Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Stojan na drevo SABIK DOUBLE, 238x36x120 cm
 • Stojan na drevo SABIK DOUBLE, 238x36x120 cm
 • Stojan na drevo SABIK DOUBLE, 238x36x120 cm

Stojan na drevo SABIK DOUBLE, 238x36x120 cm

Výrobca:ShelterLogic
Dostupnosť:Vypredané - naskladnenie 14 dní
Záruka:2 roky
Stojany na drevo od Shelterlogic sú ideálnym riešením pre celoročné úschovu dreva . Drevo je vďaka stojanu nad zemou a nemá so zemou priamy kontakt. Tým odpadajú problémy s hnilobou a plesňami. Zároveň je okolo dreva ideálna cirkulácia vzduchu a drevo tak lepšie a rýchlejšie presychá. Stojan je vybavený vodeodolnou polyesterovou plachtou, vďaka ktorej bude vaše drevo stále suché a vždy pripravené na okamžité použitie.Montáž stojana je veľmi jednoduchá a zvládne ju každý za pár minút.

Balenie obsahuje:

 • oceľový rám s práškovou farbou
 • polyesterový kryt
 • vystužené rozperky
 • kovanie
 • návod na zostavenieViac informácií na www.hobbytec.cz
Napsat dotaz na prodejce
 • Stojan na drevo SABIK DOUBLE, 238x36x120 cm
 • Stojan na drevo SABIK DOUBLE, 238x36x120 cm
celkové hodnotenie
73 %
3 zákazníci hodnotili
 • 2 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 1 ×
22. 7. 2018

Nekvalitné prevedenie výrobku! Nespokojnosť s kvalitou. Keď sme skladali stojan, zistili sme, že diery na šróby sú nepresne vyvŕtane, manžel ich musel opäť vymerať, vyvŕtať, upraviť, takisto aj iné spoje nesedeli. Úprava, montáž,úprava, montáž, trápenie, namiesto pol hodiny na montáž, 3 hodiny úprav, montáž...

Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

SABIK, 119x36x120 cmNajpredávanejšieSABIK, 119x36x120 cm
205 € 89 €
Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

For Arch 2019 za nami

23.9.2019

V minulých dňoch sme sa zúčastnili najväčšieho stavebného veľtrhu na českom území. For Arch 2019 v pražských Letňanoch patrí k významným udalostiam a my sme radi, že sme sa mohli 30. ročníka zúčastniť. Ďakujeme všetkým, že navštívili náš stánok a stretli sa s našimi odborníkmi.

Hobbytec na najväčšom českom stavebnom veľtrhu

10.9.2019

Najväčší český stavebný veľtrh For Arch 2019 na našom území prebehne od 17. - 21.9. v priestoroch veľtržného areálu PVA EXPO v pražských Letňanoch. Hobbytec sa stane súčasťou celej akcie. Čaká na vás ukážka produktov, ktoré si budete môcť naživo pozrieť a vyskúšať. Predstavíme hliníkovou zimnú záhradu Zania, mobilný dom Corinne a ďalšie.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.