informacijecopy
Potrebujete poradiť?

Bazény, nadzemné bazény

Kto by si neprial schladiť sa v horúcich letných dňoch vo vlastnom bazéne? Len si predstavte tie nekonečné vodné hrátky Vašich detí kedykoľvek dostanú chuť ... už nesníva a kúpte si vlastný bazén! Nadzemné bazény sú cenovo dostupné pre každého. Výhodou je nenáročný prevádzku a stabilita bazéna. Hodí sa na každú záhradu ... k rodinnému domu aj chalupe!
Cena
Zobraziť filtre
Stránka 1 z 1
Teraz si stačí zvoliť dĺžku, šírku a výšku bazéna (čím väčšie, tým samozrejme lepšie) a tiež tvar (máme nielen okrúhle bazény)! Všetky bazény sú stabilné s pevnými stenami, ktoré zaručujú kvalitu a možnosť využívať ho niekoľko rokov, pretože aj skladovanie počas zimy nie je náročné. Vyskúšajte kúpanie vo vlastnom ... určite budete spokojní!

Možnosti platby

VIP referencie

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Letná zľava 35% na pergoly a prístrešky

5.7.2017

Najpredávanejšie typy pergol série PJF a prístreškov PJR vo veľkosti 5x3 len za necelých 2200€. Presvedčte sa sami.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX

ľudí si práve prezerá
túto kategóriu