Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Skladací altánok AVIOR 3x3 m
 • Skladací altánok AVIOR 3x3 m
 • Skladací altánok AVIOR 3x3 m

Skladací altánok AVIOR 3x3 m

Výrobca:ShelterLogic
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Rýchly, lacný, a napriek tomu efektívny spôsob zastrešenia pre akúkoľvek príležitosť. Ideálny na záhradné slávnosti a oslavy, camping, rovnako tak aj ako prezentačný stánok na výstavách a veľtrhoch. Vďaka skladacie nožnicové konštrukcii je roztiahnutie altánku otázkou pár minút. Rovnako tak ľahko ho po skončení akcie opäť zbalíte a uložíte do špeciálneho vaku na kolieskach pre ľahkú prepravu. Altánok je tak vždy pripravený na okamžité použitie. Navyše nepotrebujete žiadne špeciálne náradie.

prednosti altánku

 • vysoko kvalitný oceľový rám
 • prvotriedne povrchová úprava rámu technológií DuPont
 • kvalitná polyesterová tkanina
 • súčasťou balenia špeciálny vak na kolečnách


Viac infromace na hotove-plachtovevyrobky.cz
Napsat dotaz na prodejce
 • Skladací altánok AVIOR 3x3 m
 • Skladací altánok AVIOR 3x3 m
celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Jesenná zľava na montáž vo výške 50%

18.10.2019

Občas je lepšie stavbu nechať na odborníkoch. U nás vám poskytneme kompletné služby vrátane dodania a následnej realizácie priamo na kľúč. Týmto šetríme váš čas aj peniaze. Rozhodli sme sa vyjsť v ústrety požiadavkám našich zákazníkov a pripravili zľavu 50% na montáž prístreškov a zimných záhrad vlastnej výroby.

Hliníkové prístrešky v reportáži na Českej televízii

2.10.2019

V nedeľu 29.9. sme sa predstavili v relácii polopate na Českej televízii. Ústrednou témou sa stali hliníkové prístrešky. Predstavili sme ich výhody, spôsob montáže a cenu. Pozrite sa na reportáž a inšpirujte sa pri výbere parkovacieho miesta na vašu záhradu.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.