produkty v ponuke Hobbytec

10.9.2019

Pozrite sa na nové produkty v našej ponuke. Pripravili sme pre vás široký výber zimných záhrad v rôznych prevedení, od tých celoročných až po sezónne. Ďalej sme zaradili dva nové typy hliníkových pergol, ktoré svojim jednoduchým dizajnom obohatí každý priestor.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.