Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Infrasauna COLUMBA
 • Infrasauna COLUMBA
 • Infrasauna COLUMBA
 • Infrasauna COLUMBA
Pri nákupe tohto produktu získavate zľavu 83 €  na ďalší nákup

Infrasauna COLUMBA

Výrobca:One Trade
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Záruka:2 roky

Infrasauna COLUMBA – luxusní infrasauna pro dvě osoby

Infrasauna COLUMBA patří do kategorie německých infrasaun typu SAUNALUX. Je to nejelitnější model, který v nabídce máme. Instaluje se převážně pro zákazníky, kteří chtějí mít to nejlepší a neodradí je ani vyšší cena.

Infrasauna COLUMBA má dva prosklené rohy z lepeného temperovaného skla, tedy vypadá velmi prostorně a hodí se do moderních interiérů. Dotek a dojem luxusu pocítíte díky povrchové MDF úpravě exteriéru (Medium Density Fibreboards) – s povrchovou úpravou laminací, roboticky upravena s přírodní dýhou. Podkladem infrasauny je kanadský jedlovec. Tato úprava se využívá k výrobě nejdražších značkových kuchyní. Přidáním tohoto exklusivního prvku ve variantě tmavé dýhy jsme se dostali do zcela jiné úrovně infrasaun, než je na trhu běžné.

Tato infrasauna obsahuje navíc i světla – barevnou hudbu v interiéru, která Vás uklidní, zrelaxuje a saunování bude mít hlubší účinnek. Navíc můžete využít i bodové světlo pro čtení knížky. Sauna obsahuje turbo-keramické ohřívače s téměř okamžitým účinkem a ohřevem. Nikdy saunu nemusíte nahřívat, prostě se posadíte dovnitř a infrasauna se vyhřeje během jedné, dvou minut.

COLUMBA je infrasaunou pro nejnáročnější klienty. Této volby nebudete nikdy litovat.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE LUXUSNÍ INFRASAUNY COLUMBA:
- Kapacita pro dvě osoby – velmi prostorné!
- Ergonomické na míru dělané opěrky zad
- MDF povrch exteriéru (Medium Density Fibreboards) – s povrchovou úpravou laminací, roboticky upravena s přírodní dýhou. Podkladem infrasauny je kanadský jedlovec.
- Interiér z kanadského jedlovce
- 3 x turbo-keramické infrazářiče (okamžité saunování bez jakéhokoli čekání!)
- Výkon turbo-keramických infrazářičů - 1800W
- Čtecí lampa + LED barevná hudba
- Ionizátor pro přírodní desinfekci vzduchu
- 6mm čiré temperované sklo
- Prosklená přední stěna + prosklení rohů
- Exklusivní nadčasový design do moderních prostor
- SAUNA AUDIO systém – AUX, FM, Mp3
- Rozměry: 1200 x 1000 x 1900 mm.

Kompletní nabídku saunového a relaxačního programu naleznete zde.

 


 

Napsat dotaz na prodejce
 • Infrasauna COLUMBA
 • Infrasauna COLUMBA
 • Infrasauna COLUMBA
 • Infrasauna COLUMBA
 • Infrasauna COLUMBA
celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Januárové akcie v Hobbytecu

17.1.2020

Zimné záhrady, prístrešky pre auto a pergoly v mnohých prevedeniach. V novom roku 2020 sme si pre vás pripravili špeciálne akcie na tieto záhradné stavby. Kúpte si nové posedenie alebo chráňte svoje vozidlo pred nástrahami počasia. Dnes so zľavou až 50%.

Novinky pre rok 2020

14.1.2020

Nový rok bude v znamení rozšírenia výroby a posilnenie pozície na slovenskom trhu. Našim cieľom je vytvoriť prostredie, v ktorom nebudú priania našich zákazníkov zviazané žiadnymi obmedzeniami. Zákazková výroba sa stane ústrednou témou u väčšiny produktov spoločnosti. Môžete sa tak tešiť na väčšiu variabilitu našej ponuky.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.