Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Infrasauna MENSA
 • Infrasauna MENSA
 • Infrasauna MENSA
 • Infrasauna MENSA

Infrasauna MENSA

Výrobca:One Trade
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Záruka:2 roky

Infrasauna MENSA

Infrasauna MENSA – nádherná privátna infrasauna pre dve až tri osoby. MENSA infrasauny majú bočný vstup, čo umožňuje umiestnenie karbónových ohrievačov nielen u chodidiel, chrbta a bokov, ale aj z prednej strany, čo je ohromná výhoda. Teplo sa k vám teda dostane priamo zo všetkých štyroch strán.

- Interiér z kanadského jedľovca
- Exteriér z kanadského jjedľovca
- 7 x karbónové infražiariče
- 2 infražiariče v prednej stene

Výkon infražiaričov 2180W
LED farebná svetelná terapia
- Ionizátor
- 6mm 
číre temperované sklo
- SAUNA AUDIO systém – AUX, Mp3
- Velikosť: 1320 x 1260 x 1900 mm


Ak by ste však chceli model MENSA v tmavšom odtieni dreva, pozrite si variantu MENSA infrasauny z kanadského cédra. Táto cédrová verzia má navyše zabudované podlahové žiariče.

Obe varianty - MENSA ai MENSA cédrová, majú zabudované LED farebné osvetlenie s voliteľným režimom.
 

Napsat dotaz na prodejce
 • Infrasauna MENSA
 • Infrasauna MENSA
 • Infrasauna MENSA
celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Januárové akcie v Hobbytecu

17.1.2020

Zimné záhrady, prístrešky pre auto a pergoly v mnohých prevedeniach. V novom roku 2020 sme si pre vás pripravili špeciálne akcie na tieto záhradné stavby. Kúpte si nové posedenie alebo chráňte svoje vozidlo pred nástrahami počasia. Dnes so zľavou až 50%.

Novinky pre rok 2020

14.1.2020

Nový rok bude v znamení rozšírenia výroby a posilnenie pozície na slovenskom trhu. Našim cieľom je vytvoriť prostredie, v ktorom nebudú priania našich zákazníkov zviazané žiadnymi obmedzeniami. Zákazková výroba sa stane ústrednou témou u väčšiny produktov spoločnosti. Môžete sa tak tešiť na väčšiu variabilitu našej ponuky.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.