realizácia bazénov

Pre bezproblémové realizácia bazéna je potreba dokonalá stavebná príprava. Vzhľadom k tomu, že nie každý z nás je stavebník, je lepšie prenechať realizáciu odborníkom a využiť možnosť stavby na kľúč. 

Realizáciu bazénu prenechajte odborníkom

Príprava a samotná realizácia bazéna zahŕňa mnoho krokov, ktoré musia byť vykonané naozaj precízne. Závisí od toho životnosť a použiteľnosť bazénu.

 
Jednotlivé kroky prípravy bazéna:
  • vyhľadanie pozemku, vymeranie priestoru bazénu, výkop bazéna,
  • technologická šachta, vyrovnanie dna výkopu, betónovanie základnej dosky,
  • uloženie skeletu, montáž bazénovej technológie, obetónovanie bazénu,
  • pokládka dlažby, úprava terénu
 
Toto je len stručný výpočet toho, čo je potrebné svoj bazén pripraviť. Nie každý je schopný sa pustiť do realizácie bazéna svojpomocne.  
 
Predajcovia bazénov majú spravidla dlhoročné skúsenosti nielen so správnym výberom bazéna, ale aj s jeho inštaláciou. Majú tiež k dispozícii stroje, vďaka ktorým vykonajú výkop bazéne i bazénovej šachty rýchlejšie. Váš bazén môžete mať k dispozícii za pár dní, zatiaľ čo realizácia svojpomocne trvá týždne, nehľadiac na to, že je aj pri terénnych úpravách potreba presného merania. 
 
Vybrať si môžete bazény zapustené do zeme z betónu, nerezu, z ocele a geotextílie, z keramiky, z betónu a geotextílie. Každý materiál má svoje pre a proti. Ideálnym obdobím na spustenie hrubej stavby bazéna je jeseň. Objednať si môžete nielen realizáciu bazéna na kľúč, ale aj montáž zastrešenia a pokládku zámkovej dlažby okolo bazéna. Teraz si môžete bazény zaobstarať za výhodnú cenu. 

Pre viac informácií o stavbu bazénov nás kontaktujte.