Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Pri nákupe tohto produktu získavate zľavu 25 €  na ďalší nákup

Hliníková pergola TUSCANY

!
!
Výrobca:One Trade
Dostupnost:30 dní
Záruka:2 roky
Hloubka:300 cm
Šířka:300 cm
Veľkosť pergoly:300cm x 300cm
Hliníková pergola série Tuscany v dĺžke 300 cm je vynesená hĺbke 300 cm v bielej farbe. Hliníkové pergoly série v JE možné prostřednitívm EZ linku napojiť na seba si docieliť dĺžky 6,9 Alebo 12m. Hliníková konštrukcia v bielej Barve + strešná krytina z polykarbonátu s UV filtrom. Dostupný rozmer si Choose na karte produktu v pravom Rohu a až 300 x 300 cm, 600 x 300 cm Alebo 900 x 300 cm.
 

 
Dodanie JE prostredníctvom kuriérskej služby Až k VAM. V prípade osobného odberu prosím počítajte s Veľkosti balenia, Ktoré JE dlhé 3 m. Pergoly SÚ určené pre montáž svojpomocne. Na vyžiadanie Zaistíme Dodanie Vrátane montáže na kľúč. Cena montáže pergoly OD 6 tis. Sk + doprava podľa montážnikov km.
 


 

 
 • Špecifikácia:
 • Dĺžka pergoly je vždy 300 cm. Hĺbka hliníkovej pergoly je vždy 300cm.
 • Zaťaženie snehom 120 kg / m2.
 • Doporučená výška kotvenia je voliteľná od 260-305 cm.
 • Odporúčané umiestnenie nosných stĺpikov od steny domu 226-286 cm.
 • Súčasťou pergoly je tiež odkvap
   
Hliníková pergola s priesvitnou strechou z 6 mm hrubého polykarbonátu, ktorý vás ochráni pred dažďom, snehom a zároveň tiež slnečným UV žiarením. Navyše poskytne príjemné zatienenie. Strecha je navyše vybavená vlastným odkvapom, ktorý nijako nenarušuje vzhľad celej pergoly a zaistí, že vám bude voda stekať len do jedného miesta. Vďaka použitým materiálom je pergola odolná voči hrdzi, machu a plesniam. Tým pádom nie je potrebné sa o pergolu nijako starať a tá je tým pádom úplne bezúdržbová a zaistí vám príjemné posedenie vonku za každého počasia. Pergola je dodávaná vo forme stavebnice a jednoduchou montážou vás prevedie krok po kroku jednoduchý a prehľadný návod. Súčasťou balenia je všetok spojovací materiál aj kotviaci sada pre prikotvenie k podlahe.
Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnotenie
94 %
10zákazníkov hodnotilo
 • 8 ×
 • 1 ×
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
Ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Kompletní katalog produktů Palram ke stažení ZDE

Alternatívny tovar

ShowroomMLC, pergola
3 430 € 2 710 €
PV2, s lexanom
3 074 € 2 122 €
KS, pergola
1 934 € 1 528 €
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Navrhujte drevené stojany

24.9.2017

Najlepší čas na nákup dizajnového dreveného stánku.

Zobraziť všetky aktuality