Výstavba bazénov na kľúč

Túžite mať u svojho domu zapustený bazén, v ktorom si užije leto celá rodina? Príprava na stavbu aj samotná výstavba nie sú nič jednoduché. Jednoduché riešenie je výstavba bazénov na kľúč profesionálnej firmou. 
 

Odborníci si s vašim bazénom poradia

Výstavba bazénov na kľúč je pre odborné firmy denným chlebom a tak si s vaším bazénom hravo poradí aj v prípade problémov s terénom. Odborníci vám takisto pomôžu vybrať najlepší typ bazéna, poradia vám kvalitné materiály. 
 
Zapustený bazén nekupujeme na dva roky, preto je lepšie, keď je výstavba bazénov na kľúč v rukách odbornej firmy. Získate záruku na všetky vykonané práce, navyše si ušetríte veľa času. Realizácia bazénu je potom vykonaná v poriadku niekoľkých dní, výnimočne týždňov. 
 

Kedy je najlepší čas, aby bola výstavba bazénov na kľúč vykonaná?

Najlepším obdobím je skorá jar alebo jeseň, kedy majú stavebníci menej práce. Ak je váš bazén postavený na jeseň, na jar si ľahko upravíte terén. Ak si necháte bazén postaviť na jar, potom si ho môžete užiť po celú kúpaciu sezónu. V prípade, že si necháte urobiť aj zastrešenie, možno bazén využívať aj na jeseň. 
 
S firmou, ktorá vykoná výstavbu bazéna na kľúč, uzavriete zmluvu o dielo v ktorej budú zahrnuté jednotlivé kroky, ktoré má vykonať k realizácii bazénu.

Pokiaľ je potrebné stavebné povolenie, môže vás firma na základe plnej moci zastúpiť pri rokovaní s úradom. Pre bazény do 40 m 2 nie je potrebné stavebné povolenie, stačí iba územné rozhodnutie. Žiadne povolenie nie je stačí pri nadzemných bazénov.  Súčasťou realizácie bazénu môže byť tiež úprava terénu a pokládka dlažby.