Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Prístrešok na drevo GIEDO, 150x110x150 cm
 • Prístrešok na drevo GIEDO, 150x110x150 cm
 • Prístrešok na drevo GIEDO, 150x110x150 cm

Prístrešok na drevo GIEDO, 150x110x150 cm

pre rýchlejšie schnutie dreva

Výrobca:ShelterLogic
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Plachtový drevník Giedo od firmy Shelterlogic je ideálnym riešením pre úschovu a skladovanie dreva. Drevník je konštruovaný pre správnu cirkuláciu vzduchu, vďaka ktorej schne drevo rýchlejšie ako v iných prístreškoch.

Konštrukcia drevárne je je vyrobená z kvalitnej rúrkovej ocele a je vybavená kvalitným práškovým nástrekom DuPont, ktorý postytuje vynikajúcu ochranu proti korózii. Krycia plachta je z priesvitnej polyetylénovej látky prepúšťajúce svetlo a udržuje teplo. Podlaha je parotesná, vyrtobená z polyetylénu. To všetko napomáha tomu, že je drevo uložené v suchu a čistote. Vetracie otvory s moskytiérou umožňujú vzduchu dostatočne cirkulovať a odvádzať z dreva prebytočnú vlhkosť. Drevo tak schne až 2x rýchlejšie ako pod holým nebom.

Drevník je vhodný ako pre sezónne, tak aj celoročné použitie. 

Špecifikácia:

 • šírka: 1,5 m
 • dĺžka: 1,1 m
 • výška: 1,5 m
Napsat dotaz na prodejce
 • Prístrešok na drevo GIEDO, 150x110x150 cm
 • Prístrešok na drevo GIEDO, 150x110x150 cm
celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.


alternatívny tovar

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Montáž zadarmo na zimné záhrady a pergoly

6.11.2019

Obľúbené zimné záhrady a multifunkčné hliníkové pergoly. Pre tieto produkty našej výroby sme pripravili špeciálnu akciu. Až do konca roka si ich Môžete zaobstará s montážou úplne zadarmo. Nechajte starosti na nás a my vám dodáme stavbu priamo na kľúč.

Hliníkové prístrešky v reportáži na Českej televízii

2.10.2019

V nedeľu 29.9. sme sa predstavili v relácii polopate na Českej televízii. Ústrednou témou sa stali hliníkové prístrešky. Predstavili sme ich výhody, spôsob montáže a cenu. Pozrite sa na reportáž a inšpirujte sa pri výbere parkovacieho miesta na vašu záhradu.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.